Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

pracuj siostra !!! ale pamiętaj - ile kasy nie zarobisz i tak Cię będzie do tego bełta za 2,50 ciągnęło :) :) :) jeszcze teraz na ten tydzień nie znikasz ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tylko jeden memelek włączył Tobie aż cztery !!!!!!!!! swojego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzień jade w nd ale mam m a s ę materiałów do połknięcia, w dodatku nie po polsku no ale to nie jest pro. trzymaj kciuki za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciuki będę trzymał aż ketchup nie pójdzie !!!:) przecież to lubię :) a jeszcze za Ciebie ! aż się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nawet obiecałam Małej na razie trwa selekcja naturalna. w dzisiejszej dżungli trudniej jest ocenić potencjał mężczyzny. łatwiej się zakamuflować niż kiedyś, a i kobiecy instynkt cokolwiek uległ przytępieniu, przez te wszystkie wieki siedzenia w domu i wyszywania jednorożców, i po wiekach kojarzonych przez rodzinę małżeństw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz miała chwilę to odpowiedz mi o co Ci chodziło z tym że niby Twój humor miałby mi przeszkadzać ??? :) nie bardzo załapałem co mogłoby mi przeszkadzać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama przyszłych piratek i piratów ( sama też piratka ) , faktycznie w dzisiejszym świecie pełnym szczurów lądowych i nędznych wróbli może mieć kłopot z prawidłowym rozpoznaniem prawdziwego jacka sparrowa !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...po prostu czasami wyskakuję z czymś niecenzuralnym, lubię przeklinać, dla mnie przekleństwa to takie wisienki na torcie ;) nie moze ich być za dużo, ale nadają charakterku ....a moja uwaga o tym to była chyba trochę takia gorzka dygresyjka do mojego ostatniego związku, w którym dla mojego dobra byłam temperowana. zbyt głośny śmiech, zbyt rubaszne żarty, oczu nie maluj, przecież bez makijażu jesteś piękna takie głupoty. już nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham u ludzi spontaniczność !:) i tu nie liczy się to kto jaki jest - byle był naturalny :) taki jak chce być a nie dostosowywał się do sytuacji ! jeśli bym był z dziewczyną u moich znajomych i ktoś by jej zwrócił uwagę że np za głośno się śmieje to bym podziękował za gościnę , wyszedł i byśmy się śmiali gdzie indziej - tak głośno jak kto chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co można mieć do makijażu to już nie wiem ?????? albo czerrrrrrrrrrrrrwonych paznokci !!!!!:) może trochę kolczyki w języku mnie irytują :) bo jak widzę u dziewczyny to mnie mój zaczyna swędzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegrzecznie się robi powiedz mi chłodne \"do widzenia jak już będziesz wolniejsza\", bo jak tak dalej pójdzie nie zabiorę się do żadnej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mój zegar biologiczny chodzi na wyższych obrotach ostatnimi laty i pewnie jeszcze jakiś czas tak zostanie. a czasami myślę, że dokładnie wiem, co czuje mężczyzna, kiedy widzi fajną dziewczynę trudno wtedy myslec o czymś innym, prawda?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótki instruktaż jak spławić namolnego faceta : tort - spadaj wisienka na torcie - koorwa cały smaczny tort - koorwa spadaj bo muszę pracować!!! jak faceta słodkością nie poczęstujesz to się nie odczepi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda !!! - a jak dziewczę umalowane , czerwone paznokcie, głośno się zaśmieje i zaklnie :) nie , nie mogę się nakręcać w pracy !!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa memelowa
witam, oto pseudo które mała mi wybrala ;) powyżej jej harce na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa memelowa
jak Ci się podoba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałem Małą :) : głu...pku odwal się od mojej mamy i naucz się grać w makao pozdrowienia dla Małej !!!:) Królowo wszystkich memeli - żaden wróbel tego nie przeżyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam na krucjatę - zbyt wiele złowrogich wróbli czycha u bram naszego królestwa Królowo memeli :) Badź Zdrowa !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa memelowa
bywaj zdrów! i kopsnij 2,50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×