Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
SeLa chyba na dywaniku u szefa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... powoli wkraczamy w drugą fazę znajomości, wracając coraz częściej do zamierzchłych kart naszej historii, wspominając co ktoś kiedyś napisał.... to miłe, a jednocześnie znamienne. tylko patrzeć a nadejdzie czas pisania hasłami, bo w pół słowa się będziemy rozumieć ;) wróble ogień taniec caving piękna nieznajoma na koniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
jeśli kiedyś uda się nam spotkać - nie będzie nudy , będziemy niby obcy ale jednak znajomi :) wtedy nie będziemy musieli używać haseł , otworzymy się na inne sfery których tu nie poruszymy nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
fajnie Paloma to wszystko analizujesz :), psychologiem czasem nie jesteś ? , najlepsze były te małych lwiątek harce co się po uszach i gardłach gryzą , na Ciebie erotycznie działa "można prosić " na mnie nie wiedząc czemu tak zadziałał ten opis naszej znajomości :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
może dlatego że ja w kontakcie z drugą osobą potrzebuję udziału wszystkich zmysłów jednocześnie :) miło się gada np przy kawie godzinę , dwie ale nie ma to jak przeplataniec z tańcem , dowcipem i nawet umiarkowanym wzajemnym sympatycznym podroczeniem :) pewnie to wkurza moją lubą że ciągle bym się z nią droczył , wziął na kolana , podniósł do góry , pogryzł po uszach i karku jak te lwy :) troszkę może przesadzam :) ten okres już u nas minął - mówi niech mówi za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź przestań już, bo zaraz stworzę sobie swój ideał męża i przyjadę Cię szukać, odbiję Cię twojej żonie czy będziesz tego chciał, czy nie, (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
piękna kobieca złość w najczystrzej nieoszlifowanej postaci jaką uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) a ja zabrałam się do obierania ziemniaków i pierwszy który mi wpadł w ręce ma kształt pięknego serca :) czyż to nie cudowna alegoria polskiej miłości? bracie, obywatelu świata i zaświatów... oraz przyjemnie mrocznych i zawiłych internetowych łączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
laptop - 4000 zł torba do laptopa - 250 zł internet bezprzewodowy - 150 zł pisać z Wami - BEZCENNE :) całą resztę ...ukradnę :) bo przecież nie będę z jakimiś kartami po sklepach łaził dziadek mówił - kto gra w karty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ziemniak w kształcie serca przynosi szczęście ususz go między stronicami naszej księgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
24 strony to już nowela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja niedługo kolejny etap przygotowań do biegu :) codziennie coś musi być i kropka ! dzisiaj rzeźbiarstwo artystyczne :) 2 godzine bite nie mogę później siostrze wstydu przynieść !!! jutro pobulderuję :) pamiętaj - podwójna z prądem , żeby nie było że nie uprzedzałem o odwiedzinach zimą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
teraz Paloma już tylko te lwiątka po głowie mi będą chodziły :) do jutra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa-
eche na dywaniku na kolanach... fuj! z szefem?!!! zły nie obrzydzaj proszę on taki placek konserwatysta jest że po tym nie miałabym orgazmu przez rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
a kto gra w karty ten ma łeb obdarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
ocho dzisiaj Wy na dywaniku u szefa :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
cześć !!! u mnie się SeLa trochę zgadza z dywanikiem :) i też tfu !!!!! trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
Ty też się nie puszczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ok - będę prawy , nie lewy :) nie będę się puszczał :) awanse będą zasługą ciężkiej pracy i przy okazji - niespełnionym marzeniem na nieszczęście w moim fachu już wyżej nie mogę awansować :( ale za to mogę więcej zarabiać :) Paloma , gdzie się podziewasz siostrzyczko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
oczadziałam tym smogiem :) rzućcie okiem na "z dwoma" nieźle sobie poczynają kumpel który był z dwiema zapytany o wrażenia mówił że zapierdol taki że nie wiadomo w co ręce włożyć a ja się łudziałam że powie że to mega ekstra przeżycie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
nie zrozumcie mnie źle to nie jest (jeszcze ;) ) propozycja... pytam czysto teoretycznie chcielibyscie... w trójkącie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
zły no proszę to Ty drugi po Bogu jesteś... bravo! czym się zatem parasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×