Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

lubię bawić się słowami lubię czytać myśli innych ale i tak te wszystkie nasze strony oddałbym za wspólnie wypitego bełta :) nawet w piętnaście minut w bałuckiej bramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" noworoczny anioł stróż \" by bad boy : znów nowy rok przyjdzie znienacka a przecież stary trwał tak krótko staniesz aniele stróżu mój drogi przy mnie znów wkurwiony jak zwykle za każdym razem w sylwestra ciągniecie zapałki z kumplami i zawsze ja ci przypadnę aniele stróżu wiem już cię rozbolała głowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
wyobrażam sobie tę bałucką bramę, gdzie nasze anioły stróże stróżowałyby nad nami z miotłami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioły też muszą mieć coś z życia :) anioły mają płcie takie same jak ich podopieczni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
ciepło.... ....ale nie gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
...no ale ta blondyna to chyba bardziej do Seli przejawia podobienstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś byłem jak anioł stróż mojej rodziny ale małe dziewczynki dorastają i stają się duże wtedy anioł nie potrzebny - wolą diabełka :) zostało mi chlejać jak ta blondyna w barze pod upadłym aniołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
piękna i zepsuta no taki komplement to i ja chciałabym dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kiedyś i mi dadzą drugą szansę w ciągnięciu zapałek :) jak certyfikat dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak takie są wszak Twe noworoczne postanowienia pierwszą część już masz - popracuj tylko nad drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałem kiedyś taki komplement : przystojny fakt jesteś ale perfidna z ciebie świnia :) na wiadomość o tym że nie zdradzę żony :) od jednej pani :) zawiedzionej . oj na wspominki mnie wzięło okołonoworoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok 2009 od 26 01( chyba ) będzie rokiem bawoła ciężką pracą mi to śmierdzi :) masz jakiś pomysł by to ominąć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto tu
...jest małomówny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
...jeśli tak jak ja uznasz, ze ta wiosenna karteczka jest troszkę rozmyta i nieostra, to znaczy że juz na dzisiaj dosyć picia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
a ja właśnie nastawiam sie wtym roku na cieżką robotę, trzeba w końcu dać coś od siebie społeczeństwu (tfu) brrrr mam dreszcze kiedy mówię takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
możesz i teraz i w marcu :) w ogóle to codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do roboty to byśmy się razem nadali :) najlepsza złota myśl wszechczasów : jak cię weźmie taka przeogromna chęć do pracy !!! usiądź spokojnie i poczekaj aż ci przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty dla społeczeństwa będziesz pracowała ? nie dla kapitalistów jak ja ? ukłony !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
ja dla dobra ludzkości. przekwalifikowałam się o 180 stopni, na czas 3 lat 8 miesięcy, na tyle opiewa moja umowa. jestem wykwalifikowana, jestem pożądana ..na rynku pracy i po pracy też żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
...na Twoim miejscu spaliłabym się z ciekawości :) co też takiego będę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×