Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość paloma28
...mam jednego kumpla, który jest neopoganinem i ma za złe rodzicom że go ochrzcili, bo poprzez chrzest podobno zamykają się pewne czakramy wrazliwości na nature i jej wibracje, oraz na pogańskie duchy :) chciał dokonać apostazji, ale dowiedział się, że ona nie cofa działania chrztu ale żalka, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic bardziej perfidnego we mnie jak uśmiechanie się do awanturującej się kobiety mało która nie wyskoczy z pazurami bo słów brakuje a kontakt fizyczny to moja obsesja bijatyka , taniec i seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej niech go ząb boli - nie będzie myślał o tamtym :) ile on ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
kurcze, gdybym byla z kimś takim to chyba zainwestowałabym w ostre tipsy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego tak cierpię jak moja dystans na siłe wprowadza mam wtedy ochotę klepnąć ją w tyłek żeby mi w papę dała namiastka pocałunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
:) dobre pytanie. wtedy miał jakieś 18, poznaliśmy się w jego maturalnej klasie, udzielałam mu korepetycji z angola. do tej pory mówi na mnie per "ticza". zabawny typ, teraz studiuje rzeźbę w wawie. i z tego co wiem przerzucił swoje zainteresowania rusałkami na dziewuchy z krwi i kosci. co z tego ze miastowe. z braku laku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria chaosu : Świat jest nieprzewidywalny. Rozwija się, a nie jedynie powtarza te same proste schematy reakcji chemicznych i powiązań mechanicznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
...a więc czemu nie klepiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
i co, dostajesz w zamian namiastkę pocałunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
...z takim temperamentem w takim ukłądzie tobym chyba (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
...no nic. powoli będę kończyć, mała Palomka domaga się bajki grimmów i tartego jabłka, obudziła się biedna, zakatarzona. ciao, na razie braciszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry !!! pomyślałem sobie o tym neopoganinie jeszcze troszkę jeśli oni nie wierzą w Boga chrześcijańskiego to po cholerę boją się wody święconej po czole maźniętej to powinno być dla nich jak zwykłe codzienne umycie twarzy . nawet starożytne duszki omijają ochrzczonych ? Bóg chyba jednak musi być :)jak tak się go boją :) dla mnie Bóg jest i w kościele i w Buddzie i w tych leśnych duszkach jest wszędzie i tyle :) problem nie jest gdzie On jest tylko jak się na niego otworzyć i nie przegapić :) w nocy wymyśliłem bajkę dla Memelci opublikuję ją na naszych stronach jak ją w słowa ubiorę . nie wiem w jakim wieku są dzieci SeLi - może też jeszcze w bajkowym i chętnie posłuchają to będzie mój prezent na gwiazdkę ! ;) moje młodsze ma już 12 :) trochę pobajkowy wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
hej! :) moje dzieciaki jeszcze bajek słuchają a jeszcze chętniej oglądają na CartoonNetwork córa to juz sobie sama poczyta, ale syn dopiero uczy się literek Twoją bajkę zły to najpierw przepuszczę przez cenzurę ale z góry dziękuję za miły gest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bójcie - bajka będzie dla dzieci :) ja swoim nie opowiadałem bajek tylko tzw śmieszne historie kładłem się obok brzdąca i rozglądałem szukając tematu jedna śmieszna historia mi się przypomniała zobaczyłem bałagan na stole - między innymi gumkę do ołówków i piórnik : śmieszna historia by bad boy : tylko dla dzieci !!! przychodzi gumka myszka do piórnika i mówi - piórnik nie widziałeś gdzieś mojego ogonka ? - może ci się wytarł !!! ho ho ho !!! - głupi piórnik , zamknij się bo ci kredki wylecą !!! hi hi hi !!! wtedy moje bachory umierały ze śmiechu a żona z pokoju obok : masz je usypiać a nie rozbawiać !!!! zobaczysz do północy nie usną :) a sama nie raz brechtała ze śmiesznych historii :) dziś mam sporo jazd po mieście nie wiem kiedy napiszę może dopiero w poniedziałek , chyba że coś w przelocie mi się uda :) pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
bajkę poprosimy!!! ja byłam całkiem (nie)grzeczna w tym roku, zasłużyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć z rana !!! ale przyjdzie faktura do mojej firmy :) bajka skończona !!!! ale zmieniam zdanie - nie opublikuję jej tutaj. ma pięć stron A4 a z drugiej strony jest tylko dla Was - nie dla wróbli :) dajcie mi jakieś jednorazowe stworzone dla potrzeb bajki adresy mailowe to pójdzie pocztą snipermailową :) jest troszkę mroczna ale mam nadzieję że nie straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślałem sobie o wigilii SeLowej - faktycznie przefikana sytuacja . najbardziej przykra dla pierwszej teściowej . ja chyba na jej miejscu bym nie przyszedł . ale może one się lubią ? nie takie rzeczy wyjaśnia teoria chaosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możecie z cateringou skorzystać ? :) a wolne chwile na zadumę przeznaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×