Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość memelia
memelia@o2.pl :) ide lepić dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - baja leci do Memelii i do Seli na jej adres jaki podała na forum ( może jeszcze go pamięta :) ) za ewentualne szkody na psychice nie odpowiada się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję !!! :) jadę po prezenty dla bachorków moich braci :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
jakiś lir wlazł mi do ucha i kazał tu zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na kafeterii jest dobry artykuł - o uczeniu się szczęścia od dzieci :) jestem ZA !!!!!!!!! dzieci nie muszą jeść , pić i spać no chyba że im się zachce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedziłem jakąś dziwną stronę o chińskich magiach i wylosowałem chińskie ciasteczko :) takie było - sztuką jest żyć bez reguł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi mnie tylko czy ten Twój lir to ten sam co mój dla nich nie ma czasu i przestrzeni :) nie zamierzam tupać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie spotkamy się dopiero po Świętach. życzę więc Wam i Waszym bliskim snów tak prostych i ciepłych by nie trzeba było ich interpretować życzliwości od tych od których się nie spodziewacie miłości co nie szuka swego piór nie ptasich pod łóżkiem znajdywanych i co złego ...to nie ja :) dzieci prezent dostały teraz dla Was od złego ................ http://niewiarygodnie.blox.pl/resource/302beautg9al.jpg niech liry zawsze będą z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
wesołych świąt! wybaczcie te niewyszukane życzenia, ale po tym co napisał zły powinna nastąpić jakaś wysublimowana epistoła, a ja w fartuszku.... i w szpilkach... ehm, zagalopowalam się ;) wszystkiego najlepszego zatem, cudownych świąt! p.s. to wlaśnie w prostych słowach kryje się najwięcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
...o tak, tym bardziej jeśli ktoś ma tak wiele do ukrycia na co dzień co my.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na święta :) ja nie mam prócz kilku zakamarków ciała nic do ukrycia na co dzień. tu się troszkę siebie boimy bo się znamy tylko z liter :) pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
elo pasibrzuchy!!!!! :) jak święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
...hm byla taka bajka małomówny i rodzina ;) no to elo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w przerwie między świątecznej!!!!! niech jeszcze dorzucą tych króli to dopiero naród się roztyje ;) pozdrawiam - 2 kg cięższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam Paloma nastroje przed nowym rokiem :) pamiętam coś o nowej pracy pisałaś - boisz się ? bo Sela pewnie renamenty ma , w styczniu odpocznie :) pozdrowionka !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małomówny
...ale by chętnie posłuchał :) rozhibernować mi się proszę po świętach bo sylwek się zbliża. rozgrzać mięsiwo w nóżkach , brzuszkach i pośladkach bo salsa ma królować na parkietach tego roku !!! ja sobie pewnie z Wami w marzeniach potańczę :) i z młodszym dzeciątkiem wraz z zamgloną żoną która coraz bardziej mi się rozpływa w czasoprzestrzeni fajerwerki postrzelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
... a ja dzisiaj próbowałam coś zakończyć, ale dałam się po raz kolejny uwieść męskiej łzie. ja nie wiem, tracę rezon kiedy mężczyzna zaczyna...... i mam teraz wszystkiego dosyć, jestem wściekła na siebie że nie umiem być zimną suczą czasami. kur w a to moje noworoczne postanowienie - być częściej suczą. humor mam taki sobie, na sylwestra mam ochotę zostać w domu i wpieprzać chipsy i popijać colą, a w okolicach północy stopery w uszy i do łóżka. o. http://www.youtube.com/watch?v=EehjR6NKGkU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Paloma :) wiem że gówno to nie pocieszenie ale mam to samo . nie potrafię skończyć mojej sprawy z powodu damskich łez i głupiego serca. mam już wystarczająco jak na moją psychikę dowodów na to że to już koniec a decyzja ciągle w głowie - nie w sądzie. nasze strony to nie miejsce na takie rozmowy - bo to są już naprawdę prywatne i osobiste kłopoty ale sylwa widzę spędzimy podobnie :) trzymaj się !!!!! sniper .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do postanowień noworocznych to chyba nie chodzi o to by być wredną suczą tylko zwyczajnie postępować konsekwentnie . takie będzie moje postanowienie noworoczne . decyzja i konsekwencja !!! dziś już wiem że łzy są tylko drogą do przedłużania beznadziei w nieskończoność . jeszcze raz pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper new year
to chociaż bełtem te chipsy popij :) a swojemu daj taki mały flakonik jak miał neron :) chyba że stara dobra butelka po mleku ? ja już nie potrafię płakać :( czym mam teraz urzekać kobiety takie jak Ty ????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper new year
mam ochotę wskoczyć na rocznicówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper new year
ale zabawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×