Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

u Ciebie Sela chyba coś jednak jest z tymi wróżbami . ja poprosiłem Runy o wróżbę dla Ciebie i w sumie mówią podobnie : "Odnośnikiem runy Laukaz jest woda, źródło, siła życiowa, moc oczyszczająca. Wyrocznia wskazuje na konieczność regulacji rzeki Twego życia. Zadziałaj natychmiast, choć skutki Twoich czynów będą widoczne po dłuższym czasie. Niech Cię to nie zniechęca. Czeka Cię surowy egzamin. Musisz dokonać wielu zmian. Być może rzeka życia poniesie Cię w daleką podróż. Runa LAUKAZ posiada też znaczenie symbolicznego ofiarowania głowy. Znaczy to, że być może powinieneś(powinnaś) poświęcić to co podpowiada Ci rozum, na rzecz serca. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczę się pogody ducha od dzieci a mądrości od starców pewnie dlatego masz wrażenie mojej dziecinady :) wewnątrz jestem aż czasem za poważny. a jak coś zagraża moim bliskim i przyjaciołom potrafię być nawet niebezpieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
witajcie, słodcy jak z miodu! w ton poważny uderzono zauważam. dzięki za wrózbę Sela, ale jakoś mi nie pasi zeby ktos mnie zaprowadził w bezpieczne miejsce, WOLĘ SAMA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
chyba jestem typem samotnego zdobywcy.. jedno z moich ciasteczek powiedziało, że znajdę w sobie mądrość która pozwoli mi rozwiązać wszelkie problemy, i żebym jej zaufała. wolę takie ciacho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paloma ma zdrowe podejście - wylosuje tyle ciastek aż trafi na właściwe !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
SKĄD WIEDZIAŁEŚ Z TYMI CIASTECZKAMI?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
... trzeba czasami trochę pomóc losowi, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem inaczej - trzeba wręcz być o krok przed nim :) i już widzę jak Cię korcą bezpieczne miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
YHY ..... otóż to właśnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegoś takiego jak los jeśli chodzi o przyszłość - ja tak myślę dlatego jak coś planuję to tylko sam szkielet - reszta i tak układa się sama bardziej lub mniej tak jak by się chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
... tymczasem pójdę się położyć, chyba mam gorączkę braciszku... wstałam o 6, załatwiałam sprawy w mieście, a z domu wyskoczyłam bez czapki (nie lubię czapek) no i teraz moja mysl kieruje się ku aspirynie. oraz łóżku. do poniedziałku, trzymaj się. ściskam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znałem go :) przy takiej muzie dobrze by mi się ruską wódkę piło a i pokołysać by się człowiek mógł :) wczoraj przez przypadek na chyba \" uwadze \" w tvn o nim było : http://pl.youtube.com/watch?v=qHqTTSjWBvg :) no to po malutkim :) zdrowie pań !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
słyszałam gdzieś ten głos... u Kuby Wojewódzkiego zdaje się był gościem Czesław rządzi ;) fakt pod wódeczkę niezłe pioseneczki do wódeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
na pochybel złym wróżbom ! zdrowie! następny za złego i Palomę /coś się jeszcze w barku ostało po imprezie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
ooo....czesław :) gorąco polecam czesława na zywo, jest rewelacyjny ze swym zespołem, moja córka mnie wyciągnęła po usłyszeniu maszynki do świerkania w radiu, bawiłyśmy się świetnie :) ja jakiś czas po koncercie miałam go dosyc, bo Mała w kółko zajeżdzała jego plytę z autografem ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrażeniem małej Melci że słucha takiej muzy :) teksty są raczej dla dorosłych - takie jak lubię - niby dziecinne ale z głębokim przekazem , przynajmniej ja je tak biorę :) mógłbym pisać teksty do takich piosenek :) pewnie sama muzyczka i seplenienie czesława ją urzekło - :) fajny masz barek Sela ;) jak ten osiołek z bajki co się go za ucho ciągnęło i kasa leciała ! bez końca . tylko że takie bajki gdzie za dużo alkoholu i niezarobiona uczciwie kasa źle się zwykle kończą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u Was ale w łodzi biało i słonecznie !!! czego i Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! i mamy ten utęskniony pierwszy pracowity poniedziałek roku bawoła w którym nie ma długich weekendów :) trzymajcie się dzielnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się przypomniało odnośnie darcia płyty jak w liceum byłem albo na początku podstawówki wszyscy wtedy przynosili jamniki do szkoły i wszędzie trzaskał europe - final countdown aż uszy bolały , albo limahl neverending story :) to były czasy !!! ;) gdzie jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożycie małżeńskie jest faktycznie niezłe - czesława :) samo życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palomka
ja tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×