Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość sniper new year
jak nie drzwiami to oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper new year
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
pasikonik z Ciebie ;) był kiedyś taki film o pasikoniku wróciłam ze spaceru do sklepu, a zaraz idę na spacer na łąkę z Małą Mi i moją siostrzycą. szkoda że nie mamy psa, tylko dwa koty, one raczej nie nadają się na długie spacery w mrozie, bardziej do wygrzewania się w cieple kominka, kaloryfera, tudzież lampki na biurku. śmieszne te koty, wystarczy im do szęścia kawałek światła które grzeje i święty spokój. :) a jeśli chodzi o sylwestra, to jeszcze pomyślę :) czym go powitać i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
... a wczoraj wyczytałam, że dopiero od XVII wieku w europie obchodzi się początek roku 1 stycznia. wcześniej pierszym dniem w roku byl 23 marca. moje przemyslenia na ten temat są takie, że obchodzenie początku roku w samym środku zimy, kiedy cała przyroda śpi, jest znakiem oderwania człowieka od naturalnych cykli rządzących całym życiem na ziemi. kiedyś czlowiek celebrował początek nowego roku wraz z budzeniem się do życia calej przyrody, i takie myślenie bardziej mi odpowiada i do mnie przemawia. więc dla mnie 1 stycznia jest momentem jak najbardziej umownym i sztucznym, owszem, każda okazja jest dobra do wypicia z przyjaciołmi, ale to by było na tyle. ja tam obchodzę nowy rok w marcu! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
KTO ZE MNĄ!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper new year
spoko - na Twoje urodziny !!!!! ja z Tobą !!! ale teraz sobie bełta i tak wypiję !!! przyznaj się - chcesz rzucić palenie od nowego roku i tak odwlekasz :) :) fajnie że się odezwałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak by troszkę lepszego nastroju od Ciebie bije :) pozdrowienia dla siostry i małej Mi !!! od snipera :) pamiętam dwa filmy o pasikonikach : pszczółkę maję i dawno temu w trawie gdzie mrówki napadały na pasikoników :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Boże narodzenie wg naukowych wyliczeń w czerwcu :) że dodam :) jakieś tam ruchy planet i inne dowody mają :) ale tu wolę śnieg ( ew śnieg z deszczem ) no dobra - deszcz i choinkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
:) pragnę poinformować, że od jakiegos czasu nie miałam w ustach... ...papierosa. z czym jest mi nie tyle do twarzy co zdrowo hehe bo lubiłam sobie od czasu do czasu puścić dyma do piwa. ale o dziwo - teraz kompletnie mnie nikotyna nie pociąga nawet pod kieliszeczek. dowodem na to niech będzie fakt, że coraz to znajduję rozpoczęte paczki fajek w swoich kurtkach, z których wypaliłam po dwa trzy papierosy, a później zapominałam o nich. tak więc - to nie to :) a co do bełta - hehe... jakoś nie chce mi się wierzyć że bełt mógłby ci wejść na trzeźwo drogi bracie. za delikatny jesteś (to był podjazd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpię palących kobiet :) fajnie że rzuciłaś - nawet tak internetowo zwiększyłaś swoją atrakcyjność :) jak tam moje delikatne komplementy ??? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bełtów - podczas transsyberiady się okaże !!! kto jest delikatny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
...no.... delikatne :) ja tam wolę siarczyste klapsy od podchmielonych drwali, ale z braku laku mogą być ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
...a co do transsyberiady...to ty chyba nie zamierzasz tam pić bełtów...? :) no chyba ze zrobisz sobie bełtowego loda, w ramach zagrychy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filigranowa jesteś - krzywdę Ci można zrobić :) ...siarczystym klapsem , chyba że się po coś niby schylisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruskim trzeba troszkę łódzkiego folkloru zapodać !! oni nam samogona do picia my im bełta do popicia :) i tak aż pod bajkał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
no to piękna nazwa dla bełta - bajkał nie uważasz? a ja lubię igrać sobie a już najbardziej to się doigrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEMEL
SPOKO MAROKO PANNO KASIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka - jakiegoś bełta byś dała w promocji a nie rękodzieło ... hm ... rękodzieło to jest też z braku laku !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
PO. to był szybciutki spacerek rundka nad rzekę i z powrotem, z dokarmieniem bezdomnych piesków resztkami z pańskiego stołu (oczywiście z inicjatywy obronczyni praw zwierząt i miłosciczki wszystkiego co się rusza od robaka po słonia) jutro mamy w planach dokarmianie kaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
... pragnę zauważyc, że rękodzieło też może być sztuką, panie sniperrr ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
...a co do spaceru to był on krótki z powodu przebytej choroby Małej Mi, dzisiaj pierwszy raz od dwoch tygodni wyszla z domu i trzeba ją było zaciągać z powrotem wołami (czytaj: ja z siostrą) tudzież podstępem (czytaj: obietnicą batona po obiedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem obrońcą tradycyjnego sposobu produkcji wina z dotatkiem siarczanów i siarczynów. mniam :) ale masz rację - na znak protestu durnego wyznaczenia końca roku ululam się gorzką żołądkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrrrrękodzełłło może być oczywiście sztuką :) w co nigdy nie wątpiłem ! słyszałem też o tak zwanym rękodziele wzajemnym :) cokolwiek by to znaczyć miało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
będziesz jutro braciszku, czy już dzisiaj mogę składać Ci życzenia z okazji tego arbitralnie narzuconego przez garstkę XVIIwiecznych dysydentów święta rozpoczęcia nowego roku ponoć 2009, co do której to liczby też podchodziłabym z wielkim dystansem... wszystko jest względne... życzę sobie i Tobie i wszystkim aby cywilizacja nasza nigdy nie przysłoniła nam prawdziwego oblicza Czasu i Przestrzeni. dobrego przemijania bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę jutro :) ale dziś widzę że Ty z poezją mnie wyprzedziłaś !!! dziś też będę tak do 17 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ja na ludowo , co nie znaczy że uciekam :) klapsów siarczystych jak mróz dłonią silną lecz zwinną :) bełtów bólu głowy nie przyprawiających dnia następnego :) i za kiedyś-spotkanie :) nasze :) może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
daję Ci szansę wykazania się na koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×