Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kattie

ŁÓDŹ- salon kosmetyczny MAŁGORZATA BOROŃ- opinie!!

Polecane posty

Gość gość
Nie mogę złego słowa powiedzieć jak na razie o obsłudze w Beauty Skin – https://www.beautyskin.com.pl/. Tutaj dostałam kompleksowe wsparcie, każdy zabieg był dla mnie jasny, omówiony, udało się tutaj paniom zdecydowanie rozładować mój stres przed kwasem hialuronowym. A efekt cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1977

Bardzo polecam szkolenia u p.Małgosi.Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i ilosci wiedzy, którą dostałam!Szczerze polecam!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżidżi43

ja jest po zabiegu makijazu permanentnego brwi i jestem mega zadowolona bardzo ale to bardzo polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.latek75

ja tez dołaczam do pozytywnych opinii - także ostatnio uczestniczyłam w szkoleniu organizowanym przez p.Boroń i naprawde polecam! duża wiedza bardzo fajnie zorganizowany czas a przede wszystkim super klimat! nie rozumiem negatywnych opinii tutaj ale cóż kazdy ma prawo do swego zdania.Moje jest jak najbardziej na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Nie polecam! Byłam i już nigdy nie wrócę ze względu na brak profesjonalizmu i oszukiwanie klientek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1972

 Zdecydowanie polecam salon.Jestem tydzień po zabiegu permanentnym ust i powiększaniu i jest super.Jestem strasznie zadowolona! Pozdrawiam pani Małgosiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1981

jestem po szkoleniu organizowanym przez Panią Małgosię i szczerze wszystkich zapraszam! Extra spędzony czas dużo wiedzy i mega klimat! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 543daria.nyc

Polecam!!! Najładniejsze usta jakie miałam do tej pory a robiłam już wcześniej w innych miejscach  pani Małgosiu robi pani cuda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi2er

Fajny salon i super babka polecam! Brwi wyszły cudownie przymierzam się do ust i tylko u Małgosi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie

Ja nie polecę nigdy nikomu! Atmosfera w salonie nieprzyjemna, zabieg powiększania ust wykonany w pięć minut wątpliwej jakości kwasem...Wolę zapłacić więcej i iść do obręb kliniki i prawdziwych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaiza

Polecam! Szkolenie pierwsza klasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCY

Ja byłam u pani Małgosi dzisiaj na korekcie brwi. Są cudowne. Wybór tego gabinetu to był strzał w dziesiątkę. Cieszę się że trafiłam we właściwe ręce. Efekt uzyskany moich brwi przerósł moje oczekiwania. Serdecznie dziękuję Pani Małgosiu za moje piękne nowe idealne brwi :)Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×