Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kattie

ŁÓDŹ- salon kosmetyczny MAŁGORZATA BOROŃ- opinie!!

Polecane posty

Gość meniuszko
dokładnie dziewczyny, właścicielka nie jest zbyt zachęcającą reklamą usług salonu, gdyż te wszystkie zabiegi powodują, iż faktycznie wygląda na mocno robioną. Ja nie jestem zwolenniczką przesadzania z zabiegami. Łatwo jest wówczas przekroczyć granicę dobrego smaku i osiągnąć karykaturalny wygląd. Od czasu do czasu można na małe upiększenie się skusić. Po prostu we wszystkim trzeba zachować umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_nagranej
Jestem w szoku!!!Nagrania?! Tym bardziej, że byłam tam na DEPILACJI BIKINI!!! Nie można tego tak zostawić! Czy któraś z Was była na podobnym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
e jak to czytam bo niby taki super salon wlascicielka super a tu masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po makijazu
Jestem rok po zabiegu permanentnym, kreski góra dół plus brwii, wszystko ok, jestem bardzo zadowolona i szykuje sie na wzmocnienie barwnika jesli zajdzie taka potrzeba, osobiscie widzialam barwniki sa najwyzszej jakości amerykanskie bo na tym szczególnie mi zalezalao, żałosne są osoby które wypisuja takie steki bzdur jakies naprawde moim zdaniem, żałosne prymitywy i tyle.dzieki Pani malgorzato za makijaż! jest Pani piekna Kobietą ale jak widac niektórzy nie moga w nocy przez to spać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona222
Chyba samo, życie ja tez jestem zadowolona z usług tego salonu. A chodzę tam już jakieś 2 lata i jestem na bierząco z usługami tego salonu bo ciągle starają się wprowadzać coś nowego. A cóż pani Małgosia jak dla mnie jest bardzo atrakcyjną kobietą i jestem przekonana, ze z tego też powodów ma spore problemy chociażby zazdrosny kobiety, które choć w namiastkę chciałyby wyglądać jak Ona. Współczuję wam kobiety, bo chyba szczęśliwe nie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon_rog
Pani Małgorzata Boroń to profesjonalistka. Nigdy nei wykonam makijażu permanentnego nigdzie indziej tylko u niej, bo mam pewność że będzie on perfekcyjny. Robiłam sobie również kwasy Retinol C i laser Mosaic na bliznę po cesarskim cięciu. Gorąco polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warto przeczytać
Drogie Panie jeżeli jesteście już tak bardzo zauroczone urodą właścicielki to może lepiej osobiście mocno to okazać bezpośrednio zainteresowanej czyli pani Boroń a nie rozpisywać się na takie tematy wlasnie tutaj bo co to ma w sumie wspólnego z profesjonalizmem i usługami świadczonymi bądź i nie przez owy salon.Na miłość boską chyba nie wszyscy rozumieją po co takie forum istnieje.Ręczę ze większość komentarzy jest podstawiona przez konkurencję i znajomych salonu dlatego szkoda naprawdę czasu na czytanie...wychodzi na to że niczego prawdziwego się człowiek tutaj nie dowie.A szkoda bo chyba po to stworzono takie fora opiniotwórcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opinia o salonie
Ma Pani racje po co opowiadać czy wypisywać jak wygląda właścicielka. Ja osobiście radzę i proponuję samemu przekonać się na jakim poziomie wykonywane są tam zabiegi. Ja i moi najbliżsi korzystamy z usług tego salonu i myśle, ze jeszcze dlługo bębę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona _ja
szukam drugiej chetnej osoby do wykonania makijazu - promocja 2 osoby w cenie jednej. Interesuja mnie brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwi i powieka górna
a ja szukam 2 chętnej osoby na skorzystanie z promocja na kreski górne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwi i powieka górna
wkurzona_ja , interesuję mnie przede wszystkim brwi..ale fajnie było by też zrobić sobie kreski górne. Wysłalam Ci maila na podany adres, to ja :) Odezwij się proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikki222
Byłam w salonie Malgorzaty Boron na kreskach dolnych i gornych i gdybym wiedziała pare lat temu jak to bedzie wygladac zrobilabym je juz dawno - bo sa boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin5@
Ta Pani nie umie robić brwi. Jak ktoś ma czarne brwi i chce je sobie tylko poprawić to ok ale w moim przypadku i mojej koleżanki z którą wybrałyśmy się na promocje -50% na ten sam zabieg obie byłyśmy i jesteśmy niezadowolone. Obie jesteśmy blondynkami, mamy ciemne oczy i strasznie rzadkie brwi. Pani Małgosia WOGÓLE nie pytała się nas jaki ma być kształt, jaki kolor!!! Przystępuje do pracy bez żadnych uzgodnień co do oczekiwań KLientów. Kłamstwem zatem jest umieszczona na jej stronie internetowej informacja o konsultacjach. Efekt: Moja koleżanka ma brwi w kolorze jakimś rudym! Na poprawce zmienione na kolor oliwkowy!!!! Niby pod kolor oczu! Ja: kolor nieokreślony wpadający w słońcu w zieleń a po poprawce dało się go przykryć tylko dodając wyblaknięty czarny. Chciałam coś w podobie brązu lecz Pani Małgorzata powiedziała, że wyjdzie zawsze rudy. Dobrze, że mam grzywkę to trochę da się to zasłonić. Jak ktoś się waha czy skorzystać z usług salonu to mogę wysłać swoje zdjęcia. Dla mnie szkoda pieniędzy. Moje brwi są obie różne. Na poprawce nie skorygowane do satysfakcjonującego rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona-ostrzeżenie
wydałam tyle kasy a usta się zmyły zaraz po zabiegu! Komentarz Pani profesjonalistki: czasem tak bywa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne brwi
Witam, jeśli ktoś się zastanawia nad zrobieniem u tej Pani brwi to szczerze odradzam. Ta cała otoczka czyli reklamy itp może i zachęcają ale jeśli chcecie wyglądać gorzej niż przed zabiegiem i przepłakać noce że macie dwie różne brwi : grubość, jedna płaska druga podniesiona, pigment w słońcu wyglądający okropnie to zafundujcie sobie zabieg. Poprawka wcale nic nie skorygowała na lepsze!! Właścicielka małomówna, niezainteresowana oczekiwaniami Klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja muszę podzielić się na temat przedłużenia rzęs. Byłam u pani Marty i jestem zachwycona! Dziewczyna po pierwsze dokładnie się wypytała jakie rzęsy chce i jakiego spodziewam się efektu a po drugie zrobiła je bardzo dokładnie i naprawdę mam piękne rzęski . POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na szkoleniu z makijażu permanentnego i dodatkowo też wykonałem sobie makijaż brwi i kresek. Przyznam, że jako doświadczona kosmetyczka, zawsze miałam problem, aby równo narysować sobie brwi i wyrównać brwi P. Małgosia zrobiła to perfekcyjnie, jestem teraz szczęśliwa i co więcej wreszcie nie wstydzę się swoich brwi no i mogę w końcu odsłonić czoło, aby już nie zakrywać brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata b
A oprócz tego, że jestem doświadczoną kosmetyczką, jestem również analfabetką, która w 2 zdaniach 5 razy użyła słowa brwi... Polska mowa być trudna. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na szkoleniu, PORAŻKA!!!!!!!! kasa wyrzucona w błoto, właścicielka siedziała i zamiast pomagać, uczyć to stukała w klawiaturę telefonu ponad godzinę, po czym na pytanie modelki, która spytała czy może ewentualnie liczyć na poprawkę, Pani właścicielka odparła, "tak, ale dotknięcie mojej ręki kosztuje" hahahaha i to właśnie świadczy o profesjonalizmie salonu, gdzie właścicielka pozwala wyjść na ulicę biednej dziewczynie, która w realu powinna dostać za tą usługę kasę a wychodzi nieskończona i nie wiadomo z jakim efektem strata czasu i pieniędzy, byłam na niejednym kursie i wiem jak to wyglądać powinno opinie w necie-POZYTYWNE!!!!!!!!!!!!!!!!! pisane PRZEZ SAMĄ WŁAŚCICIELKĘ LUB PRACOWNICE bo nie uwierzę, że ktoś wychodzi zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxii21
Po raz pierszy korzystałam z usług pani Małgosi miesiac temu i jestem bardzo zadowolona. robilam pernametny brwi i efekt uzyskalam taki jak oczekiwalam. wrocilam do niej juz po raz drugi na kreski.. bardzo sie balam bolu jednak pani malgosia ma tak profesjonalne podejscie do klienta ze wyszlam w 100% zadowolona. goraco polecam..napewno wroce wkrotce na usta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matunia12345678
Ja łączyłam zabiegi Exilis z Eat Skinshockiem, pani w salonie Boroń w Łodzi poleciła mi. Nie wierzyłam i nie spodziewałam się takich wspaniałych efektów. Zrobiłam sobie pakiet z Exilisa i Eat Skinshocka na na uda i pośladki, skóra stała się jędrniejsza, cellulitu no prawie już nie ma no i mam wrażenie, że pośladki mi się uniosły. A profesjonalizm i porady w tej firmie są niesamowite. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
Moje Drogie P. Boroń dobrze wygląda i świetnie się reklamuje. Za marketing piątka z plusem. Byłam jednak świadkiem jak sama o sobie pisze te pozytywne opinie! Nie wierzcie w nie! Ile widziałyście forów na temat konkretnych linergistek - tak z nazwiskiem w tle... No tak szczerze... Jak myślicie kto te fora założył? Czy wiecie, że pozytywne opinie na temat własnej działalności można po prostu kupić..? Nie dajcie się na to nabrać. podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami. Oszczędżcie sobie pieniędzy i bólu, bo efektu i tak się nie doczekacie. Idźcie gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientką Pani Małgosi. Robiła mi kreski na powiekach oraz usta. efekt zachwycający, zwłaszcza że usta miałam krzywe i blade a Pani Małgosia nadała mi ładny kształt i dobrała kolor pasujący do mojej karnacji. Minął już rok a makijaż wygląda świetnie. Pani Małgosia bardzo delikatnie i sprawnie wykonywała zabiegi, często w trakcie pytała jak się czuję, jak znoszę zabieg. Atmosfera w salonie bardzo przyjemna. Polecam salon Boroń za profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karasinska
Ja wykonuje u Pani Małgosi zabiegi z makijażu permanentnego już od jakiegoś czasu, a tak naprawdę od czasu jak parę lat temu inna kosmetyczka zrobiła mi krzywdę tj. bardzo źle wykonała mi mi brwi. Brwi poprzednia kosmetyczka mi pierw zgoliła dopiero później wykonała makijaż permanentny no i wtedy się okazało, że były bardzo krzywe i już nic nie dało się z tym zrobić. I tak przewertowałam fora i trafiłam do Pani Małgorzaty i jestem jej "dłużnikiem" oczywiście trochę czasu zajęło, ale efekt rewelacyjny w porównaniu do tego co było! Na początku miałam usuwane laserem a później pani Małgosia wykonała makijaż permanentny (nie goląc moich brwi), kształt jest taki jaki chciałam. Także polecam piszę tu, aby przestrzec przed nie profesjonalnymi salonami, bo teraz makijaż permanentny jest prawie w każdym salonie natomiast na bardzo różnorodnym poziomie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Lubert
Dla mnie to najlepszy salon w Łodzi.Negatywne opinie pisze konkurencja,ponieważ tu jest pełen profesjonalizm i doskonała jakość !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaGwozik
Witam wszystkich! Czy coś Wam wiadomo co się dzieje z salonem Boroń???? Korzystałam z jego usług kilka lat temu, zanim wyprowadziłam się poza Łódź. Niestety w pobliżu nie ma takiego miejsca jak Boroń i jestem już nawet gotowa dojeżdżać na zabiegi, tylko widziałam, że nie ma ich na Kopernika :( Dajcie znać proszę, bo bardzo mi zależy. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka1985
Basiu, wiem, że salon jest przeniesiony na Kościuszki 106/116 (na stronie jest info). Mają teraz chwilową przerwę. Wiem bo sama czekam na otwarcie. Chcę sobie odświeżyć kreski i brwi - mam nadzieję, że uda mi się przed świętami :) Nie dziwię się, że nie możesz znaleźć dobrego miejsca, bo to nie jest takie łatwe. Do Boroń mam zaufanie i P O L E C A M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola_81
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z usuwaniem tatuażu? Szukam dobrego profesjonalnego miejsca, a jak wpisuje w internet często na pierwszym miejscu pojawia się salon Boroń. Czy ktoś wie coś o tym miejscu, chodzi o to, czy wykonują to dobrze i czy są widoczne rezultaty? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×