Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kattie

ŁÓDŹ- salon kosmetyczny MAŁGORZATA BOROŃ- opinie!!

Polecane posty

Gość magde
Te niektóre negatywy wygląda mi na to, że to jakiś zly PR lub może konkurencja. Coż, jak ktoś jest dobry to musi się liczyć, iż nigdy nie będzie lubiany przez wszystkich :) Sądze, że jeśli praktycznie cały DERMED chodzi do p. Boroń to o czymś to świadczy, skoro lekarze polecają Pania Małgorzate to tylko sukcesów jeszcze wiekszych życzyć. Pozdrawiam równiez i tych co źle życzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość permanentnka
Jestem szczęśliwą posiadaczką górnych jak i dolnych kreseczek permanentnych. Z racji tego iż sama malowałam kilka lat na płótnie dostrzegam i doceniam wrażliwość z jaką p. Małgosia wykonuje zabiegi makijażu permanentnego gdyż ta dziedzina tez jest sztuką! Dla mnie jest wielką profesjonalistką w każdym calu! Bo widać, iż robi to z zamiłowaniem i pasją. Szczerze polecam! PS super klimat salonu, przepięknie! I miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w najbliższych dniach jestem zapisana na makijaż permanentny powiek górnych w salonie p.Boroń i poszukuję drugiej osoby chętnej do promocji 2 w cenie 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl0987
Zrobilam sobie w salonie Boroń makijaż permanentny ust, przyznam, że na początku była przerażona kolor był tak mocny, że bałam się, że tak już zostanie, dzis mija już prawie dwa miesiace od uzupełnienia i przyznam, że jestem zachwycona, kolor idelany no i co najważniejsze wreszcie mam równe usta, została bardzo ładnie skorygowana moja asymertia na ustach, moj kompleks nierównych ust zniknął. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.S
Odnawiłam sobie zabieg po przeszlo 2ch latach. Pełen profesjonalizm, zabieg brwi wykonany zgodnie z moimi oczekiwaniami, jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelasuszko
Hey dziewczyny! tak wiec..:) robilam, moge sie podzielic doswiadczeniami, bo sama kiedys szukalam info na forum. Mam zrobione kreski gorne i dolne oraz brwii. Wszystko wykonywalam w salonie BORON w lodzi i jestem meeeeeeega szczesliwa:))))))))))))))) Juz od kilku lat robie permanentny! mam zamiar zrobic jeszcze sobie usteczka:D juz odliczam dni hihi. Sprawa wyglada tak! po 1 nie przesadzajcie ze to tak boli!! jest znieczulenie, zalezy tez kto to wykonuje. Tutaj, tzn w salonie gdzie robie jest dobre znieczulenie wiec wszystko spoko, tylko lekkie smyranie, bolu jako tako sie nie odczuwa. Co do wygladu: naaaaapraaaaaaaawde suuuuuuuuuuuuuper sprawa!!!!robie u P Malgosi od lat, jak dla mnie jest najlepsza kosmetyczka w miescie. Wczesniej, dawno temu chodzilam do innej i nie bylam do konca zadowolona, chaltura i tyle!takich nie brakuje! Kolezanka mi polecila tu i faktycznie roznica jest kolosalna w wykonywaniu zabiegu! teraz mam porownanie przynajmniej. Kosmetyczka super precyzyjna, sumienna, bardzo dokladna i w ogole przemila. Na poczatku zrobilam sobie bardzo delikatna kreseczke gorna pozniej dolna- w linii rzes, sliiiczna, cieniusienka, ale ladnie zageszczala rzesy i wiec odrazu powiekszala oko, bylo bardziej wyraziste. Rano wstajesz i wkoncu sie sobie podobasz:) po roku sobie pogrubilam i tez jest super.( od wewnatrz oka ciniutka na pol mmm i stopniowo pogrubiona, dokladnie tak chcialam) Kiedys tez mialam obawy co do permanent. bo to niby na kilka lat, ale pamietajcie! jak ma byc dobrze zrobione i macie sie sobie podobac to czemu nie! Ja mam sprawdzony gabinet, wiec zawsze go bede wszystkim polecala bo kosmetyczka mnie uratowala po ostatniej nieudolnej, za co jestem jej bardzo wdzieczna. Chodze do Boron na kopernika juz od kilku lat i co najwazniejsze wiem ze zawsze zrobi tak jak ja chce, poza tym ma dobre wyczucie i co najwazniejsze fach w reku a no i dobre barwniki. ( Nie wiem czy to prawda bo ktos mi mowil ze niektore takie tanie z czasem moga zmieniac barwe w przypadku brwii i zmienia sie na bordowo i fioletowo. Tak slyszalam....) Po prostu widac ze to lubi i robi to z najwieksza precyzja, a malo jest dziewczyn ktorym spaprano twarz? zamiast upiekszyc wygladaja jak sztuczne mumie! to nie sztuka sobie zrobic permanentny bo jak juz chcecie robic cos tak trwalego nie ma co skapic i szukac byle taniej nie wiedzac nic o salonie tylko trzeba miec naprawde na poziomie! wiem cos o tym wiec szczerze wam doradzam. Ja jestem baaardzo zadowolona z calego zabiegu, uwielbiam swoje kreseczki, co roku wyjezdzam nad morze za granice i zawsze czuje sie pewnie siebie. Nie cykajcie sie, pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaylah
Myślę, że ten salon ma rozdmuchany PR, który dba, aby pojawiały się odpowiednie wpisy na forum. Ja osobiście uważam, iż jest przereklamowany. Właścicielka wie jak zadbać, żeby się o niej dobrze mówiło i pisało. Niestety nie ma to nic wspólnego z jakością wykonywanych usług. Trzeba przyznać, że salon jest ładnie urządzony, czysty i wyposażony w dobry sprzęt. Jednakże w tym miejscu kończy się moje dobre zdanie na jego temat. Właścicielka może i ukończyła przeróżne kursy i jest artystką po ASP, jednakże mój zabieg wykonała fatalnie. Jestem niezadowolona z efektu końcowego. Początkowo właścicielka próbowała mi wmówić, że na efekt końcowy trzeba poczekać, że kolor nabierze właściwą barwę po kilku dniach od zabiegu. Niestety tak się nie stało. Co więcej wdało mi się zakażenie. Dla tego salonu mówię NIE, NIE i jeszcze raz NIE! Przed skorzystaniem z jego usług byłam zachęcona wieloma pozytywnymi ocenami i komentarzami. Jednakże niestety nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością i są tylko marketingowymi sztuczkami, by zwabić jak największą liczbę klientek. Zdecydowanie salon nastawiony na ilość, a nie na jakość. Strata czasu i pieniędzy. Zaraz po moim komentarzu pojawi się pewnie wiele pozytywnych komentarzy i super zadowolonych klietek - ale w końcu reklama dźwignią handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
Dokładnie Shaylah ma rację. Ja również skorzystałam z usług tego salonu, bo kiedyś na gruponie była promocja, weszłam później na stronę internetową i stronę fejsbukową salonu i nie powiem - uległam reklamie i komentarzom wpisywanym do księgi gości na stronie internetowej pani Małgorzaty. Pozytywna otoczka wokół przedsięwzięcia wydawała się zachęcająca. Do tego zdjęcia gwiazd przychodzących do salonu pani Małgorzaty zrobiły swoje - postanowiłam skorzystać z usług jej pięknie prezentującego się salonu. Ale niestety wszystko jest pięknie jeśli chodzi o odczucia wizualne i o to co znajduje się w Internecie. I tak jak wcześniej napisała Shaylah na tym kończą się plusy. Niestety salon ten nie wyróżnia się niczym od innych przeciętnych salonów, jakich wiele. Moim zdaniem jego usługi nie są warte swojej ceny. Właścicielka jest zainteresowana jedynie robieniem kasy i kreowaniem wizerunku "światowego" salonu. Klientki są zaś tylko dodatkiem, co powoduje, że ani nie jest ona jakoś specjalnie miła (robi z siebie nie wiadomo kogo), a przez jej opóźnienie wszystko działo się w pośpiechu. Bardziej czułam się tam jak intruz niż jak klient, który przyszedł na kolanach prosić się o zrobienie zabiegu. Musiałam czekać, czekać i czekać aż zostanę obsłużona. Właścicielka zaś miała pilniejsze sprawy na fejsie. Z pewnościąjuż siętam nie wybiorę. Ale jednego można pogratulować p. Boroń - dobrej reklamy. Mam nadzieję, że już coraz mniej osób będzie się na nią nabierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratowane brwi
Pani Malgosia jest bardzo miła osoba i bardzo dobrym fachowcem. Miałam wykonany makijaż permanentny brwi u doktora Wiśniewskiego już jakiś czas temu i niestety został spartaczony, ale na szczęście trafiłam w ręce Pani Małgosi z czego bardzo się cieszę. Pani Małgosia wyprowadziła je i nie muszę już sie wstydzić pokazywać na ulicy. Co jakiś czas sobie odświeżam zabieg brwi i oczywiście wracam do Pani Malgorzaty. Naprawde polecam tą kobietę mnie naprawdę uratowała!!! Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shyalah
ooo widzę, że nie ja jedna mam złe zdanie o salonie, który cieszy się pseudo "renomą" wyłącznie dzięki PR-owcom. Tak jak myślałam - od razu po negatywnych komentarzach pojawił się wpis w samych superlatywach o pani Małgorzacie, która bądź co bądź mojej sympatii nie wzbudziła, bo ta pani ma klapki na oczach jeśli chodzi o przyjmowanie krytyki. Bezczelna i arogancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugly Betty
Ja też w promocyjnym szale wybrałam się do tego salonu. Szczerze mówiąc mam niedosyt, bo spodziewałam się więcej po tak szeroko zakrojonej reklamie i promowaniu salonu oraz p. Boroń w różnych czasopismach. Jednym słowem salon dość przereklamowany i cała ta otoczka mocni rozdmuchana. O właścicielce nie mogę się wypowiadać, bo nie zajmowała się mną. Nie mówię, żebyście się tam nie wybierały (niech sobie każdy sam to oceni), ale chciałabym zauważyć, że czasem warto porównać oferty innych salonów, bo pod względem jakości usług nie znalazłam różnicy, a ceny niepromocyjne są bardzo niefajne (dużo za wysokie). No, ale coż salon ma tzw. "ścianę gwiazd" więc pewnie dlatego ceny są z kosmosu. Tylko że te quasi "gwiazdy" to jakieś niedobitki nie mające nic wspólnego z gwiazdami - typu Felicjańska (modelka po przejściach), Jacyków (bez komentarza), czy mało komu znany Wieleba. Jaki salon takie gwiazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka000
Z korzystałam z zabiegu przedłużenia rzęs metodą 1:1, który wykonywała Pani Justyna. Efekt fantastyczny, rzęsy wyglądają naturalnie! Fachowa i miła obsługa, wnętrza miłe dla oka. Serdecznie wszystkim polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoriaj84
Witam, poszukuję drugiej osoby chętnej do promocji 2 w cenie 1 na zabieg przedłużenia rzęs metodą 1:1 oraz na makijaż permanentny brwi . Osoby zainteresowane prosze o kontakt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj.
byłam na rzęsach - efekt niestety niezbyt trwały :((( ale przez pierwsze dni oczy wyglądały bosko :) dobrze, że się zdecydowałam na zabieg w promocji, w przeciwnym razie kaska poszłaby w błoto. A jakie wrażenia z permanentnego brwi? Widzę, że opinie są różne (czasami nawet skrajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona-janka-muzykanta
A ja bylam na oxybrazji i powiem wam, ze nie spodziewalam sie az takiego oczyszczenia buzi. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Partyka
To nieprawda, że SPA nie są dla mężczyzn! Salon Boroń w zupełności przełamuje ten stereotyp. W myśl przysłowia, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus, faceci traktowani są tu bardzo indywidualnie. Stworzono dla nas nawet odrębny cennik, bardziej konkretny i łatwiej przyswajalny, niż ten dla kobiet. Małgosia Boroń stworzyła w Łodzi prawdziwą, męską oazę spokoju. Relaks w Boroń Permanentne Piękno to szczególne doświadczenie. Wykwalifikowana kadra otacza swoich Klientów wyjątkową opieką, sprawiając, że wychodzi się stamtąd z poczuciem dobrze zainwestowanego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxi_66a
Panie Arturze, ciekawa jestem ile Pan zainkasował za ten pochlebny wpis? Pani Małgosi gratulujemy zmysłu do marketingu i promowania siebie. Ja niestety mam zdanie odmienne od pana Artura na temat tego salonu. Co zresztą znajduje potwierdzenie w innych opiniach z tego forum (tych których pewnie p. Boroń chciałaby się pozbyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
o rany, nikt jeszcze nie zgłosił tego reklamowego wątku do skasowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona 75
Przyznam, że jestem troche zdziwiona tymu przeróżnymi wpisami?! Moje zdanie jest takie, że każdy powinien wyciągnąć własne wnioski i nie sugerować sie tylko takim forum, proponuje również rozeznać się pośród naszych koleżanek znajomy co powiedzą o salonie Boroń. Ja osobiście jestem zadowolona, a pewie nigy nie da rady zadowolić każdego i tego jestem przekonana. Moze i PR p. Boroń ma dobry, ale przecież to nie wszystko, gdy tylko PR miała dobry to juz dawno by sie zwijała i zamykała salon a tu jak widać tylko sie rozwija, wiec niech każdy wyrobi sobie własne zdanie. Sądze, że PR Boroń ma znaczenie, ale i podejrzewam konkurencja, tez robi swoje i negatywy wpisuje. :) Życze własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia C
Jestem po szkoleniu z makijażu permanentnego i ... Chciałam się tylko podzielić z Tobą moim małym sukcesem...i pomyśleć,że wszystko zaczęło się od Ciebie...Dziękuję i pozdrawiam... --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kada2323
robilam makijaz permanentny brwi,gorna i dolna kreske,minely juz4 lata i nadal jest on widoczny,pani Malgorzata spelnila moje oczekiwania pod tym wzgledem w 100 %,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GortatTV
Uslugi Boron Permanentne Piekno, naprawde rewelacja!! Dziekuje Wam i polecam wszystkim!! Marcin Gortat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupon
A ja byłam na mezoterapii z gruponu - bałam się, ale zabieg naprawdę fachowo wykonany, preparaty z najwyższej półki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUPON
Witajcie. Ja też byłam na zabiegach z gruponu, w sumie 5. po skończonej terapii stwierdzam, ze stan mojej cery zdecydowanie się polepszył. Obsługa miła, sam zabieg fal radiowych bardzo przyjemny. Mogę polecić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsy
Ja polecam rzesy u Marty - blondyneczki z loczkami. Sympatyczna dziewczyna, dokładna i otwarta na sugestie klientek. Kejti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meniuszko
zabieg robiła mi babka z długimi rudymi włosami, wiek ok. 40-45 lat - właścicielka. wykonanie ok, ale bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAGRANA
DROGIE KOLEŻANKI FORUMOWICZKI !!! NIESTETY DOŁĄCZAM DO GRONA BARDZO NIEZADOWOLONYCH KLIENTEK. NIE ROZUMIEM WOGOŁE POZYTYWNYCH KOMENTARZY DLA TEGO PSEUDO SALONU URODY... ROBIŁAM USTA I KRESKI... PO ZABIEGACH DOBRY WYGLAD UTRZYMAŁ SIE NIESTETY BARDZO KRÓTKO. Z TEGO CO SIĘ W ZAUFANIU DOWIEDZIAŁAM OD JEDNEJ Z PRACOWNIC SALONU JEST TO WYNIKIEM STOSOWANIA NAJTAŃSZYCH CHIŃSKICH PODRÓB KOSMETYKÓW MIMO IŻ SALON SZCZYCI SIĘ UZYWANIEM KOSMETYKÓW RENOMOWANYCH FIRM. A DODATKOWO CO SZCZEGÓLNIE MNIE ZIRYTOWAŁO I CHYBA JEST NIELEGALNE GDY ZGŁOSIŁAM REKLAMACJĘ WŁAŚCICIELKA OSOBIŚCIE MNIE WYZWAŁA I WYRZUCIŁA Z SALONU MÓWIAC ŻE WSZYSTKIE ZABIEGI MA NAGRANE NA WIDEO. OBSŁUGA NIEPROFESJONALNA I NIEGRZECZNA SAMA WŁAŚCICIELKA WYGLĄDA WŁAŚNIE NA JEDNA Z WIELU OFIAR SWOICH BARZO SŁABYCH ZABIEGÓW. W CHWILI OBECNEJ NIE MOZNA NAWET NIKOGO ZASTAĆ W SALONIE, MOZE JUŻ WRESZCIE ZBANKRUTOWAŁ I NIE BĘDZIE INNYM DZIEWCZYNOM ROBIŁ KRZYWDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGA_ZDZIWIONAA!
jesteś pewna z tymi nagraniami????? przecież to totalnie nielegalne. nikt mnie nie informował o tym przed zabiegiem! no przyznam, że robi się ciekawie. właścicielka jak na businesswoman się na którą kreuje jest antypatyczna (przynajmniej ja tak ją odbieram) i nie szanuje klientek. Głupio robi, ale widocznie i tak ma klientelę skoro nadal siętak zachowuje. Info o zamknięciu salonu trochę mnie zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGA_ZDZIWIONAA!
Nagrana, jeśli jesteś pewna z tym nagraniem, albo ta pani Ci tak powiedziała, to powinnaś coś z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×