Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kattie

ŁÓDŹ- salon kosmetyczny MAŁGORZATA BOROŃ- opinie!!

Polecane posty

Gość tatuaz hapy
Tak ja wykonywałam i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła Pani mi wszystko wytłumaczyła zasugerowała, że tak szybko może to nie zejść, ale wykonałam 4 zabiegi i jestem naprawdę zadowolona z efektu i już nie ma potrzeby kontynuowania. Zresztą mają trochę zdjęć na swojej www Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Małgosia Boroń jest wspaniałą Profesjonalistką i bardzo konkretnym Szkoleniowcem .Byłam niedawno z koleżanką na szkoleniu z makijażu permanentnego u Pani Małgosi i jesteśmy pod wielkim wrażeniem jej ogromnej wiedzy,którą potrafi w konkretny sposób przekazać .Jest nieprawdopodobną Perfekcjonistką i posiada wspaniałe zdolnośc**plastyczne i manualne.Mam wielki szacunek i uznanie dla osoby z tak niesamowitym,naturalnym talentem do makijażu permanentnego jak Pani Gosia Boroń.Wszystkim polecamy ,Asia i Celinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Małgosia Boroń jest wspaniałą Profesjonalistką i bardzo konkretnym Szkoleniowcem .Byłam niedawno z koleżanką na szkoleniu z makijażu permanentnego u Pani Małgosi i jesteśmy pod wielkim wrażeniem jej ogromnej wiedzy,którą potrafi w konkretny sposób przekazać .Jest nieprawdopodobną Perfekcjonistką i posiada wspaniałe zdolnośc**plastyczne i manualne.Mam wielki szacunek i uznanie dla osoby z tak niesamowitym,naturalnym talentem do makijażu permanentnego jak Pani Gosia Boroń.Wszystkim polecamy ,Asia i Celinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DROGO I BOLI NIE POLECAM!!! lepiej sie uczyc na błędach innych a nie na swoich tak jak ja... sie uryczałam i wydałam kase wiecej tam nie pójdę .... załamac sie mozna. Od koleżanki która tam pracowała dowiedzialam sie ze ona ma chinskie kartridze do igieł i idzie na sztuke.. ehh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaa123456
Ja osobiście polecam Panią Anie z salonu Skin Studio na Piotrkowskiej, najpiękniejsze makijaże, byłam ja i moje koleżanki oraz mama wszystkie jesteśmy zadowolone, ma dziewczyna talent to widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysek
Polecam! Mój makijaż permanentny brwi utrzymuje się już 2 lata (rok temu pani Małgosia dorysowała kreski metodą włosa, wcześniej miałam pełne wypełnienie). Trzeba mieć duuużo talentu, żeby przy całkowitym braku włosków zrobić tak doskonały, naturalny kształt brwi. Sam kolor to kwestia właściwego doboru. U mnie lepiej sprawdziła się oliwka, niż brąz, ale to już sprawa indywidualna, włosów, karnacji etc. Na pewno tak utalentowana i uwrażliwiona estetycznie osoba, jak pani Małgosia, doradzi najlepiej. Bardzo ważna zaleta tego gabinetu to również dyskrecja i umiejętność taktownego potraktowania klientów, zarówno ze strony pracowników recepcji i przez samą panią Małgosię. Najwyższy poziom usług kosmetycznych na łódzkim rynku i sztuka (przez duże S) jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przejść się kiedyś do http://www.bio-salon.pl/ kompletnie inne podejście do kosmetyki. Bardzo profesjonalnie i odważnie, ale ja się czuje bezpiecznie, bo zawsze mimo wszystko wychodzi tak jak powinno wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastica
szukam 2 osoby na kreski górne:) idę już w ten piątek 27.06.2014r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melaja36
O widzę, że są tu też klientki bio-salonu. Ja od kilku ładnych miesięcy chodzę w Łodzi na ul. Piotrowską 182. Moje ulubione miejsce i kosmetyczka :) Szczególnie przypadła mi do gustu maska z 24-karatowego złota. Moja twarz jest po niej niezwykle sprężysta, a i zmarszczki stają się mniej widoczne. Z tego co wiem to tylko tam wykonują taki zabieg w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona klientka
Nie polecam. Drogo i bardzo nieprofesjonalnie wykonany zabieg. To studio jest przereklamowane. Płacą ogromne pieniądze na promocje w internecie, co widać choćby po tych pozytywnych komentarzach... Zachowanie kosmetyczki też było skandaliczne. Więcej tam nie pójdę. Jeśli jesteście naiwne i wierzycie w te komentarze, to powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trysia35
Zawiedziona klientka - czemu uważasz, że zabieg był wykonany nieprofesjonalnie? Jaki zabieg miałaś wykonywany? Bardzo trudno mi sobie wyobrazić skandaliczne zachowanie kosmetyczki, ponieważ chodzę regularnie na zabiegi na twarz i zawsze jest bardzo miło, przyjemnie i profesjonalnie. Zawsze jestem zapytana czy chcę coś do picia. Po zabiegu - czy jestem zadowolona, a kosmetyczka wydaje się ostoją spokoju. Z permanentnym nie miałam do czynienia bo panicznie boje się igieł, ale podczas wizyt w tym salonie zawsze wszytko wydawało się być na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan1974
Zgadzam się z Tobą Trysia35. Ja też wielokrotnie robiłam sobie różne zabiegi na twarz (mikrodermabrazję, peelingi, kwasy, kawitację) i bardzo dobrze znam kosmetyczkę w salonie Boroń. To bardzo miła osoba i co najważniejsze profesjonalistka pod każdym względem, a stwierdzenie, że zachowała się skandalicznie jest po prostu śmieszne, bo w ogóle do niej nie pasuje. Mam kilka koleżanek, które również do niej przychodzą i są zachwycone. Dziewczyna ma doświadczenie i do zabiegów podchodzi z pasją. Oby więcej takich kosmetyczek! Ciekawe dlaczego Zawiedziona Klientko nie złożyłaś reklamacji od razu w salonie skoro zachowanie kosmetyczki było takie skandaliczne, tylko dopiero tutaj nabrałaś odwagi i wypisujesz kłamstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam drugiej osoby chętnej na makijaż permanentny w salonie Boroń. Kreski górne, dolne plus biała kreska wewnątrz oka. W przyszłości także usta i brwi. Chętne piszcie na adres maza1208@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela_84
Też jestem zdziwiona wypowiedzią zawiedzionej. Od dawna korzystam z usług w salonie Boroń, byłam na wielu zabiegach na twarz, przedłużałam i uzupełniałam rzęsy i zawsze byłam bardzo mile obsłużona, obie panie kosmetyczki były miłe i fachowe. Co do jakości usług nie mam żadnych zastrzeżeń, były wykonane na najwyzszym poziomie. Kilka razy próbowałam 'zdradzić' ten salon, ale zawsze wracałam, bo tam naprawdę czułam że wszystko jest zrobione fachowo i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika Kolka
Byłam ostatnio w salonie Boroń. Powiem szczerze, że jestem oczarowana tym miejscem :) dużo koloru różowego, który uwielbiam, nastrojowy gabinet i przemiłe Panie w obsłudze. Byłam na zabiegu Exilis i uważam, że jest świetny. Po pierwszym zabiegu wykupiłam pakiet, który został dla mnie specjalnie przygotowany. Na pewno będę korzystała również innych z usług tego salonu, jest profesjonalny i po prostu uzależnia :) Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka__
Polecam depilację laserową w salonie Boroń. Kilka lat temu byłam w innym salonie na 5 zabiegach depilacji światłem ipl na nogi i zraziłam się bardzo… efekty prawie żadne… Podczas regulacji brwi w Boroń kosmetyczka opowiedziała mi o różnicy ipl i lasera diodowego, postanowiłam, że spróbuję, ale na mniejszym obszarze – na pachy. Jestem po 3 zabiegu i nie mam prawie nic Na pewno niedługo wezmę się za nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki68
UWAGA NA TEN SALON! Robiłam sobie w tym salonie permanentny i wyszło fatalnie. Brak profesjonalizmu i podejścia do klienta. Poczytajcie sobie inne fora. Zgadzam się z opinią, jak ktoś wcześniej napisał, że wszystkie pozytywne opinie pisane są przez właścicielke salonu. Moja obecna kosmetyczka, która mnie uratowała po zabiegu w salonie Boroń , mówiła mi, że nie jestem pierwszą osobą, którą ratuje po zabiegach u tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takasobiekobietka
Potwierdzam opinię przedmówczyni. Opinie wypisuje właścicielka i pracownice, salon może jest ładny ale zabiegi - żenua. Pracuję w branzy medycznej i potrafie odróżnić porządny sprzęt od chińskich podróbek a tu niestety takich się uzywa (do makijazu permanentnego i przedłużania rzęs na pewno). Poza tym higiena w salonie (kurz na meblach i brudne przybory) tez nie zachęca. Skorzystałam z makijażu i nie polecam -boli, efekt nie jest symetryczny (brwi i kreski dolne). Zabiegi wykonywałam w 2014 roku, potem byłam na poprawce w innym salonie. Jako lekarz nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety robiłam kreski i jestem załamana jedna krótsza od drugiej Nie polecam tej Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalinda
Witam drogie Forumowiczki, ostrzegam Was przed usługami tej PANI!!! Zdecydowałam się na pierwszy zabieg zwabiona atrakcyjnym ogłoszeniem na gruponie. Zostałam potraktowana jak klientka gorszej kategorii bez praw do reklamacji. Po groźbie zgłoszenia tego faktu do prasy Pani zdecydowała się zabieg powtórzyć i niestety żeby był jakiś efekt aż trzykrotnie. ŻENADA. brak symetrii, wykonany zupełnie nie zgodnie z tym co chciałam gdyż Pani Właścicielka jest "ARTSTKĄ" i wie lepiej, a ja wydałam sporo pieniędzy i dałam się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceee
Masakra!! Umówiłam się na botox w dwóch okolicach, a na miejscu okazało się, że zamiast lekarza, zrobiła to sama właścicielka mówiąc, że ukończyła stosowne kursy. W efekcie nie mogłam ruszać praktycznie ustami i prawą częścią twarzy!!!!!! Po zainteresowaniu się tematem dowiedziałam się że takich osób jest więcej, i są nawet założone sprawy w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa123456
zdecydowanie nie polecam, z brwi jestem bardzo niezadowolona, są zrobione nierówno i źle, a kreski na górnej powiece za grube i moje oczy wyglądają na wiecznie zmęczone, ostrzegam przed tą panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka19800
Polecam, zrobiłam u Pani Małgosi brwi i kreski górne i jestem bardzo zadowolona z efektu. Makijaż wykonany bezboleśnie. Zdałam się na profesjonalizm Pani Małgosi co do kształtu brwi i kresek i się nie zawiodłam. Wyszło idealnie tak dobrze, że chyba zrobię jeszcze kreski dolne. Wszystkim nie zdecydowanym, którzy nie wiedzą który salon wybrać mogę z pełną odpowiedzialnością polecić salon Pani Boroń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona130689
Zamieszczem pewien wpis w celu ostrzezenia wszystkich Pan ktore maja zamiar korzystac z zabiegow (wypelniaczy)u Pani Malgorzaty Boron ....bylam jej stala dlugoletnia klientka ,robilam u Pani Malgorzaty makijaz permanentny az do czasu kiedy zdecydowalam sie lekko wypelnic usta za pomoca kwasu hialuronowego....ponizej zalaczam zdjecia moich ust po zabiegu wykonanym przez Pania Malgorzate czyli zeszpeceniu i znieksztalceniu moich ust dodam jeszcze ze Pani malgorzata nie poczula sie do odpowiedzialnosci i nie podjela sie zadnych prob majacych na celu skorygowanie-usuniecie powstalych bruzd! Pieniedzy ktore zaplacilam za zabieg rowniez nie odzysklalam!!!! jestem bardzo zawiedziona postawa Pani malgorzaty !!!!!! Uwazajcie drogie Panie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona, pani małgorzata nie jest lekarzem i zabieg wypełniania kwasami robi bezprawnie. Ale skoro jesteś jej wieloletnią klinetką, pewnie wiesz, że nie ukończyła studiów medycznych. Przykro mi z powodu ust, ale nie wiem czy nie bardziej szkoda mi świadomej decyzji jaką podjęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie NIE POLECAM! FARALNA jako szkoleniowiec, modelka oraz kursantka podpisuje oświadczenie że szkoleniowiec nie ponosi żadnej odpowiedzialności za efekty pracy,poczym pokazanie mi zostają podstawie ruchu i pani sobie wychodzi na pół godziny. Chodziłam po pomieszczeniach i szukalam pani bo czas ucieka, ja nie wiem co robic,modalki się denerwują.ŻADNEGO RYSUN WSTEPNEGO ,KOLORYMETRI ITP.SZKODA KASY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, szkolenie u Boroń to strata pieniędzy. Też zostałam pozostawiona przez nią sam na sam z klientką. Nawet ciężko było jej pomóc mi przy rysunku wstępnym, sfochowana jakby łaskę mi robiła, że cokolwiek mi nie idzie!! Droga Pani nazywa się szkoleniowcem, ale nic nie umie przekazać i nauczyć. Higiena też uważam, że pozostawia wieeeeele do życzenia tam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×