Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Gość kobieta bez serca
..nic na siłę..kolekcjonerko! sa serca bez serca! żywią sie ironią i naiwnoscia "gupich" serc... oni nie chca pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
...skąd taka pewnosć...przygladałaś sie kiedyś sercom, które nie maja czasu aby bić?..to serca nie znające prawdy o sobie samych..to serca którch ból pragnień zagłusza wszelkie wołanie o pomoc, to serca w drodze do....śmierci?? ??? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
...przymknij się!!! zzzaraz Cie wwykpią..... zostawią z upokorzonym sercem ..bo jakim prawem...eeeeeej głupia tyyy lepiej zmień kolekcję..nuuuuuuuuudziszzzzzzzzz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
nic nie szkodzi...w końcu ja,... to tylko zwykła kolekcjonerka.,...a,.. że mam ochotę odmienić kolekcję..to tylko moje ryzyko.... bo widzisz....nie wierze, że Takie serce, jak tamto,... ze ono w ciszy gdzieś nie łka...jak taki..zapomniany ćpun...podeptany pet...ono nawet nie chce czuc..... nie umiem ..nie chcę... bo....właśnie to serce jest mi najdroższe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane moje serce
kobieto..teraz przesadziłaś...może mi powiesz jakie to są te "glupie" serca...`?? ..bo jesli głupie to te, które naiwnie ufają, kochają,milcza, płaczą, umierają w bolu rozpaczy...aż w końcu gubią sie tak zbite, że nikt ich rozpoznac nie może,...to jeśli te serca są głupie...w takim razie kim są ci którym serca brak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadysta ja
twardziele i S*******e!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie to i tyle
do kolekcjonerki.. ..daj sobie spokj kobitko...nie baw sie w terapeutke beznadziejnych przypadkow, chory potrzebuje profesjonalisty, anie kogos ...stąd...nie nudz...już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ciekawski
...sam temat o sercu ...może ostatecznie zozstać...ale nie tak poooooooooooooooooooooważnie..ludzie!!! na luzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszła narzeczona
Ja się przypadkiem tu na tę stronke natknęłam, ale....serc tu moc, nawet jedno do mojego [podobne...ale troche "bajkowo..." serca...do siebie podobne...cierpią i kochają gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i oto chodzi
serce łatwiej zrozumieć, gdy drugie serce jest obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
...głupie to i tyle....a ja tak nie uważam...nie bawię się w trapeutke..nie bawię sie tutaj w nic,..jeśli mogę być szczerą... chcę ..aby zagubione serca, ktore zgubiły się ..wiedziały,że nie są same..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazane serce
dobrze, że serca mogą się odnależć...dobrze,że mogą sie ogrzać właśnie tu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
...prawdą jest,że ciepla tu namiastka, ale ciepłych słów sporo, a one mogą czasem troszke rozjaśnić nasze pochmurne mysli i chyba dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDENTYFIKACJA SERC
Sercu potrzebne jest serce, aby usłyszeć to, co jest najważniejsze, a to słyszy serce najlepiej... ale serce...gdzie jesteś?...gdzie mam Cię szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy słonik
mnie szukasz może...bo ja tu chwilowo...serca nie szukam ,ale kto wie, kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko twoje
....ja tu szukam mojego seca...mam nadzieję, że ono mnie rozpozna...tyle już szukam dni i nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Jak zykle przyglądam się i podczytuję z nadzieją, że serce trafi na właściwe miejsce... smutno, że tyle czasu to trwa. Pozdrawiam "jana" "kobiete bez serca" bezdomnego" pijaka" - Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
...stokrotko.. ..bo to jest tak .....serce , to niełatwy problem w zyciu... nie wystarczy szukac serca, nie wystarczy serce miec, nie wystarczy sercu ufać, sercem kochac.... trzeba umiec życ tak, by nasze serce nie czuło się skazańcem..... by nie skazywać innych, ale wierzyć, że "..miłość droge zna".. http://pl.youtube.com/watch?v=CfEVB2bWYuE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
...ty sie tu nie podszywaj...lepiej daj si€ napi, bo zamarzne i serca nawet w nie nie spotkam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijaczek
..Ty chyba dzis lepszy ode mnie jesteś..gdzie to sie balangowało..hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
...a co Ci do tego..?? serca szukałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
...wiesz cooo, Zenek..strasznie mnie ręka boli...pójde chyba spac..póżno już..nie chce tej Twojej czystej...jutro serca szukam...dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Serce..gdzie jesteś.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na temblaku
Co się z Tobą dzieje ,serce..?Ktoś Cię skazał..uwięził..? Serce,posłuchaj mnie.. Odszedłem..myślałem-wyleczę się z miłości. Ale miłość...jak jest to jest..Nic jej nie uleczy,nikt nie uwięzi... I słusznie ktoś z Was powiedział-miłość leczy każdy ból.. ..widzisz..serce.... Pamiętasz mój temblak? Teraz też go mam,ale już tylko z przyzwyczajenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Serce..gdzie Cię odnależć..? Ktoś Cię skazał..dlaczego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Identyfikacjo... masz rację..wiele jest dróg(...)złudzeń.. Więc to złudzenie ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
..serce gdzieś za chmurami... Bajeczka o sercu i echu piękna,ale..niedokończona.,bo..co było potem ???.. ...rozgwieżdżone niebo i tęsknota..to chyba za mało... bajki kończczą się inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
...a jjjaa dziś pije zdrowiemoje sssszserducszkoniechcchh spppaddaa nieemmam munic do ododania nie szzukam go juz niebede szukal /Dobranoc yyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
..O NIE! tu nie izba wytrzeżwień! ...wynocha..posuń sie trochę...ja też chcę się ogrzać...nic,,,jakoś to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×