Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Gość Uwielbiam piosenki Bajora
trafiłes janie serce...świetna piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
Witaj stokrotko!...miło że zajrzałaś do nas....wiesz pewnie, że nasze serce jest radośniejsze, bo "dochodzi do siebie"...jestes zawsze mile widziana.....miej sie dobrze...calusy od bezdomnego i kobiety bez serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
...do Rozsądku przemawiam:- rozsądkiem nie grzeszysz...może to i lepiej w niektórych momentach...z szacunku do rozsądku, już wczoraj Ci wybaczylam..Całus na zgodę, P.S.Od zawsze trzymam z roząsdkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos rozsądku.
kolekcjonerko... dobrze,że mi wybaczyłaś,bo jakoś mnie to "uwierało"....Kamień spadł mi z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
do ...Uwielbiam....serce tez je zna ...bo ..muzyka potrafi koic każde serce, ..to prawie tak jak przytulenie miłoci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce
Masz rację janie...serce, gdy jest czasem tak bardzo,bardzo żle, muzyka przywraca mi moc...przypomina,że mieszka głęboko w moim sercu...dzięki niej czasem się usmiecham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
..Podobno "..piosenka jest dobra na wszystko", Serce tez umie rozbawić, wzruszyć.. i to jest piękne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
do ..moje kochane serce... jest Ci czasem tak bardzo żle ..? Może teraz będzie już lepiej ...? Spij dobrze ,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane moje serce
...zwyczajny ktoś...nie,ale bywają takie dni kiedy serduszko się smuci...na szczęście nie często...i chyba każdego dopadają takie chwile..spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane moje serce
http://pl.youtube.com/watch?v=CfEVB2bWYuE witaj only pain...Miło że tu zaglądasz! mam nadzieję, że Twoje serce nie czuje bólu, Czy..prawdą jest, że nadzieja i miłość trwają wiecznie? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
..kochane moje...nie sądzę,że cokolwiek na tym świecie trwa wiecznie....czasem , to nawet lepiej...bo jeśli np. czyjeś cierpienie mioałoby trwać wiecznie...??? i po co? Przemijanie to często super lekarz, na ludzkie niedomagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
Że też serce wszystko potrafi znosić....nie przejmuje się zbyt filozofią przemijania, trwania, ma jedno najważniejsze zadanie w życiu, żyć miłością...i to wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
http://pl.youtube.com/watch?v=8BTCP9bF_nQ Nie wierz sercu, gdy krzyczy... Nie wierz gdy szepcze,zbyt cicho Gdy milczy...ztrzymaj się Gdy drży....mowi,że zapomniałeś o czymś ważnym.. ...a gdy płacze? przypomnij sobie z kim ostatni raz rozmawiałeś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
http://pl.youtube.com/watch?v=8BTCP9bF_nQ serce, gdzie jesteś, czemu powiedziałes żebym Cię omijałszerokim łukiem, co ja Ci zrobiłem?... wiem, czasem chce się dobrze, a jest zle...ale wiesz, serce, nie zawsze jest to umyślne... nie zawsze chce się zeby bolało, eeeech, wiem, nie wrocisz już, nawet mnie nie usłyszysz...rozumiem Cie serce..nawet nie wiesz jak bardzo...sam ze soba gadam ..bo juz wszyscy poszli spać ..to nikt nie slucha.. ...ale wiesz serce...gdybym mógl jeszcze raz życ....niczego bym nie zmieniał w Tobie, ..niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
http://pl.youtube.com/watch?v=8BTCP9bF_nQ wiesz serce, co jest najsmutniejsze...Miłość czasem jest przebrana...a serce nie umie jej rozpoznać...myśli wtedy serce...nie otworzę drzwi lepiej pozostać w ukryciu, nie jesteś tego wart, człowieku naiwny, nawet nie jesteś godny wiedziec ,że to ja, tak,... zawsze można zrobić zwrot... zranić anonimowo, udawać tyle rzeczy na raz wykpić w razie potrzeby... zniknąć..eeeech serce, ... i gdzie tu prawda?, gdzie choćby szczypta przyjażni?? to smutna przygoda ..serce...ddobrze,że Cie tu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
only pain.to jeszcze nie jest tak żle..jeżeli milość jest..."jeżeli jest możliwa..." miosc uleczy Twój ból..tak jak tego tu serca.....i kazdy inny ból.. i zwątpienie, pozwól jej działać, żyć, kochać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane moje serce
Jesienne barwy przypominaja o przemijaniu.... Czasem trzeba pozwolić odejść, jesli serce tego chce....być niewidocznym....jesli czuje się bezpieczniej, ukrytym na zawsze..jeśli.... jeśli tylko wtedy ocali miłosć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
do....kochane..moje....w taką miłośc jakos nie chce mi się wierzyć... nie ma miłosci , albo jest... , chce odejść, to oznacza ze wybiera inna drogę swojej realizacji...to takie proste , że prostsze być nie może....po co tyle słów? http://www.youtube.com/watch?v=tff9ciy1ZsI serce, bądz rozsądne.. nie pozwole Ci cierpieć..obiecałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
Czy mozesz cokolwiek sercu dyktowac kobieto bez serca.?.... Sama mowilaś przeddtem, że ono wie najlepiej czego chce... Myślisz, że serce trzyma z rozsadkiem tak jak Ty?! Wiesz,.... jakims chłodem tu powiało... nie masz chyba racji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
TAAAK? ...kolekcjonerko.....a wydawało mi się,że to Ty przez całe swoje życie rozsądkiem się kierujesz, nie powiedzialaś jedynie, czy coś na tym zyskalas, czy ten chłod..to przypadkiem nie od Ciebie płynie????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
do..kobieta bez serca...nie wiem..skąd ten chłód? być może masz rację, człowiek, widząc tyle zagubionych serc,otacza sie czasem ścianą lodową, dobrze przez nią widzi i zawsze ma osłonę... .. ...nie myślę o zyskach, z kimkolwiek kiedykolwiek "trzymałam"...nie szukałam zysków...ja tylko chcialam pomóc w indentyfikacji serca, które cierpiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
do ...kolekcjonerka serc.. każdy lód z czasem sie topi.jak ten w mjej szklneczce... i..naga prawda zostaje...troche chłodu, a po miłości ani śladu..głowa mnie coś pobolewa...z sercem żle, a bez niego jeszcze gorzej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
http://pl.youtube.com/watch?v=8BTCP9bF_nQ Józeeek.., gdzie jesteś, czemu powiedziałes żebym Cię omijał szerokim łukiem, co ja Ci zrobiłem?... wiem, czasem chce się dobrze, a jest zle...ale wiesz, nie zawsze jest to umyślne... nie zawsze chce się zeby,..... eeeech, wiem, nie wrocisz już, nawet mnie nie usłyszysz...rozumiem Cie,..nawet nie wiesz jak bardzo..., ...ale wiesz,...gdybym mógl jeszcze raz życ....niczego bym nie zmieniał, ..niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
niczego .....za cenę tego co czuję teraz....serce....znajdziesz mnie kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
"...miłość miłości starcza(...)Nie myśl,że potrafisz wyznaczać drogi miłości,bo ona,jeśli będziesz tego godny,wyznaczy drogi tobie.." ..muzykę serce lubi taką samą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
do,,,zwyczajny... ....jeżeli miłosć jest,na pewno wystarcza,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
co jest z Tobą Zenus,,, coś marnie wyglądasz...coś przez sen gadałeś i nic nie zrozumiałem,,, ale ..stary nie martw się jest serce, to już coś ...nadzieja ..rozumiesz? ożyla nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×