Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Gość ..a dziś jestes blisko..
odnajdziesz mnie kiedyś naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnie czułe słowa....
tęsknię ,wiesz serduszko, powiedz mi wreszcie, że też masz dosyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblele.........
...jeszcze nie rozumiesz?, nie dasz mi spokoju? Przecież już od dawna wiadomo że to się skończyło.Bajki zbyt długie staja się nudne..serce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdenko jak ty...
...to ja opowiem Ci nową bajkę, o tym jak rozsądek kłocił sie z prawdą..chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwe serce..
..znam tę bajkę, wiem jak sie konczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdenko jak ty...
Na pewno nie wiesz.. bajki sa tylko czasem podobne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcześliwe serce...
..OK. jak chcesz...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdenkojak ty...
...Wszystko zaczeło się zupełnie niespodziewanie..prawda, spotkala rozsądek na drodze do szczęścia... Rozsądek był stanowczy, pewny siebie i bardzo uparty.....prawda zaś ..troche niesmiała, pełna ciepła i radości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdenkojak ty...
..z krainy czarow..to posluchaj naszej bajki, jesli chcesz!? szli tak razem,Prawda i rozsadek, rozmawiajac o szczęściu, na ktorym obojgu bardzo zależało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdenkojak ty...
..z krainy czarow...nie przeszkadzaj Mądralo!!! bo mi bajkę poplączesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwe serce...
no i co..dalej z tym ich szczesciem.. znalezli je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdenko jak ty...
nie znależli bo rozsadek sie wymądrzal, a prawda ukryła sie w leku przed odrzuceniem..i poszła swoja ściezka...modlac się by rozsadek zmądrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwe serce...
..jakaś krótka ta bajka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdenko jak ty...
..z krainy czarów może bajkę rozwinąć, bo chyba jest z te samej bajki..chętnie posluchamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arminka van buurenka
a moja baja?może ktoś zrozumie ,że go już nie szukam... serducho zamkniete na klucz zostało.zainął klucz.życie toczyło się swoim rytmem.sercu tak lepiej było.przez lata leczyło swoje rany.i kiedy zabliźniło się na dobre pojawił się ktoś,kto znalazł klucz.wszedł do środka.nieproszony.niechciany.rozgrzał serce.pokazał krajobrazy,których sercu nikt inny nie chciał pokazać.wzbudził nadzieję.wyjechał.zabrał serce.nie chce oddać.żyć muszę bez serca.nie wołam.nie tęsknię.zapominam.żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdenko jak ty...
czemu taka smutna ta bajka...ale najważniejsze,że wiesz czego chce serce,że umie zapomnieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arminka van buurenka
serce które zabrał musi zapomnieć.na jego życzenie. napiszę po raz ostatni!daj mi spokój!ja wywiązałam się z obietnicy!dałam Ci święty spokój!bajka się skończyła i wiem o tym!oby nigdy więcej Królewiczów,koni,zamków i komnat!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce szczesliwe...
..no jesli takie było zyczenie...trzeba je uszanowac,wbrew wszystkim innym odczuciom...szkoda, ...nie lubie takich ksiazat, i bajek...biedna ksiezniczka smutny ksiaze...nigdy juz o niej nie bedzie marzyl.?.w normalnych bajkach, chcial ja odnalezc, walczył ze smokiem itd. co to za krolewicz..cholerny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje serce nie chce zapomnieć... Zamilkło tylko- rozsadek je zagadał, przekonał. A serduszko cichutko, pokornie sobie żye i czeka... Aż rozsadek starci czujność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arminka van buurenka
masz rację -cholerny :) :D :) 🌻 podróbka jakaś chyba :P ale dźgnął w biedne serducho koncertowo :( i bezczelny jeszcze zabrał je ze sobą :( oddać nie chce ale wrócić też nie...i jeszcze śmie oskarżać ,że zakłócam mu spokój i dręczę :( jak aj pogodziłam się z końcem tej bajki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdenko jak ty...
Dobre serducho, ...lepiej niech uzbroi się w cierpliwośc,zamiast sie poddawać, na błąd rozsądku nie ma co liczyć, to mi wygląda na przebiegłośc serca...to ono musi przekonac rozsądek...jest chyba świadome swoich pragnień, ..lub też nie.. i dlatego pozwoliło przejąć ster rozsądkowi..co wcale nie jest takie bez sensu..hmm zawsze można wskoczyć do krainy basni...czy nie? kochane te serca.....jednak....i maadre.takie!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdenko jak ty...
Mądre..miało być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arminka van buurenka
normalnie mnie oświeciło :P ON jest zbieraczem kobiecych serc :D kolekcjonuje je,dręczy,przekłuwa,kłuje do ostatniej kropli łzy i krwi...ale dlaczego jeśli go inna zraniła On rani z premedytacją coraz więcej ufnych mu serc??? i w jakim stanie odda,jeśli w ogóle odda...to jak sponiewierane będzie moje biedne serducho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwe serce...
..no tak, ryzyko pewne zawsze istnieje...ale jak to, ?? to co to za miłość??..może nie sponiewiera, jesli kocha??, nie powinien..ja swoje zabrałam w odpowiednim czasie, teraz jest samo i szczęsliwe, zamknnięte na klucz, nikt nie ma dostepu tylko ja..uczę je obojetnej miłości...,ukryłam tęsknotę,wiem że to bedzie dla niego bardzo korzystne..ale zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwe serce...
..może byc obojętne, jeśli przestanie wierzyć,ze jest miłość,że może sie spełnic..wtedy uczy sie obojetności, ale to trudne i bolesne dla niektórych serc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×