Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Gość słoneczo na_niebie
a jak tam moje biedne serduszko...widział już je ktoś może? szukalam dzisiaj cały dzień i nic...ech...gdzie jesteś ... Serduszko moje tęsknię za Tobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
...widzial,pewnie że widzial..jakie ono szczesliwe było... ech.... kidy moje wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
Słońce..nie myślałem o umieraniu a zwłaszcza nadziei.... ja wierzę ze moje serce mnie kocha..że wróci...nie czekam, bo serce chyba tego nie chce...gdyby chciało. już by tu było..a może jutro ? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos rozsądku .
Serce na temblaku odeszło..Mówiło mi,że czuje się jak tarcza strzelecka. Biedne,głupie serce... A ostrzegałem:\"..uważaj..,może to tylko kolekcjonerka serc..........\" A ono nic..głuche było na mój głos..Teraz odeszło..Ma nadzieję,że miłość jest uleczalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
...normalka...wszzyscy wiedzieli że tak będzie...ale nie wracaj!!przypadkiem ja i tak będe sobie zył...buuuuuuuuuuuuu Zenek gdzie jestesco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niemam serca bo mi ktos ukradl,wttargnol nagle nieprzewidzianie skradl i trzyma tak mocno a jednoczesnie delikatnie i czule uwiezione a jednak szczesliwe,czy kiedykolwiek powroci????niesadze,jesli zosanie ta "klatka"otworzona,serce wyprowadzone to z chwila wyjscia umrze,ulotni sie pozostawiajac jedynie pustke to miejsce juz nie we mnietylko w lewej czesci klatki piersiowej .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
............pamiętaj Gościu beeeeeeeez serca lepiej zawsze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana jestem chyba
cześć pijaku jeden!... ja tez pije myslisz że to dobra terapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
...a tam dobra... serca nie musze szukac bo i tak mi cieplutko jest.. ale jak chcesz zgubic i nigdy nie chcieć szukac to pij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana jestem chyba
nie chce nic gubić , szukac tez juz nie..a nawet pic nie mam ochoty...grunt to dobra prowokacja....moje serce mnie jeszcze nie zgubiło ..jak dotad...ale bylo niebezpiecznie..przyznam...BELL`S...a co ty popijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDENTYFIKACJA SERC
Identyfikacja serc wznowiona, serduszko nasze kochane jest z nami... Mówi, że potrzebuje czasu aby znowu poczuć pragnienie milości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
To nie będzie łatwe.....zranionemu choćby raz sercu trudno będzie uchylić drzwi nie czując lęku, ze znów pojawi się tamten ktoś...i razszarpie ranę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
Przeciesz po to ma nas, nie pozwolimy nikomu obcemu zbliżyc sie do niego... trzeba być czujnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
PRZECIEŻ dobrze wie, kochane serduszko, że ma nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony ten
a gdy pojawi sie ten Ktoś, by je przytulić...też nie pozwolicie...? nie można serca zniewalać samotnoscią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta bez serca
zostawmy to sercu.....ono rozpozna...i pozwoli się przytulic, ogrzać , kochać tylko temu KOMUŚ....nawet teraz, tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulam mocno
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
To serduszko chyba czeka na mnie...Tak długo już czeka..samotne..niepewne...Ale wie,że je odnajdę. Więc jestem,serduszko..gdzieś tam,ale jestem.Może to niewiele lecz zawsze jakoś łatwiej,cieplej,lżej... Uśmiechnij się,po nocy złej zawsze przychodzi dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony ten
Widzę,że serce takie samotne nie jest, wielu tu obrońcow i czekających.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
bo serce pelne miłości nigdy naprawdę samo nie jest...nawet zranione, nawet zagubione....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Bardzo ładne...Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
do..zaciekawiony ten ..różnie może sie zdarzyć, są serca kochające ,a smutne....i tęskniące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony ten
...a To serce .tutaj....to dawno znaleziono? .. bo ja tutaj tak przypadkiem wpadlem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
..zaciekawiony ten... o tak, .....ono jest tu ..jakis czas....jest bardzo kruche, delikatne i czułe, lecz niestety bardzo zranione, .....ale juz dochodzi do siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
do ...głosu rozsądku..serce na temblaku, nie było sercem głupim! a ja nie byłam Jego kolekcjonerką, Twój rozsadek to zły doradca, Mam nadzieje , że wroci i zrozumie,że tylko MIŁOŚĆ LECZY KAŻDY BÓL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos rozsądku.
kolekcjonerko...ja o tym wiem ,nie oceniałem Cię tak żle. Ale to serce na temblaku..trzeba było jakoś przekonać.. A głupie..może nie aż takie... Miłość jest uleczalna?Chyba nawet ono w to nie wierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos rozsądku.
do kolekcjonerki... nie chciałem Cię zranić,ale chyba tak się stało... Przykro mi bardzo..Chyba mi wybaczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×