Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Gość look at me...
nie czeka na nic.... hmm, moje czeka jedynie na to by uspic wspomnienia, zmyslom czujnosc odebrac...nic nie czuc..nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone_oczko_
A ja tak sobie myślę, że to pewnie moje choć zgubiłam je już jakiś czas temu. Zakochałam się miłością która nie ma szans na spełnienie. Nawet nie wiem czy on mnie kocha. Tego, że ja go kocham też mu nie powiedziałam i nie powiem bo...tak jest lepiej. hm...w sumie bez serca człowiekowi łatwiej, przynjamniej już nie boli ...pozostała tylko tęsknota...:( Czasem się tylko zastanawiam dlaczego mnie to spotkało...myślałam, że takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach... Dlaczego właśnie ja? Gdybym chociaż mogła powiedzieć mu co czuję...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość look at me...
a dlaczego nie mozesz? czasem taki zimny prysznic w postaci chlodno-odrzucajacej postawy drugiej osoby jest pomocny...by szybciej zapomniec i pozbyc sie zludzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyfikacja serc
UWAGA UWAGA! SERCE W STANIE KRYTYCZNYM !,REANIMACJA TRWA W nocy między godz.02...03, stala rzecz straszna! Ktoś brutalnie próbowal włamac sie do sejfu z chronionym sercem. Zadano umyślnie kolejne rany sercu. Jest ono teraz w stanie cięzkim..krwawi... IDENTYFIKACJA SERC WSTRZYMANA DO ODWOŁANIA.... Przepraszamy wszystkich czekających, dziekujemy tym ktorzy próbowali dzielić sie swoim cieplem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
Zielone_oczko_....mówisz, że latwiej bez serca?..nie boli? szczęściara z Ciebie.. Mnie żyć sie nie chce...ono nie może umrzeć...to jedyna nadzieja...czy ktoś potrafi zrozumieć tę rozpacz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
witaj kobieto bez serca! Co tu robisz tak wcześnie na naszej ławce..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
...co Ty ? placzesz?.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
serce.....umiera...ktoś je tak strasznie zranił..dziś w nocy..... ....a jesli ono .....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cat
Ja swojego nie zgubiłem, ale po wypadku w ostatni weekend moje serce jest potłuczone na milion kawałków i żadna reanimacja niestety już mu nie pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
..mówią...że gwiazdy to rozsypane strzęby naszych serc porzuconych przez ludzi...Mówią, że tam nie zna sie tesknoty, ból nie ma dostępu...mówią, że tam jest tyle miłosci,że wystarczy dla kazdego, kto jej pragnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
strzępy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
...czy ktos mi odpowie dlaczeeeego tu... taaak pusto? gdzie oni wszyscy cooo.. tak serce kochali ? ..a nie mówilem..jak pomocy trzeba to niiiikogo..a serce niech zdycha.....Zenek,,, masz tu łyka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_śniegu
Ja jestem... I smutno mi, że coś złego sie dziej z "naszym" sercem... kobieto bez serca - czy to nie jest Twoje serce...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona.
Ten znalazca to jakiś manipulant. Skoro serce jest takie mądre, czułe i wrazliwe, jak to możliwe, że nie rozpoznaje swojego \"mieszkania\"? Może jest więzione?!! Nie ufam temu znalazcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość look at me...
ponoc w zyciu nic nie dzieje sie bez przyczyny...coma byc to bedzie. czasem musi zabolec bysmy dostrzegli/zrozumieli cos innego. wierze w to. serendipity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne serduszko i co
Teraz z nim będzie ? Przez chwilkę nawet myślałam, że to moje ale - nie! Ciągle jeszcze je mam choć w ostatnim czasie też wiele "przeszło" Biedne te pokaleczone serduszka ile one muszą się w życiu nacierpieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
mnie jeszcze nie oddali...i nie wiem czy sie doczekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
przestan się łudzić, że sie odnajdzie....zlodziej wiedział co kradnie....możesz jedynie nadzieje zatrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
....widzę że troche wrazliwych sie znalazło, którym zranionego serca żal...Miło tu popatrzeć na Was....stokrotko_śniegu....kobieta bez serca wie tyle samo co my wszyscy....i tak jak my..nie życzy sercu nic złego...wie jak ważne jest by zostało ocalone... a tym samym ten KTOŚ, kto je pragnie odzyskac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
Biedni są ludzie, którzy serca ranią....jescze biedniejsi, którym sprawia to satysfakcję,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
Zaniepokojona....serce skradzione, nie ma wyboru, mimo iż wie, że to nie jest jego "mieszkanie"... ..masz racje, niezły manipulant z tego pogromcy serc.....boje się,że sam nie zaznal czułości.... takiemu też trudno jest żyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
look at me.............ja tez wierzę.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
zielone_oczko... "życie to nie TEATR, ja Ci na to odpowiadam,.... życie i straszniejsze i piękniejsze jeszcze jest,,,wszystko przy nim blednie...blednie nawet sama śmierć"(E. Stachura). Dlaczego właśnie Ty? bo to jest piekno życia..nikogo nie minie...dzięki Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce w rozterce 14
ale juz bez złudzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
.....no właśnie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
nie tak..nie tak Kochane moje....kto ma serce ten doskonale zna te uczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
Czy można wiedzieć jakie to uczucie dla serca, nie mającego domu, ktore szuka, czeka, może już nawet nie czeka....nie drży bo...zamarzło, znieruchomiało..?? .eee ludzie bez serc...wy lepiej nic nie gadajcie....Józek daj sie napic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
...a nie mowiłem...nakrzyczą na bidaka, niedośc,ze serce zranili..a cóz ono winne..?co z tego, że wiedziało, czulo, że jest zagrożone czyms...kłamliwym... serce jak to serce..dobre było ... to masz....teraz..nie wiadomo czy przeżyje..a jeżeli nawet ...to i po co??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
..mówią...że gwiazdy to rozsypane strzęby naszych serc porzuconych przez ludzi...Mówią, że tam nie zna sie tesknoty, ból nie ma dostępu...mówią, że tam jest tyle miłosci,że wystarczy dla kazdego, kto jej pragnie..... a nawet jesli.........niczyje bylo..nikt nie będzie pakał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×