Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Gość wypalona jedna taka
Tez zgubilam serce .Ale to juz dawno bylo :( . Wlasciwie to oddalam dobrowolnie a ono zostalo zdeptane ,zmieszane z blotem i nic nie warte juz pewnie jest. To napewno ni o to serce chodzilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
look at me...niestety chyba tak... to smutne...ale tak strasznie boje sie o to serce..tu ju nie o mnie chodzi....tylko ja wiem jak ono strasznie płakało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypalona jedna taka
i moje plakalo ,ale juz nie umie ,bo chyba tylko male serduszko z niego zostalo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
look at me.... Nie jestem zazdrosna, ani TROCHE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
setunia,,,juz lepiej a jutro bedzie jeszcze lepiej...gdy serce zacznie znowu bić miłością... spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na temblaku
kolekcjonerko....tak,to za mało... Zagubione serce czeka tak długo...czy można tak długo wsłuchiwać się w ciszę...? ...trzeba czegoś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyfikacja serc
SERCE PRZETRWA KRYZYS... KIEDY JEDNAK DOJDZIE DO SIEBIE,,PEWNIE SAMO NIE WIE! Trzeba zrobić wszystko by znów chciało mu się żyć, kochać....i cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
..też uważam, ze nie można pozwolić by czuło się wciąż samo, ...by czekało zbyt długo na kogoś kto tak jak ono ..przecież gdzieś cierpi, szuka..może nawet tęskni..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
wypalona jedna taka...to nic, że małe serduszko zostało.... myslę że jest mu dobrze z Tobą...nawet nie wiesz ile milości ma w sobie małe serce...ono całe jest miłoscią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
..serce na temblaku....gdy pozostajemy sam na sam z ciszą, staje się naszą najwierniejszą/ym.. "kochanką/iem"....czasem takie serce budzi sie w ciszy...czasem niestety "zasypia." dziwne jest, że...ludzie tak często wiedząc co sercu brakuje, ...wybierają jednak ciszę...hmm.... ??...?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na temblaku
kolekcjonerko... wybierają ciszę...jedni wybierają,inni muszą się w nią "wsłuchiwać"....No właśnie,dlaczego..?? Też mnie to dziwi.... A może w tej ciszy serce "zasnęło"..? i niczego już nie chce..? Nie przeceniajmy ciszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
serce na tembl. ....a może jej nie doceniamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan .....serce
nie jestem zwolennikiem cierpienia... serce jednak cierpi...nie możemy zbyt wiele zrobić,..czy jest ktoś kogo to naprawde obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na temblaku
kolekcjonerko.... może masz rację..Jeśli tak mówisz,to chyba tak czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadysta ja
no i niech cierpi..jak głupie....... Mądre serce ni pozwoli sobie, żeby ktos bawił sie z nim w "kotka i myszkę..." serce ! albo jestes mądre i dasz sobie raz na zawsze spokoj z ludzmi...albo... cierp kochaj sadystów, .... i czekaj az sie ujawni.....hehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
do kolekcjonerki... nie zawsze wiedzą i nie zawsze mogą wybrać coś innego niz tylko ciszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
do..na tembl....... to własciwie to samo co czują ci ktorzy wubieraja cisze.. nie sądzisz? serce...nie może być samo...cisza,, może mu czasem urozmaicić zycie....a... zresztą..... kazde serce kocha coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce
cieszę się że cie mam... to nic,że czasem jesteś ciszą ...czasem smutkiem.. jak słońce, ukryjesz sie w chmurach..ale zawszw wiem , że jesteś....bądż zawsze we mnie..żyj i kochaj..przypominaj wszystkim tym ktorym serca brak, którzy porzucają..a potem umieraja z tęsknoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce
przypominaj ,że warto mieć serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
łatwo powiedzieć..."miej serce i....."Ja też miałem serce..dawno to było...zgubiłem.....tyle lat szukam....czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
mialem nadzieję kiedy to serce tu znaleziono... tak podobne do mojego...nadzieja gaśnie....i znowu noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan....serce
SERCE POCZUŁO SIĘ LEPIEJ....BUDZI SIE ZE SNU....ZACZYNA ZNOWU BIĆ !... SPOKOJNIE...RYTMICZNIE....RADOŚNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na temblaku
kolekcjonerko... każde serce jest inne..jedne pewnie lubią ciszę,inne żle się z nią czują.. nie wiem... Ważne,żeby były szczęśliwe z tym,co wybiorą.. Każde serce wie co jest dla niego dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka serc
...na tembl...tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
ja też czekam...moe razem poczekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezdomny oki...jak masz tyle cierpliwosci co ja to mozemy ...czekam juz 7 mc i nie zanosi sie by to czekanie sie wkrotce skonczylo...moze dopiero gdzies tam ...gdzie juz tylko byt duchowy jest, czekanie sie skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
...eeech ..ja już własciwie nie czekam tylko mi sie tak wydaje.... milych snów Słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×