Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Gość bezdomny
moje jest! dawno to wiem tylko nikt mi nie wierzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan...serce
Kobieto bez... jeśli potrafisz żyć bez serca??? ..może to jest wyjście..a ja jednak życzę Ci abyś odnalazła swoje serce i nauczyła je ufnosci..może wtedy będzie szczęśliwsze z Tobą....a Ty z Nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce
gdzie jesteś????, kto cię zabrał, kto więzi, kto tak cię poranił, że nie miałeś sil walczyć..aby zostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
oooo,..już dzień??? którego to my dzisiaj mamy co? jest sobota??..czy czwartek?? chyba jakoś tak...a nieważne....gdzie moja buteleczka...o! jest! zaraz... tu mi moje serce mieli zwrócić..co jest..oddac mi serce!! i to juuuużżżżżżżżż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan....serce
...moje kochane...tak to najczęsciej bywa,że nie dostrzegamy tego co ma dla nas znaczenie...a gdy nam to odbiorą wpadamy w rozpacz...wręcz panikę..a nie można było inaczej od początku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaaaaaaaaaaa
Jan Serce Ty wiesz do kogo należy to znalezione serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyfikacja serc
kto szuka serca..pelnego ufności, miłosci dobroci, serca które trzeba niezwlocznie ogrzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan...serce
Magdalenoooo........nie jest łatwo jednoznacznie odpowiedzieć....tak łatwo popełnić błąd..a to przecież czyjeś serce..ktore nie chce być więcej ranione...trzeba byc bardzo ostrożnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
oddacie mi to serce..czy mam iśc po wsparcie....Wy myslicie ..,że co..że ono może tak... samo tyle ..bezemnie bic?? to Wy chyba serc nigdy nie mieliście albo lód zamiast serca...łobuzy!..tchórze!..kłamcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
a Ty tu co chciał? ..nie mow ..że serca szukasz...bbo tamto to moje bylo...aaa chcesz łyka..? napelniłem u ..Zenka...zimno tu troche..no wez łyka ..cieplej ci będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
aaa daj może szybciej zapomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
a..co chcesz zapomnieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
...taką jedną... zabrala mi serce...wyrzuciła flądra...a teraz ja bez serca ..ono zamarza..i nic nie mogę zrobić...aa..daj jeszcze łyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce......
moje oddalam...Jemu...podeptal...juz do niczego sie nie nadaje...kawalek miesnia sfatygowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
..to co ty kuzwa...pijany byłeś czy coo? jak mogłeś swoje serce oddać tak strcić..aaaaa...ja tam teraz tylko pije, aaale serca szukam, odnajde!...żeeby mi wszystkie flaszki schowala...odbiore...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan..serce
Słońce... przykre...podobny los tego serca tu... ale.... skąd wiesz..daj mu troche ciepła...każde serce ożyje i znowu jest piekne,, pokochaj je..ogrzej...i nie pozwól więcej zdeptać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce
Nie wiedziałam że tak łatwo jest stracić nawet tak kochane serce jak moje ,a tak trudno je odzyskać..i jak ja mam teraz żyć? kto mi teraz pomoże aby mi znów uwierzylo....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minako
otulałam namiastką ciepła, szczątkami domu, to było za mało dziś jest coraz chłodniej, ciemniej jakoś, drętwieją nadzieje, myłśli otumanione uciekają gdzieś w niebyt, zaczarowany, bezkresny i wolny sercem żyłam, patrzyłam, dawałam teraz nie mam już nawet serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
..a ja ani domu ani serca....i co ja mam otulic....nic już się nie chce..ale bez serca trudniej zyc niż bez domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce......
jan..serce moje serce nadal On ma ...to co we mnie zostalo to tylko miesien , ktory pompuje krew i pozwala mi zyc...tylko On moze je ogrzac...ale tego nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
serce jescze biło kochało..jak wierne psisko... wykradla??? nie kuzwa!!..sam jej oddałem!..mówiła, że nigdy..ze zawsze..ja i moje sece.... eeee Zenek... daj się napic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a...a
Ja swoje serce komuś wystawiłam na otwartej dłoni...Chciałam by je ode mnie przyjął,ogrzał,otoczył opieką... Wziął, ale po chwili....wyrzucił je w kąt:(( A po kilkunastu latach historia znów się powtórzyła...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan...serce
Słońce...to przeciez wciąz Twoje serce...kochasz swoje serce? jesli ten kto je ma nie kocha ...ono nie zechce tam dłużej bic...ono zatęskni do Ciebie..zobaczysz....serca nie można oszukać...choć tak latwo można je zranic..pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
...do a...a .to poco wystawiać?? jest nauczka...ale te durnoty ,bezmozgowia daawać im się zachciewa...to niech maja łamagi życiowe!! ja tam mam ..ale nie dam zeby mi kolanami płakał nie dam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a...a
do ...kobieta bez serca :D:D:D:D:D Rozbawiłaś mnie :D:D:D:D Ale fakt. Nauczka jest. Ps. Bezmózgowie -wypraszam sobie. Łamaga życiowa -hm...nieee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan...serce
nawet to najtwardsze serce może stac sie czułym i ciepłym..i bijącym miłością...Pięknoimienna...jemu też pewnie ciężko nie pomyślałas o tym?...czemu pozwoliłas żeby skamieniało? ..a czy Ty chcesz wogóle jeszcze oddychać?? może wolisz stac sie kamieniem.to takie skamieniałe serce jest OK! Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skamienialo i chwała mu za to, bo to jego system obronny, mysle ze lepsze kamienne niż pociachane, kamienne nie czuje, nie ugina sie po mieczem podłości, co prawda nieco wadzi, i żebra obija gdy przekrecasz sie w trakcie snu,... takiego serca nikt Ci nie skradnie bo ludzie nie łaszą sie na kamienne, wiec zawsze mam pewnosc ze grzecznie doczeka jutra w mojej klatce piersiowej a nie wyrwie sie za kims jak szczeniak... wszystko ma pluy i minusy... chyba chcę oddychac... ale nie spotkam nikogo z dłutem bo nie szukam... wiec wlasciwie moze nie chcę oddychac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan...serce
Pięknoimienna..wyglada na to że dobrze Ci z Twoim sercem..widzisz tyle plusow..i to chyba nieżle..tylko czemu chcesz je zgubić..tak jak wspomnialas na poczatku??...mnie się jednak wydaje,że chcesz oddychać..i nie sercem z kamienia..lecz sercem czułym i kochajacym Ciebie i innych...a takie serce może powstać w Tobie tylko wtedy gdy sama tego zapragniesz...nie wierzę że chcesz być skałą..a nawet jeśli..to wiedz..że nawet z najtwardszej skały potrafi wypłynać najczystsze żródło życiodajnej wody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×