Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Chce je zgubić bo jakby nie patrzeć to nienaturalne dla czlowieka miec serce z kamienia, takie krwistoczerwone wywoluje mniej spięć w organizmie, ale na razie musze mieć takie z kamienia, bo dużo mieczy wokół mnie lata... znalazłeś właściciela-właścicielkę serca ktore znalazłeś o 22,19?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyfikacja serc
ready to fall in....może to serce jest wlaśnie Twoim sercem..dość milczące ..zwatpilo że je ktoś odnajdzie...jakie było Twoje? pamiętasz? czy to było tak dawno że sam nie wiesz czy miałeś serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyfikacja serc
ZNALEZIONE SERCE WCIĄŻ CZEKA NA WLASCICIELA..SERCE ZZIĘBNIETE SMUTNE STESKNIONE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce
no i jak tu żyć teraz bez mojego serduszka..bilo tak ciepło...tak rytmicznie gdzie ja teraz to serce odnajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
..nie martw sie moje kochane serce..ja też jakiś czas musiałam sobie radzic...szukałam myślalam, że to koniec ..życie dalo mi porządnie....popalić..myślalam..nie dam rady bez tego serca..ale jedno pamiętaj od kochanego serca nikt i nic nie jest w stanie odzwyczaić..ani cierpienie..ani czas..ani gasnąca nadzieja...a gdy je rozpoznasz, a ono Ciebie...nic wiecej nie jest ważne, bo wtedy wszystko wokół jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubelka
Gdyby o rozum chodzilo to wiedzialabym gdzie i kiedy i czy moj.Ale serce nie mam wiec nie moje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
no co oni tam z tym sercem....na śmierć zamarznie i juz mnie wtedy nie pozna...oddawać mi serce już!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
Ciebie już niedługo ja sam nie poznam jak sie uchlejesz..zapomnij o sercu, po co ci no po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
..a gdzie masz Jubelko serduszko..co? straciłas razem zzzzzzz..eeeerozumu nie stracila a serca nie ma ...napijesz się z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomny
jak nie ma serca ... to po co jej rozum?? Ty a moze sprzedała za rozum...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
eee co ty ..za taki rozum?? coś mi tu nie pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan...serce
serce wciąż czeka...niesamowite jest, że wciąż bije i promieniuje niezwykłym uczuciem... kto mogl takie serce porzucic....wiele bym dal żeby dowiedziec sie dla kogo tak bije???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na temblaku
być może to moje..Złamane i odrzucone jak niepotrzebna zabawka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyfikacja serc
..na temblaku????...hmmm...a od jak dawna czujesz jego brak? bo to serduszko tutaj jest tak delikatne.. nie wiemmmm jakie było Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na temblaku
od kiedy go brak? oo..już od dawna..Delikatne? tak moje takie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyfikacja serc
aha..jesli bylo to nie Twoje ..bo to JEST delikatne...szukaj dalej...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka _śniegu
...a może to moje serce...? Odkryłam, że jeszcze je mam kiedyś, wczesną wiosna, tancząc wtulona w jego ramiona... wiedziałam, że jest, że bije juz tylko dla niego i tak dwa lata w jednym rytmie... Aż pewnego dnia stwierdzilam, że \"to wciąż za malo moje serce aby żyć\" i ... odeszłam życ \"bez serca\"... Dzis już wiem... to on był moim sercem... Nigdy już go nie odzyskam, a serduszko moje niech bije spokojnie wtulone w jego ramiona... Moze to on zgubił juz moje serce... ... dobra myśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan...serce
Latwo złamac...jeszcze łatwiej zgubic.... a najtrudniej rozpoznać zwłaszcza gdy mija czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na temblaku
ono JEST,ale zagubione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
do identyfikacji.. Łatwo ..to fakt...serce to tylko serce i aż serce... że też czlowieka stac jest na taki brak miłosci do serca, które przeciez czuje, tęskni, czeka na najmniejszy dotyk uczucia....człowiek...czy naprawdę brzmi dumnie? patrząc na to zziebnięte porzucone serce, mam watpliwości....jak można tak ranić...ale człowiek...potrafi wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan...serce
serce na temblaku...to może rzeczywiście Twoje...czemu pozwoliłas/łeś zagubić sie tak delikatnemu sercu....nie masz pewnie czasu dla własnego serca...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka _śniegu
kobieta bez serca - czasami jak zastraszy sie serce rozumem, nic się nie da zrobić... Nie można cofnąć czasu... Podoba mi się tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubelka
eee nie napije sie zWami Nie mam rozumu wiec sama pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczek
Jubbbelka sie na nass pogniewala ..józek wstawaj...a taka fajna ...Jubelka ale nam niepotrzebny Twój rozum tylko Tyyy wpadnij do nas nie bądz wisnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo bym chciała,żebys trzymał w dłoniach moje serce. Ale nie,to niemozliwe,bo moje przeciez rozpadło sie na milion kawałków i juz nie da sie go złożyc w całosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce na temblaku
czemu zagubiło się ?..Może było zbyt ufne...A może ktoś je skradł i wystraszył się? Może nie wiedział co z nim zrobić ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
Stokrotko....czasu cofnąć nie można..., to prawda..można jednak odsunąc strach, nawet jezeli wydaje się że jest za pożno....mamy wciąż możliwości..ale trzeba..a czasem .wystarczy tylko odsunąc strach...najgorszego doradcę...i uwierzyć....naprawdę warto..sprobuj przekonasz się! Wszystkiego naj... Miło wiedzieć że Ci się tu podoba.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan...serce
blue-eyed...brzmi to tak bardzo czule...ale trzymajac w dłoniach czyjes kochające serce..tak łatwo je upuścic.....wtedy rozpada sie na tysiace częsci i...tak trudno je zcalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka _śniegu
Ufne, zagubione, zdradzone, oszukane nasze serduszka :( Pięknie piszesz "kobieto bez serca" - niestety życie życiem ... Wiem, że kiedys o moje serce zawalczę... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez serca
Serce na temblaku...myslę że to trzecie...bezradność też moze pozbawic serca..ale jest na to rada...musisz najpierw chciec je odnależc..uspokoić i spytać..." komu serce wierzysz_"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×