Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

a co Ty możesz właściwie powiedzieć o gościu, którego znasz z widzenia? To, że fajnie wygląda znaczy, że całościowo jest fajny??? No nie rozśmieszaj mnie :) Jesli tak mamy kategoryzowac, to owszem, znalazłoby się trochę fajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudno jest mieć faceta idealnego- zreszta po kobiecemu i tak by szukało się wady- np. że jest za idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudno jest mieć faceta idealnego o nie! od ideałow z daleka!:) zwłaszcza od tych co się za ideał uważają. patrz: komiczne. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa ma racje, naprawdę wartościowy i godny uwagi facet powinien miec coś więcej, niż być tylko "fajny", np. być intrygujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
retro, czego ty właściwie chcesz co? bo tak nudzisz i nudzisz i nikt ci nie pasuje. jak pewny siebie to marudzisz że zarozumiały, jak niepewny to zakompleksiony, jak wysoki to drągal, jak niski to kurdupel, itd, itd. szukasz tak, szukasz i prosisz boga żeby nikogo nie znaleźć a jak ktoś już by się znalazł to bierzesz lupę i szukasz dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes gupia i tempa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech faceci z kafe:O jak zwykle nie załapali o co biega nie cieszcie sie jak Wam kobieta powie ''fajny''bo to jest takie zwyczajne.Fajny każdy jest,trzeba czegoś wiecej by nie było topików''jestem fajny żadna mnie nie chce'':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"fajnych facetów to ja też nie znam ,każdy ma jakiegoś p............ca." no pewnie. bo facet to ma być chodzącą podstawką do penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole ty masz naprawde ze mna prpblem a pasztetem to jestes ty jak uznala spora czesc ludzi ktora cie widziala obslizgla kreaturo:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×