Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

złośliwa nic nie powiem na to że to Komik. Troche sie domysłałam.. drugi to ktoś na pomarańczowo...:) został jeszcze jeden.....:):) ***********************************ja to już chyba też spac.. dawno nie pisałam tak długo na forum.. dzięki wszystkim za rozmowę. Było .. fajnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnych facetów to sobie Złośliwa odpuść. Tobie potrzebny jest mężczyzna idealny. A mężczyzna idealny to taki, który to, co Ciebie samą różni od ideału, uzna za nieistotne drobiazgi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wiesz, fajny facet z ciebie... - A z ciebie fajna kobietka. :) I to nic nie znaczy. To nie jest nawet tani komplement. Fajny to może być film albo koncert. A tych trzech, o których myślisz są tacy jak wszyscy. To przeceiż leży w naturze gatunku. Dlaczego mieliby się różnić od reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie ja to wiem ze fajny to jest poprostu fajne tylko nie rozumiem dlaczego chcecie to słyszec? Dlaczego mówicie ze dla Was ważne są czyny a domagacie sie słów? dlaczego??? tych 3 są oryginalni bo nie piszą tak jak im każą ;) Odwrotnie wiem ze mężczyzną ale juz Cie spotkałam na jakims topiku i pytam kim jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie rozumiem dlaczego chcecie to słyszec?" Nie rozumiem, na jakiej podstawie uważasz, że chcę to usłyszeć. To tak, jakbym powiedział, że ty chcesz usłyszeć: - Fajna jesteś, Samico.... jak wszystkie kobiety:) "Dlaczego mówicie ze dla Was ważne są czyny a domagacie sie słów? dlaczego???" Dlatego, że Wy domagacie się czynów, a ważne są dla Was słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mamy huppy end
odwrotnie fajny facet pokochal zlosliwa fajna babke. tematy retro zblizaja . wszystko ma swoje miejsce i czas . taraaam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwrotnie---ok moze byc wiecej i tak nie napiszesz bo ja mam sie domyslec dlaczego chciałes dac w pysk facetowi na topie który mnie bluzgał:) I tak nie do konca sie zgadzam z tym co napisałeś żaden facet nie nazwie mnie swoim ideałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mężczyzną życzliwie do Ciebie usposobionym. Czy to dobra odpowiedź ?" Nie pytaj, czy to dobra odpowiedź. To podstawowy błąd. Dobra odpowiedź będzie taką odpowiedzią, która z założenia musi być sprzeczna z oczekiwaną. Bo jeślibyś dostał odpowiedź na to pytanie, jaka to jest dobra odpowiedź i odpowiedziałbyś zgodnie z nią, to byłbyś nie oryginalny, a więc ... Wróć i zacznij jeszcze raz. Tylko się nie pogub ;). Pozdro dla wszystkich i dobranoc. Sami 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×