Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

rozumiem, złośliwa. po prostu ma ci samo w ręce wejsc. jesteś zbyt dumna by o cokolwiek prosić. naprawdę, rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
powiem tak. ja bywam brutalny czy chamski kiedy spotykam ludzi nie potrafiących się odpowiednio zachować. zgodnie z zasadą "pogłaszcz chama to cię kopnie, kopnij chama to cię pogłaszcze". czasami bywam też taki gdy życie mnie przyciśnie i muszę wyładować jakoś wściekłość która we mnie kipi. inaczej bym zwariował. ale nie jest moim celem obrażać ludzi w żaden sposób a ponieważ wiem że różny jest poziom wrażliwości to szczególnie w bezpośredniej rozmowie jak ktoś zwraca mi uwagę na sposób bycia wolę upewnić się że nie przesadziłem. jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O rozumiesz trochę Facetom sie troche w głowach popieprzyło,oczekują od kobiet by ich zauważyły bo są normalni.Kużwa za normalność nie długo orderów zażądają. Czekam na mojego Pana P I takiego chce żadnego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"ja bym się nie śmiała. ja bym się normalnie wystraszyła..." no więc właśnie o tym mówie. dla ciebie to dziwolągi. przecież "prawdziwy mężczyzna" to chodzi do pracy, na siłownie i do pubu. gra w tenisa, w pokera albo "śnieg zimą w górach latem lepsza morska sól". a nie żeby takie coś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kużwa za normalność nie długo orderów zażądają" no właśnie. a ponieważ orderów nie ma, to mają to w dupie, czy są normalni czy pojebani. ale ja np nie mam tego w dupie. dla mnie to się liczy. i dla ciebie złosliwa też, wiem. trochę nam chyba chodzi o to samo... no, może tylko w sprawach seksu się różnimy... :) chociaż.. czy ja wiem..? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma a co byś pomyślał widząc kobietę robiącą koziołki w górach, turlajaca się ze szczytu, ze spódnicą na głowie..?? bo jej się zadarła i zaplatała na uszach...?? na pewno byś pomysłał: O Boże .. jaka super oryginalna laska!:) no, nie przesadzaj..... Granice muszą być. Pewne rzeczy są dziwne i już. I do oryginalności im daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
aaaa, o jednym zapomniałem. "prawdziwy mężczyzna" to zapisuje się na kursy nlp, odwiedza strony w stylu www.pua.pl i w ogóle doskonali się jak tylko może w "sztuce podrywu". tak żeby panience na dźwięk pierwszych słów zmiękły nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się różnimy, złośliwa. :) bo ja lubię, ale sie z tym kryję:) zresztą.. nie chcę cię o to pytać, dość chyba miałaś ostatnio dyskusji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie chodzi Oferma o prawdziwych facetów, tylko o fajnych, normalnych, rozumiesz..? takich do życia... I żeby obciachu nie narobili w górach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Granice muszą być." oczywiście. można zamiast tego nachlać się jak świnia i awanturować w knajpach. szczególnie jak się dorwie jakiegoś mniej okazałego osobnika. to "prawdziwemu mężczyźnie" męskości nie odejmuje i na śmieszność nie naraża. co innego taka górka. każdy ma po prostu inne granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest z ochrona danych w sieci tel komor? nie ma szans zeby mi podali nazwisko osoby po numerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma nie rozumie bo czuje sie nieatrakcyjny fizycznie,dlatego faceci krórzy mają powodzenie u kobiet mają w/g tylko ''bajere''na którą nabierają sie kobiety...oczywiście Pan Oferma nie zauważa ze tym stwierdzeniem obraza kobiety.Sam natomiast twierdzi z e same cycki i dupa nie wystarczą by byc dla Niego fajną;) No ale to kobiety są pokrecone ,nie mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie ma szans zeby mi podali nazwisko osoby po numerze? Jak znasz gościa pracującego w sieci i mającego dostęp do bazy klientów, to poda ci nawet rozmiar penisa faceta, którego dane chcesz namierzyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"można zamiast tego nachlać się jak świnia i awanturować w knajpach. " co ci sie stało oferma?? to naprawdę jest wg ciebie przykład normalnego faceta..??? ani taki mnie nie interesuje, ani taki co koziołkuje z Giewontu! Czy nie ma już na tym świecie czegoś pośredniego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
raczej nie ma. play tworzy książkę telefoniczną swoich abonentów ale to chyba tylko ten jeden operator a i tak w książce są tylko ludzie którzy się na to zgodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że oferma nie umie podrywac lasek w tradycyjny sposób, nie oznacza że nie chciałby tego umieć robić:) prawda, Oferma..? chciałbyś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> znam kogos kto pracuje w tej sieci Musi jeszcze mieć dostęp do bazy danych. To łamanie prawa, więc odzwdzięcz się mu za to, jak tylko umiesz najlepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz na mysli?-O to osoba na kierowniczym stanowisku nie bedzie z tym chyba prpblemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×