Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

"kwiatek ty od mikrusek się odpindol " bo co? :P "Kwiatek nie mikruske tylko karlice" jeszcze gorzej zabrzmialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na razie trenuje psa na kaczkach, potem sie przerzucimy na komika " swoja droga czasem sie o swojeg psa boje... bo on sie niczego nie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czepiacie się tych, co nie urośli...rasiści " kolejna upośledzona umysłowo na forum 😴 i z kim ja mam dyskusje prowadzic 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"163 to mało?" nawet w szpilach mi nie dorownasz 😴 jak bysmy sie calowali? :P bym sie musial ciagle schylac do ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosic mikrusa?? a co to znaczy? jak to było??? kolejny upośledzony umysłowo i z kim ja mam dyskusję prowadzić .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek, załóż sobie własny topik, na którym bedziesz dyskutował sam ze sobą " "jak to było??? kolejny upośledzony umysłowo i z kim ja mam dyskusję prowadzić ......." zero inwencji ludzie... 😴 nic nie potraficie, tylko TWA prowadzic :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A potem ja sie dziwię, że retro uważa, iż fajnych facetów nie ma....\" ależ wy jestescie urażliwe... no nic wam nie mozna napisac na forum 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"założe topik ''kto chce mnie poznać zapraszam w sobote o 17" 1. dawaj fote jak mi sie spodobasz to bedzie: 2. dawaj telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praga jest tym, czym byłaby Warszawa, gdyby jej w 95% nie rozpieprzyli w czasie wojny... Nie twierdze, ze Krakow nie ma klimatu ale z tym stolicowaniem kulturalnym w europie, to delikatnie mowiac przesadzacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taaaa dam fote i sie podniecisz,dam nr tel to sie zakochasz nie lubie jak jest za łatwo" to siedź sieroto do konca zycia na kafeterii :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ty sie zakochasz... za mna sie laski ogladaja. jedna sie w sobote zachecajaco usmiechala do mnie ale blondynka wiec takie biore jak nie ma brunetek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×