Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

kwiatek- no nie mów- nie jesteś juz prawiczkiem?? gratuluję!!! wpisz to sobie koniecznie w stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- brawo, grunt to wystartowac, teraz sobie spokojnie pracuj nad czasem i pamiętaj- nie spiesz sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- grzecznie ci przypominam , że to babskie forum i juz z cała pewnością nie ty będziesz decydował, czy mam pisać czy spadać ale pomarzyć możesz- pozwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - ale nie jestes jeszcze po menopauzie 😴 Doprawdy - nie ma do czego :P jak sie juz wszystko wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari- też tak myślałam o jodze do czasu jak nie poszłam na kurs dla poczatkujących, zeby w ogóle zobaczyć co to jest, więc na pierwszych zajęciach głównie leżałam na podłodze i oddychałam:D na drugi dzień mialam zakwasy w takich miejscach, w których nie spodziewalabym sie, ze mam w ogole jakiekolwiek miesnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku - bycie chamskim Ci nie wychodzi - przekonałeś sie juz o tym wielokrotnie... Zmien swój image po prostu, bo w ten sposob wiele nie zwojujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku - bycie chamskim Ci nie wychodzi - przekonałeś sie juz o tym wielokrotnie... Zmien swój image po prostu, bo w ten sposob wiele nie zwojujesz tak kwiatku- z pewnością o wiele więcej osiągniesz krytykując kobiece zielone rajstopy- prawda komiczne ?????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałeś kiedyś kamień- zielony granat???:P tak- zdecydowanie one są w tym kolorze - tylko nieco ciemniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chwała Bogu- bo bym wnuków się nie doczekała na Ziemi przeludnienie a Tobie sie jeszcze wnuków zachciewa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- ilość nie idzie w jakość- co mi z przeludnienia skoro po ziemi chodzi większość takich kwiatków jak ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek- ilość nie idzie w jakość" tu cie mam, zadufko :D wszyscy ludzie zasluguja na to zeby ich kochac, czyzbym sie mylił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 12:15 komiczne (komicznie@o2.pl) ikusia..." komiczne gogusiu, juz 2 raz do niej ikusia mowisz. ile ty masz lat, ocknij sie chłopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek możesz nie zadawać aż tak oczywistych pytań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×