Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

"bardziej poręczny jest wibrator po prostu" uzywasz takich rzeczy? :D po co ci to kobieto? przeciez prawdziwa satysfakcje daje jedynie bliskosc z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie zauważyłam by udało Ci się wbić tutaj komukolwiek szpilę" jak ktos ma gruba skore to nie zauwazy subtelnych szpil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie używam, rozważałam tylko praktyczność dmuchanego faceta w łóżku to po pierwsze, po drugie może i jestem gurboskórna ale nie głupia, te twoje szpileczki to jak pomiałkiwanie kotka na lwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twoje szpileczki to jak pomiałkiwanie kotka na lwa" chcesz ostrzej? złośliwej potrafilem wbic prawdziwe szpile :P ale o niej wiecej wiem niz o Tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Kwiatek to kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafie tak zagrac na uczuciach ludzkich ze kazdy wymieknie 😴 ale tego uzywam tylko wtedy jak mi ktos podpadnie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- najlepiej wychodzi ci tylko gołosłowne przechwalanie się i pobożne życzenia- w tym fakt- jesteś najlepszy !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nami zawsze zabawa jest przednia z tobą już raczej taka sobie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiate, tylko, że z toba nikt sie już nie chce bawić, jestes nudny jak flaki z olejem, sztywny i prosty jak kij od szczotki więc zabieram swoje zabawki i idę na topic, gdzie można pogadac z prawdziwymi facetami [foch, że trafiła na oralnego geja]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widzisz Kwiatku, przechwalać sie, też trzeba umieć " no masz racje :) ja to za gwałtowny jestem, wszyscy mi to mowia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje ja to za gwałtowny jestem, wszyscy mi to mowia wszyyyyyyyyscyyyyyy koleeeeeeedzyyyyyy anemiiiiiiicyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz bym chcial, teraz, natychmiast, niecierpliwosc to moja wada. a wynika to z braku zaufania do ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja to za gwałtowny jestem"- chcesz nam subtelnie dać do zrozumienia, że u ciebie w szczytowej formie wszystko łącznie trwa najwyżej 3 minuty?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szczytowej formie to potrafi 30 sekund trwac :classic_cool: ale trzeba o was tez myslec zebyscie mialy przyjemnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek kiedyś był taki chłopiec w klasie, który na każdej imprezie podpierał ściany- też mówił, że się bawi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- jak się FACET z nami zada- to bedzie to najlepsza przygoda jego życia powtarzam: FACET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×