Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

Kyyrene tego nie usłyszy, bo nie uwazam, żeby jakas klejąca laseczka była godniejsza zainteresowania niż Kyrenka :) Jesli rozumiesz retro, co mam przez to na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, skoro nie spałaś, to facet chyba fajny był, nie? w miarę.......... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 18:43 złośliwa w ... To ja mam dziwnie,bo jak coś czuje to w ogóle nie jestem zazdrosna. Może to naiwność " brak uczuć wyższych albo uczuć w ogóle :P zostaje ci tylko stadion Wisły :P i miłość do szalika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest fajne ogloszenie o pracy dla mnie ale w Wawce. komiczne, czy orientujesz sie ile kosztuja oplaty za kawalerke u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa, przeciez wiadomo kochanie ze juz zycie przegrałaś :P zostaje ci błąkanie się po obrzeżach cywilizowanego świata jak te cyborgi w "A.I." co po lesie szukały części zastępczych dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek jesteś totalną porażką tego forum Mam w dupie to co o mnie myślisz. Nie umiesz posługiwać sie nawet netem ZNALEZIENIE TANIEGO LOKUM W WA-WIE 1 wychodzimy z forum 2wpisujemy w google ''wynajem kawalerek w Wa-wie'' 3przeglądamy oferty które nas interesują 4dzwonimy pod wybrany nr tel 5 zamykamy strone z ofertami 6wracamy na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa przy Tobie stałbym się po jakimś czasie potulnym barankiem którego byś następnie wykopała bo byś stwierdziła że taki jest nudny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze następny jasnowidz...który wie co bym zrobiła brakuje mi rozmów,pozywki dla mózgu..niestety facetów którzy mogą mi to zaserwować jest mało Ty Kwiatek mało wymagasz..tylko głaskania po głowie i przytakiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu też uważałam, ze jestem dużo bardziej godna zainteresowania :D:D:D Nie czułam się zagrożona, jak się okazało, mialam rację :) P.S. za bardzo mam rozdete ego, żeby było mnie stać na zazdrość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brakuje mi rozmów,pozywki dla mózgu..niestety facetów którzy mogą mi to zaserwować jest mało" o czym byś chciała porozmawiać zatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- muszę ci przyznać, że czasami w pisaniu głupot do kwadratu jesteś lepsza ode mnie Ike a groszki jakie były...? śmietankowe czy kakaowe...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tobą?nie ma o czym rozmawiać Wybierasz sie do Wa-wy do pracy nie sprawdzając co bedziesz robić? Wybacz ale przypominasz mi Creama jestes tak samo nie poradny jak ON na podst Twoich wpisów już mam obraz Twojej osoby,tak jak Ty o mnie:) wiec wybacz ale lubić to sie nie polubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A nie chcesz fajnej współlokatorki do kawalerki? Będziemy się dobrze bawić spędzając wspólnie wieczory na kafeterii" i chyba nie tylko na kafeterii wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wybierasz sie do Wa-wy do pracy nie sprawdzając co bedziesz robić" wiem co robi product manager :P pytanie ile w Wawce płacą za taką robotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyyrene ja mam pytanie jak ktoś z rozdętym ego może się jednocześnie obawiać związków..? bo czegoś nie kumam u ciebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×