Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

"białe półsłodkie" przerzuciłam się na czerwone... ************************ pomocnikiem moim nie możesz być bo o ile mnie pamiec nie myli, cholernie mnie kiedyś nie lubiłeś. Nie sądze by się coś od tamtego czasu zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe bo mnie na tym forum tylko jedna dziewczyna do siebie zraziła i nie wydaje mi się byś to była Ty choć ostatnio często zaczynam się mylić może źle mnie interpretujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj no, kolego Koło nie dość że nie ma deseru, nie dość że pichcisz jakiś nieświeży fillet z makreli czu chuj wie z czego, to jeszcze wina kobiecie żałujesz takiego jakiego by sobie życzyła...?? Gdzie moje lateksowe wdzianko......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adres :O:O no to może być mały problem Ty mnie lateksem nie strasz bo skoczę po kajdanki , świeczkę i odprawie Ci egzorcyzmy na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam musisz wszystko wiedzieć po co mi kajdanki i świeczka ciekawe że się znamy jakie to kafe jednak małe jest niki tylko się zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawe że się znamy jakie to kafe jednak małe jest niki tylko się zmieniają" A co ty tak do mnie po ludzku zagadujesz..? zupełnie jak nie facet...? :) :D Myślałam że przyszedłeś powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic to z bólem w uszach i zdartymi kolanami wracam do domu zahaczę oczywiście po drodze tesko mam nadzieję ze jakiś filet z makreli się znajdzie przyjdzie mi go popić czerwony to może chociaż sprajta do niego kupie ej znowu coś słyszę jakiś świst AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA plecy przeszył mi żywy ogień to 5 metrowy pejcz z czarnej skóry i rekojeścią z kości słoniowej na której wygrawerowane są sceny z kamasutry A ZA CO TYM RAZEM ? krzyczę w niebogłosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Hehehe Piątka przybij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koło -- mylisz mnie z kimś. walczę zawsze uczciwie, twarzą w twarz. Na równych zasadach. Po dżentelmeńsku. Więc jeśli mnie Koło wyzywasz.. to... en guarde! Spokojnie stań na przeciwko.... wyrównaj oddech... skup się.. i patrz mi w oczy - bo nie będzie litości..... :) Zwycięża lepszy. Po prostu. ********************************** Dobrej nocy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Nie biła Niefajna ta retro co piątka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj retro mi w oczki patrzeć nie wolno czyli nie zdejmiesz zbroi oki rozumiem do Ciebie trzeba inaczej nie podoba mi sie ta twoja zbroja chyba ją z Ciebie zedrę :D:D zdzieram :D:D no nie szarp sie zdzieram cholera skocze lepiej po przecinak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Piątkasercem i mądrością a nie mieczem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koło jak będziesz od strony seksualnej do mnie podchodził to trochę jakbys podchodził do konia od tyłu: ryzykujesz cios kopytem w łeb. widzisz jakąś emotkę z uśmieszkiem...? nie widzisz. bo mówię serio. ************************************ no dobra, teraz: :) :):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Taaaa wierzę Ci:O ide piątka 3maj sie Retro [Ty wiesz co]pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jakie Wy wszystkie przewrażliwione na tym punkcie no masakra a ja serca już nie mam miałem jedno i oddałem no taki mały żarcik sobie zrobiłem dobranoc retro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3maj się złosnico mądrością kiedy człowiek z wiekiem coraz to głupszy najmądrzejszy byłem jednak gdy miałem 21 lat wiec już trochę za późno na mądrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja pamiętam.. jak przez mgłę.... mój pierwszy facet był molestowany przez jakąś długowłosą piekną długonogą.. wiedziała że jesteśmy razem, ale była bezczelna i pewna siebie, pewnie dlatego że bardzo piękna.......najpierw go to cholernie bawiło.. i pewnie długo by się bawił sytuacją gdyby nie moje stanowcze weto. w końcu widząc że naprawdę sprawia mi to przykrość, przy kolejnym jej telefonie pod tytułem: "o i co tam u ciebie słychać?" powiedział prosto z mostu: " a właśnie idę do łózka z moją dziewczyną"" retro moja droga... masz jeszcze jakies inne opisy bajwiekszych błędów zyciowych swoich byłych? :P czy po prostu chcialas po raz kolejny udowodnic, ze faceci to idioci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"masz jeszcze jakies inne opisy bajwiekszych błędów zyciowych swoich byłych? \" Komik, nie mów mi że nie zrobiłbys czegoś podobnego dla swojej realnej ukochanej.... Nie wierzę że nie. w końcu od początku twierdziłeś że zrobiłbyś prawie wszystko. Deklarowałeś nawet , z tego co pamiętam, chęć oddania życia... jednej głupiej pińdy nie potrafiłbys spławić dla komfortu psychicznego Twojej Pani...? bo jeśli faktycznie nie, to trochę miałkie jest........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyczuciem! Szukanie, nie mów mi że kiedykolwiek podejrzewałeś Komika o wyczucie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:P jako że nie posiadam już swojego topiku przyszłam tutaj:P retro- niedąsaj się już na mnie za ten \"pociąg\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- nie dąsaj się już na mnie za ten "pociąg" oj Ike ty sprzedałabyś mnie Komikowi za paczkę groszków.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- zaraz tam za paczkę groszków......... ale coś w tym jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa:D:D:D daj troche czasu.......! :) ale rozglądac się już możesz. najwyżej się kolejnosć odwróci, i ja będe po Tobie. Tak przecież też będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×