Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

i w zasadzie to mógłbyś być odrobinę zazdrosny, że ona ma fajnego męża a ty nie masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komicznienko- nie będę cicho! a już na pewno nie po incydencie z rajstopami! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera - faktycznie nie mam męża :( 34 lata i nie mam męża... nawet faceta nie mam... przegrałem :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się, że nie jesteś samotnym ojcem- przynajmniej tyle masz z tego reszta to rzeczywiście-www.żal.pl ( ?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike "facet pozwalający kobiecie przyprowadzać do domu nawet 3 facetów- niezależnie od tego czy jest kryptogejem czy nie- jest niczym innym jak trok od kaleson" ike biorąca każde słowo dosłownie jest niczym innym jak tylko ike biorącą dosłownie każde słowo:D A mój przykład to tylko obraz zaufania do partnerki:) No ale ciężko ci to zrozumieć, bo jesteście z mężem tak o siebie zazdrośni, że żyć nie umierać:p A... o listonosza też? To jak odbierasz polecone, jeśli męża w tym czasie nie ma w domu?:p ----- Nie-złośliwa "Hehehee tylko na forum jesteś taki mądry,gdybym wyskoczyła nagle z monitora do Twojego pokoju z okrzykiem''bierz mniea potem dam Ci w pysk'to najpierw byś zemdlał,a potem usłyszałabym godzinny wykład,że to tamto i owamto" Nie wiem, na jakiej podstawie zakładasz, że boję się kobiet:D:D:D Ale wiesz.... nie mam powodów zaprzeczać:) To jest bardzo rozkoszne:) Od dziś zostaję masochistą:p "a Szukanie tylko o jednym" no, głodny jestem.... masz coś świeżego i pożywnego, co można przekąsić? Może młodą znajomą.....................................ze sklepu mięsnego?:D Ona może coś smakowitego dać spod lady:p ---- komiczne "oczywiście pytałem, czy doszła do tego, za co dać w pysk szukaniu Ja mam propozycje - za włochate mysli - ten gość ciągle szuka dziury " O, tak:) Za to jak najbardziej:D Erotoman-gawędziarz i do tego hipokryta:p Bo dziury w całym nie ma:) Tak tylko sobie szukam... żeby nie znaleźć:p Przyjdzie kwiatek - to podzieli się z kolegami całym naręczem dziur:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retroseksualny - osobnik który szuka drugiej połówki tak samo jak się wchodzi do zimnego Bałtyku chciał by się wykąpać ale woda zimna więc włazi powoli i cały czas jęczy i stęka oczywiście na palcach i tylko do pasa patrząc na innych stwierdza że trzeba być walniętym żeby się w tym kąpać i wychodzi z wody pukając się w głowę i powtarzając o nie aż tak bardzo to się kąpać nie chcę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... o listonosza też? To jak odbierasz polecone, jeśli męża w tym czasie nie ma w domu? szukanie- nasz listonosz jest po prostu bardzo nieatrakcyjny i na dodatek starowaty- a mąż wie , że byle czego nie wezmę jak zmienią nam listonosza- zastanowimy się nad tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ok, poczekajmy na zmianę listonosza.:) U mnie była niedawno zmiana roznosicielki rozkosznych przesyłek - z pani ok40-tki na panią 27-30lat. I wiesz co? Nic się dla mnie nie zmieniło:D Roznosi tak samo, jak poprzedniczka - tylko szybciej biega po schodach:) A jak do was na osiedle ptzyjdzie piękna, młoda i chętna do brania tych, no... podpisów za listy polecone - to mąż się na pewno ucieszy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie- niestety mojemu mężowi w czasie roznoszenia nie dane jest być w domu- jak sam słusznie zauważyłeś- za to co drugi dzień jest na poczcie......a tam tyle pięknych pocztylionek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike i już teraz wiesz , o co mi chodzi:) Nie boisz się wyłać męża na pocztę - bo jak powiedziałaś: jest notorycznym monogamistą. Wierzysz Mu, prawda? Na tyle jesteś Go pewna, że niemożliwe jest aby jedna z tych pocztylionek dostała od niego osobistą, malutką żywą przesyłkę:) Tak jak ja - możesz przyprowadzić do domu trzech facetów - bo jeśli jestem pewny na tyle na ile Ty w poprzedniej wypowiedzi - to i tak wiem, że to tylko koledzy:) O, ja naiwny...O naiwna ike... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie- to nie tak moja zazdrośc jest po prostu mniejsza niż moje lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
To ja mam dziwnie,bo jak coś czuje to w ogóle nie jestem zazdrosna. Może to naiwność:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ... ja sie tam co prawda nie znam... ale wydaje mi się .. że w związku wielką sztuką jest nie dawać powodów do zazdrości. Ot tak, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
retro nie jest zazdrosna o listonoszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamiętam.. jak przez mgłę.... :) mój pierwszy facet był molestowany przez jakąś długowłosą piekną długonogą.. wiedziała że jesteśmy razem, ale była bezczelna i pewna siebie, pewnie dlatego że bardzo piękna.......najpierw go to cholernie bawiło.. i pewnie długo by się bawił sytuacją gdyby nie moje stanowcze weto. w końcu widząc że naprawdę sprawia mi to przykrość, przy kolejnym jej telefonie pod tytułem: "o i co tam u ciebie słychać?" powiedział prosto z mostu: " a właśnie idę do łózka z moją dziewczyną". to był ostatni jej telefon:) Może i nie ma fajncyh facetów, ale czasem umieją się fajnie zachowac. a ja go za to uwielbiałam.. cae dłuugie tygodnie!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa fajni faceci tylko czasem znajduja sie w niefajnych miejscach i o nie fajnym czasie Prawdziwa fajność nie zależy od miejsca i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
fajny zazwyczaj ma kogoś taka jest prawda,albo nie chce sie wiązać z matką z dzieckiem życie to nie bajka Retro'_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa fajność nie zależy od miejsca i czasu. A moze czasem szuka sie za fajnych tak mezczyzn jak i kobiety? Ja na szczescie trafilam na fajnego i mam nadzieje ze tak pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczescie trafilam na fajnego i mam nadzieje ze tak pozostanie błagam.... opis....... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam.... opis....... .... to moze tak, zrezygnowal ze swojego dotychczasowego zycia zeby byc ze mna, chociaz nigdy nie byl do tego przeze mnie przymuszany. Wiec dla mnie byl jest i bedzie superfajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
Tobie Retro nie musze ale sobie muszę w koncu zacząć to powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowal ze swojego dotychczasowego zycia zeby byc ze mna, ale zrezygnował z czegoś naprawdę wartościowego..? :) bo jeśłi to było takie sobie życie... to co za zasługa...? musiał chyba wiedzieć ile zyska na tej zamianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce tu pisac, bo czesc forumowiczow pewnie ta wiadomosc zbulwersuje, choc rodziny ani malzenstwa zadnego nie rozbilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
Pisz pozwól Nam uwierzyć ze są jeszcze fajni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×