Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

złośliwa no co ty... jeszcze tak nie było żeby jakoś nie było.... pomyśl logicznie.. ty masz 30 lat... twój Mały 11.... za 7 lat będzie samodzielny.... a ty nadal w kwiecie wieku:) piekna i ponętna.... 37 lat! palce lizać...! nie ma szans, żebyś kogoś nie spotkała:) nie ma szans, rozumiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
Heheh prosze Cie retro nie rozbawiaj mnie Sama wiesz jak jest,tylko ze ja z całych sił staram sie nie znienawidzić facetów,ale czasem wrrrrrrrrrr Jak Ty znajdziesz faceta to ja też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
Hehehe no własnie jak Ty to ja też,bo jak Ciebie ktoś znajdzie przedrze sie przez pole minowe dotrze do Twego serca To i mnie ktoś znajdzie ;) Od dziś odliczamy Panowie możecie Nas szukać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa... :D:D:D przestań......!:) ja naprawde mam dość chwilowo... serio:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
Nie dam Ci spokoju bo jak Cie czytam to mam ochote powrzucać facetów do Wisły:O Wiec jak Ty sie zakochasz to ja wtedy spokojnie bede mogła zrobić to samo;)Bedziemy zyc długo i szczesliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam ochote powrzucać facetów do Wisły" ja ci pomogę! ja ci pomogę! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia D
a ja poznalam kogos niesamowitego, innego, takiego dla mnie wspanialego, ale mam faceta ... ktorego nie potrafie zostawic i dupa :( A jest naprawde fajnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie że uznałyście że jednak fajni faceci są Koło albo sie wygłupia , albo nie zrozumiał........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj zaraz dostanę po łapach za nieuzasadnione wypowiedzi Koło, tutaj się strzela w pysk a nie daje po łapach. Znowu nie doczytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak mi się upiecze chyba że retro przebiera się właśnie w lateksowe kocie wdzianko i jako pogromca mężczyzn szykuje na mnie krwawą zemstę lub tortury rodem z hostelu aj będzie chyba jednak bolało upsssssssssssssssss ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ktoś cie zbliża stuk stuk stuk ło matko to jej 12 cm szpilki no to po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Koło. Lubisz bdsm... chcesz o tym opowiedzieć..? Kiedy i jak to się zaczęło...? :) (12 cm szpilki.. a wiesz, że to nie jest głupi pomysł....?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pysk czy Ona powiedziała w pysk :O:O:O stoję przerażony pod ściana nogi mi się trzęsą a 5 metrowy pejcz śwista mi 5 cm przed nosem robiąc koła i strzelając aż mi uszy pękają przy okazji niszcząc 2 doniczki z różami padam na kolana błagajac o litość TYLKO NIE W PYSK będzie mi wybaczone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia d
hmmm moze i nudny moze i nie, ale wszystkow zyciu ponoc jest po cos. i to nie tak, ze fajny - bo jest ktos inny. porpostu ... aa ciezki temat a juz mi sie palce placzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rąsia i co teraz zostanę pomocnikiem kocicy pogromcy mężczyzn jak sanczo pansa albo robin ej nie chcę być pomocnikiem superbochaterki z komiksu kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wolę kolację i świeczki " trzy podstawowe pytania: gdzie ta kolacja, co na deser i kto płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×