Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

"retro- zaraz tam za paczkę groszków......... ale coś w tym jest" żmijo ty....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie zgadzam sie TY pierwsza " To wyznacz limit czasowy, ile chcesz i ile możesz czekać. I od razu uprzedzam że się mogę w nim nie zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami coś czuję, że ty swój hymn odśpiewasz jako siwowłosa staruszka chodząca o lasce- tak się retro będzie spieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike:):) ..a wyobraź sobie że głeboko przemyśliwałam sprawę krótkiej spódniczki w kratkę i błękitnych ( ?????? ) rajtuz. Naprawdę uważasz że to zestaw dla mnie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas..... do końca grudnia masz znależć 1 fajnego faceta któremu nie bedziesz chciała uciąć jaj by przystroić nimi choinkę:P 1 facet który bedzie ok a zakochanie?jak go znajdziesz to samo przyjdzie (najpierw Retro:Oma sie zakochać) strzelam sobie samobója- żegnaj seksie na co najmniej 5 lat 😭 Retro wierzę w Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- gdybyś była manekinem- to jak najbardziej strój ten by ci odpowiadał ale , że NIESTETY masz swoją osobowość i własny zapewne styl- taki strój odpada całkowicie- nie ma co się oszukiwać ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa- ale ja chyba tobie wróżyłam , że pod koniec grudnia znajdziesz swoją miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żegnaj seksie na co najmniej 5 lat" Złośliwa, czyli mam czas do grudnia 2013...?:):) eee, to spoko.... tylko mam nadzieję że wiesz co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwa- myślę, że to był sen proroczy !!! retro- ja bym na twoim miejscu wytargowała jeszcze chociaż ze 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Komik, nie mów mi że nie zrobiłbys czegoś podobnego dla swojej realnej ukochanej.... Nie wierzę że nie. w końcu od początku twierdziłeś że zrobiłbyś prawie wszystko. Deklarowałeś nawet , z tego co pamiętam, chęć oddania życia... jednej głupiej pińdy nie potrafiłbys spławić dla komfortu psychicznego Twojej Pani...? bo jeśli faktycznie nie, to trochę miałkie jest........\" widzisz retro... miedzy moją Panią a Tobą jest zasadnicza róznica, ale chocby był to nawet tylko niuans, to właśnie o niego chodziło :) Mianowicie - czemu spławił chętną i przychylną sobie kobiete dla kogos, kto nienawidzi mężczyzn z gruntu, z założenia i dla zasady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czemu spławił chętną i przychylną sobie kobiete dla kogos, kto nienawidzi mężczyzn z gruntu, z założenia i dla zasady" Chyba trochę przesadzasz. Ale odpowiedź na pytanie tak postawione brzmi: nie wiem. Bo tak mu sie podobało, i chciał to dla mnie zrobić. Uważam że to było akurat fajne, zwłaszcza że go o to nie prosiłam. Po prostu widział że jest mi przykro i źle. Ja się pytam natomiast dlaczego ty byś tego nie zrobił. A raczej: dlaczego byś to zrobił. Bo zrobiłbyś, i to nie ulega najmniejszej wątpliwości. I ja ci powiem dlaczego byś zrobił. ( i faktycznie tu wyjdzie różnica między mną a nią...) Zrobiłbyś to, bo by ci kazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba trochę przesadzasz." nie da się trochę przesadzać... albo masz dwie doniczki, ziemie, rośline, małą łopatke i to robisz, albo nic nie robisz i wtedy nie przesadzasz... nie da sie tego robić trochę :P a teraz zobaczmy co napisałaś: "i pewnie długo by się bawił sytuacją gdyby nie moje stanowcze weto." by potem sobie samej zaprzeczyć "Uważam że to było akurat fajne, zwłaszcza że go o to nie prosiłam. Po prostu widział że jest mi przykro i źle" jak zatem wygląda Twoja późniejsza wypowiedź, przez pryzmat tego, co wczesniej usiłowałas zatrzeć: "I ja ci powiem dlaczego byś zrobił. ( i faktycznie tu wyjdzie różnica między mną a nią...) Zrobiłbyś to, bo by ci kazała." znów sie ośmieszyłaś? kompromitacja? :P czy moze weto w Twoim słowniku oznacza, ze jest Ci przykro? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoo
właśnie nie dawno poznałam takiego chłopaka jest naprawdę godny uwagi...szczery do bólu,wrażliwy po prostu kochany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoo
no chiba z nikim nie pogadam sobie tutaj,to pa idę wziąć prysznic,aha miłego dnia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne:) szacuneczek. faktycznie, kompromitacja......:) o tyle nieszkodliwa, że sytuacja miała miejsce jakieś .... 12 lat temu........ :) Mogę nie pamiętać, to nie jest istotne... być może zwróciłam mu uwagę, ale znając siebie z tamtych czasów na pewno nie była to żadna awantura: raczej coś płaczliwgo, łzawego i z buzią w podkówkę..... masz rację: to nie mogło być stanowcze veto, tak jak to rozumiesz. Czyli coś w sensie: "kurwa, wypierdol ją, bo jak nie, to....!" natomiast sama esencja, czyli jego takie a nie inne zachowanie miało miejsce... I tyle mojego. ************************* Nie zmienia to natomiast faktu że gdybym mu kazała,pewnie też by to zrobił, i to znacznie szybciej. I tego że ty też byś to zrobił, mimo że piszesz mi tutaj, że to wielki błąd. ******************************* Ale analityk z ciebie niekiepski.... Wzorem Szczuki - całuję dłoń, monsieur Komiczne......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoo
ha ha ha pewnie powiedziałby,że mi jedzie...gdyby tak było! a czy Twoim zdaniem to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoo
wrażliwy tzn ma serce po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnaj seksie na co najmniej 5 lat Złośliwa, da sie to wytrzymać, po pewnym czasie nawet to samo słowo zaczyna jakoś obco brzmieć dla ucha ;) ale z powrotem też można sie szybko przyzwyczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniala mi się sytuacja z mojego małżeństwa : byliśmy na jakichś poprawinach i do mojego wowczas męża zaczęła sie kleić jedna taka osóbka. Ja mialam ubaw setny...w przeciwieństwie do niego :D Cuda wyczyniał, żeby sie jej pozbyć...i to pomimo faktu, iż mi wcale przykro nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyyrene:):) zaraz usłyszysz że twój były w takim razie popełnił błąd, bo nie przerżnął owej lasencji w kiblu, mając twoje życzliwe przyzwolenie... ps: swoją drogą, musiało ci na byłym cholernie zależeć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- muszę ci przyznać, że czasami w pisaniu głupot do kwadratu jesteś lepsza ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- muszę ci przyznać, że czasami w pisaniu głupot do kwadratu jesteś lepsza ode mnie :) Ike... jestem po nieprzespanej nocy........:) Może faktycznie juz pójdę..... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×