Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Gość DArth VEjder
piwko może być jutro jak miłe Koleżanki będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinas1 - więc ja mam:) bo czuję:) DArth VEjder - Podbeskidzie, jak jeździsz na nartach, to zapraszam:) ja jestem od podawania termosów z gorącą herbatą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadelia
DArth VEjder to facetowi nie wystarczy że inni rozmywają się w rozmowie ze mną?(nie pomyślcie że jestem jakaś zadufana w sobie)ale mój mąż sam zauważa jak inni patrzą,czasem sam mnie informuje o tym gdy ja nie zauważam.Czasem sam mi mówi-widziałąś jak on na ciebie patrzył,jak ci w oczy zaglądał.....Co go może skłonić do działania?Może to już na niego nie działa że inni zwracają na mnie uwagę bo się do tego przyzwyczaił i wie że -co z tego-i tak nigdy się nic nie wydarzyło.No i co ma się wydarzyć?Żeby stał się facetem,a nie tylko przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
Bywam w Szczawnicy, znajomy ma tam pensjonat:) niestety na nartach nie jeżdzę, miałem wypadek i trochę muszę uważać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadelia
Kalambaka -mężczyźni dziwni są:(.Ni jak ich zrozumieć.Głowimy się,myślimy a oni..... Tak żeby nie było to nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
najlepiej by było jakby mu jakiś kumpel naświetlił sprawę:) nie obraź się ale wydaje się że Twoj mąż jest nieco ciapowaty (nie chcę Go obrazić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ale Szczawnica to nie Podbeskidzie:D raczej bliżej Bielska-Białej:) ja też nie jeżdżę - dlatego podaję termosy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie znacie kogoś, kto by naświetlił sprawę temu mojemu koledze?:D bo jakbyście znali, to, tego, wiecie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
wiem, ale z górskich terenow tylko tam bywam odkąd jestem w tzw. starym kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
niunia na przyszły piątek mozemy się umówić:) bo w tygodniu nie piję a poza tym praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadelia
DArth VEjder,może faktycznie masz racje.Kiedyś nie był ciapowaty,teraz po tylu latach małżeństwa napewno myśli sobie jak przez tylę lat nic się nie wydarzyło to nie mam się o co bać.A jak nei ma się o co bać to i strać się też nie ma o co.Patrzą się,zabiegają ale i tak o wszystkim mi powie.Nie ma po co się wysilać bo przecież i tak zawsze będe jego. No to ja mu "różki"pokaże:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
dadelia - tylko jakiejś głupoty nie walnij:) nie warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
mnie też tak się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinas1
jutro będzie działał.Pozdr zapisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadelia
Rogi jak rogi:).Nie ,nie przesadze napewno,ale....Ja już wiem jak to zrobić żeby nie czekał na gotowe. Pozdrawiam Was serdecznie i zmykam do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
dadelia - dorej nocy:) a gdzie nasza Niunia:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×