Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

DArth VEjder - tak to bywa, że zawsze Ci ktoś w środek wlezie, jak chcesz załatwić sprawę po męsku:) wiem coś o tym:) chociaż ja to tak gadam, ale kobieta jestem... to raczej mnie do tej pory przyjebywano, niż ja komuś... niestety... ale jestem teraz na dobrej drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam 👄 bo zaraz jest mój serial :D może jeszzcze potem wpadnę na chwilkę :) miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - całkowita racja z tym określeniem:) a wiecie, co u mnie się teraz stało? Mój syn zrobił mi kanapkę z tartym oscypkiem, przyniósł mi ją na talerzu i jak ją podawał mi do ręki, to zjechała z talerza:) cała jestem w tartym oscypku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - nie mam chwilowo zielonego pojęcia i dobrze mi z tym:) to takie przejściowe załamanie emocjonalne chyba było:) ze stresu czy coś:) ale nigdy nie wiadomo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra, no właśnie, odezwij się, a nie składaj ciężaru rozmowy na nas:) bo ja się muszę posprzątać z tartego oscypka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oscypki ;) uwielbiam je pierwszy raz jadłam w zeszłym roku i są przepyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ja ogólnie jestem niemożliwa, nie tylko czasami :D:D:D:D:D:D:D:D ale poza tym całkiem sympatyczna chyba:D:D:D:D:D chociaż sama ze sobą też nie mogę czasem wytrzymać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wezmę gorącą kąpiel to znowu stanę się rozmowna. Zmarzłam strasznie to dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - oscypki są przepyszne, ja zazwyczaj zjadam 8 do 10 na pierwszy rzut tych małych, ale dzisiaj kupiliśmy też dużego i właśnie go trzemy na kanapki:) bo tak pani od oscypków poradziła:) tylko chciałam powiedzieć, że my podróbę jemy - tzw. ser góralski lub też scypek - bo ponoć "prawdziwe" oscypki teraz zafoliowane i ze znakiem jakości... a ja z folii nie zjem... przynajmniej nie oscypka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ja też wolę siebie taką, jak teraz:) a typowej kwaśnicy to nie bardzo, ale kapuśniak na boczku to... łojej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×