Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

mam kilku wolnych facetów, to może jakiś napisze :D poczekam trochę i zobaczymy ;-) zła, zła, zła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_T nie złość się, na siebie zwłaszcza. dbaj o wątrobę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tv... ale co do tych chłopców, to chociaż jest na kim oko zawiesić ;-) zła jestem, bo mi się gadać z sąsiadem zachciało... no a ten mi doniósł, że exa widział i że smutny siedział... wnerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - to dobrze, że nie jesteś okropna... za to ja zaczynam być, bo zaczynam znowu coś wymyślać... chyba pójdę spać i śnić o maju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie bywamy okropne od czasu do czasu... i to jest nawet dobre... gorzej, jak ktoś przez całe życie jest okropny i nie można z nim wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie umiem tak zabawić sie czyimś kosztem... bo ja nie chciałabym żeby mnie ktoś tak potraktował... cóż nie mam szczęścia ani w kartach ani w miłości... ale dość biadolenia, jutro też jest dzień :D i znowu będę świetnie się czuć z rana ;-) kalambka to dobranoc... ja męcze te odkrywki, bo jak nie to mnie Kaśka jutro zamorduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może inaczej - jak przestaniesz mówić, to będą wiedzieli, że trzeba Cię położyć w trumnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×