Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Dzień doberek:) Świetny dzień :) Ale 5 stycznia będzie na pewno jeszcze lepsiejszy :D Wiecie co? Jestem bardzo szczęśliwa dziś :) Czego i Wam życzę:) I oby zostało na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło dobrze:) Ale to jeszcze nie koniec, bo potrzebny jest świadek, którym będzie mój brat - lub ktokolwiek, jeśli brat akurat nie będzie mógł przyjść :) -to cytat z pani sędziny - i po zeznaniach świadka sąd orzeknie rozwód... Ech, te papierki... Szkoda, że mi nie powiedzieli wcześniej, że trzeba tego świadka, to bym dzisiaj brata - lub kogokolwiek :) - przyprowadziła... już się zastanawiałam nawet, czy akurat nie znajdę kogoś znajomego na korytarzu :) 15 minut - i tyle szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłera
pewnie co wieczór robię to co ty .tylko szkoda że sama!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk długo bedziesz czekac na następną? Cieszę się że jesteś taka zadowolona i że jest po Twojej myśli:) Muszę Ci powiedzieć że dzisiaj idziemy z moją koleźanką do fajnego klubu wieczorem, więc może kogoś fajnego poznamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamborghini**
Witam! Jak u was z samopoczuciem przed weekendem ? Mam nadzieję że macie lepszą pogodę niż ja . U mnie piździ nie miłosiernie i pada. Kalambaka-Gratulacje (szkoda że nie wiedziałaś że trzeba mieć świadka bo pewnie zakończyłoby to szybciej sprawę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka GRATULUJE 👄👄👄 Musisz to koniecznie opic :D Tylko zabraniam pic przed monitorkiem. Idz do klubu i poczuj, jak to jest byc singielką :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dziewczyny :) 👄👄👄👄usta]👄👄👄👄usta]👄👄👄👄usta]👄👄👄👄usta] to wszystko dla Was :) RozkojaŻona - super stopka:) a jaka życiowa;) mały problem z tym piciem - mam ostatnio wrażenie, że nie jestem już (albo jeszcze???) singielką :) i nie chcę mi się nigdzie dzisiaj iść, chce mi się poczekać na telefon, chce mi się przytulić telefon, chce mi się poczytać jeszcze raz to, co do tego telefonu przylazło przez wczorajszą noc - i w ogóle zaraz jak się rozwiodę, to wyjdę za mąż za telefon:D więc pozostanę przy herbacie z cytryną - bo udało mi się nabyć wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambako jak ja ci zazdroszcze to nie masz pojecia :( Mam tyle pragnień i marzen, ktore moze kiedys sie spelnia... ON dzisiaj powiedzial, ze chce miec ze mna dziecko i chce sie ze mna zestarzec. Chce zebym zostala jego żoną.... KURWA tez tego chce... Kocham go......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę :) kalambka, to fajnie, że wszystko jest tak jak chciałaś :) wiedziałam, że będzie dobrze ;-) mnie o dziwo dziś też udało się wszystko załatwić w nadleśnictwie :D a ten pan to chyba się mnie wczoraj przestraszył, bo dziś go nie było, tylko materiały na mnie czekały :D i pogoda całkiem całkiem była :D i takie jedno ciasto z kremem do mnie napisało :D RozkojaŻona, Ty jak zawsze zasypujesz nas super rzeczami :D u Ciebie też się ułoży, musisz mi na słowo uwierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko_tu_ on sie nie przestraszyl.. To sprawil twoj urok osobisty :) Twoja prezencja i czar :) Wiem, ze w to wierysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczoraj to ja z tym panem przez telefon tylko rozmawiałam.... może się bał, że będę go męczyła o inne mapy :P a tak to humor mam super :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam telefon :D on sie wystraszyl, ze bedziesz chciala mape jego ciala :/ hehehehehehe Wiem, ze sie ulozy... chce tego... Zaczne zycie na nowo... yes, yes, yes :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, po głosie, to hmm taki stary piernik był raczej :D ja mam ochotę na to ciastko z kremem ;) zaprosił mnie na kawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie ciastko... Normalnie rurka z kremem... uwielbiam go... i te jego rurke :D:D:D:D:D:D:D:D ale ja mam dzisiaj mysli straszne.... chyba wezme przyklad z kalambaki i zostane z telefonem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja nie wiem czy zostanę z telefonem :D w sumie to mężczyzna, ale nie zawsze mogę na niego liczyć... ostatnio płatał mi figle... ale to ciasto strasznie mi się spodobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczne
przepraszam Panie:) ale mój topik został olany:) czy mogę się przyłączyć do Waszego:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:D z z tych schrupaniem... to jeszcze poczekam... musze sprawdzić, czy w środku jest równie ciekawe jak na zewnątrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczne
he he:) jak najbardziej:) próbowałem namówić forumowiczów na coś wesołego ale mnie olali:) dlatego szukam innych bardziej chętnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :D ja mam nadzieję, że sprawdzę na tej kawie ;-) czy poza wyglądem jest z tym ciachem o czym porozmawiać :D szkoda tylko, że musze poczekać... aż chyba jutro jakieś pyszniusie ciasto zrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczne
hej miłe Panie:) pogadajcie ze mną:) a nie tylko o facetach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my tu tylko o facetach nie gadamy :P tak jakoś nam się ostatnio z tego zrobił temat przewodni, ale to tylko chwilowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×