Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

całym sobą przytulam Was :D Pa spokojnych i wspaniałych snów życzę Wam :D pa do kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broo Ty do nas dziś wracasz :P aaaaa zakochałam się :D gadałam wczoraj z tym ciasteczkiem :D super, gdyby tylko net nie zdechł!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu 👄 - no, no, no :D:D:D i w ogóle dzień dobry :D też się zakochałam :D ale wcześniej już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Kurcze za kazdym razem jak chce z wami pogadac to cos mi przeszkodzi. A tu widze przytulania byly i Tylko_tu_ sie zakochała. Cholera znów nie jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona 👄 dla Ciebie :) Ja zauważyłam, że ta grupa wsparcia tutaj zaczyna powoli przynosić efekty, macie to samo wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chodziło o to, że każdej z nas po pobycie tutaj zaczyna się coś w życiu klarować powoli... najważniejsza jest ta siła, a my ją sobie tu chyba dajemy wzajemnie:) Jak tu zajrzałam pierwszy raz, to miałam ochotę tylko pić i beczeć... a teraz ja to zupełnie inna osoba... na pewno nie tylko dzięki gadaniu tu z Wami, ale całokształtu - tylko czy ten całokształt nie wziął mi się właśnie stąd? Nie wiem - ale coś w tym jest, że zawsze tu zaglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie... Dajemy sobie siłę, której czasami nie potrafią dać nawet najbliżsi przyjaciele..... i wiesz co??? nawet jak nie pisze, to i tak tu zaglądam... choćby po to by zobaczyć co u was... bo w kupie zawsze weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tu zaglądam, nawet jak nie piszę - chociaż staram się zawsze odezwać... :) Ale dziś już - do wieczora, bo robię pazurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 👄 z tym zakochaniem to chyba przegięłam ;-) ale jestem zauroczona :D jest taki miły i tak ładnie mówi... już się nie mogę doczekać tego spaceru... może w środę się uda ?:| z tym wspieraniem, to prawda, łatwiej jest znosić trudności w grupie, słowa dodają otuchy, pomagają znieść wiele... no i solidarność jajników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zauroczenia do zakochania krotka droga :) Wiem cos o tym :) I mimo, ze tak jak kalambaka sypiam z telefonem i JEGO zdjeciem na tapecie, to zawsze milo gdy sie ma poczucie tej jego wirtualnej obecnosci. nie ubieraj sie za ciepło na ten środowy spacer... Zawsze bedziesz sie mogła przytulić twierdzac, ze ci zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was troszke mnie nie było i tyle sie dzieje ktoś tu idzie na spacerek z jakimis miłym osobnikiem to sie bardzo ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dziś dostałam propozycję przytulenia... jak napisałam, że marznę czekając na autobus :D eh, żeby to tylko było prawdą, a nie jakimś snem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu mam nadzieję, że będę coś nie coś wiedziała... a z tą środą tak sobie sama gdybam... bo nie wiem jak to będzie... może znajdzie dla mnie trochę czasu przed południem... Piwnica, dawno Cię nie widziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobisci co może jest dziwne mimo że te pierwsze przytulania i takie tam sa super ale ja wole to co później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczorku życzy kalambaka z malinowymi pazurami :D Wiecie - kupiłam sobie dzisiaj piwo. Z wdzięczności dla pani w sklepie. Bo jak kupowałam różne artykuły spożywcze, to usłyszałam taki tekst: Wiesz, jak byliście razem, to mi się wydawało, że taka fajna z was para i w ogóle. A teraz widzę, że on jest do niczego, a to ty jesteś taka fajna:D Kochana D. ze sklepu - dziękuję!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak to u mnie będzie... ja jak biorę się za mape na zajęcia, to mi neta zabierają i nic nie mogę zrobić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa z tego wszystkiego zapomniałam powiedzieć, że dziś pani kierownik z akademika nas zdenerwowała, bo nie pozwoliła nam zrobić imprezy andrzejkowej, bo się ludzie złoszczą i dzwonią na policje, że głośno jest!!! masakra!!! kalambka, fajna Pani w sklepie ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - też ją bardzo lubię :D i jeszcze mi obrazowo opisała, jak on w nowym gajerze kupował ostatnio dobre wino (zawsze było piwo) i rzucił tekstem, że jak auto zmienił, to musiał wszystko pozmieniać... gdzie ja miałam oczy? i rozum też mi chyba odebrało - na szczęście wrócił :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×