Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Kochana, u nas w wielkim mieście sa ferie wiec mam spokój i jakoś zamiast siadać wieczorami do komputera brałam książkę w rękę i przenosiłam się w inny świat ;) Kocham ksiązki, ale nie zawsze mam na nie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do rowu... jak mi adrenalinka skoczyła to nie masz pojęcia. Jechałam z siostrzenicą... biedna prawie zemdlała :p Pazurki są całe, bo ja jechałam je dopiero zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też są ferie, tylko mój bachorek chory i zamiast u koleżanki to w łóżku leży :( Książka... hmm... powinnam się chyba za testy wziąć :P Jakoś nie mam do nich weny :D przekladam je tylko z półki na półke :D Zainwestuje w króóóótką kieckę i pójdę na egzamin :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he :D W \"małą czerwoną\" :P najlepiej ;) Kobieto, Ty jeździsz bez prawka? :) W imię Ojca i Syna :D Trzymajcie mnie w pięciu!!!! Ja zdawałam prawko uuuu 10 lat temu :D I jestem mistrzem prowadzenia auta przy jednoczesnej rozmowie przez komorkę, paleniu papierocha i błyszczykowaniu buźki ;) Ot, na to mi sie testy przydały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Zonka, pięknej piosenki słucham. Ogólnie jakaś zdołowana jestem, tylko nie wiem czym. Ta piosenka to For Teens \" Jesteś częścią mnie\" poszukaj i posłuchaj Kochana :) Ja uciekam już z pracy, wpadnę wieczorkiem, żeby przepytać Ciebie z testów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he stokrotko :) nie zrobiłam żadnego testu :P ani z prawka, ani ciążowego (tego drugiego nie mam powodu robić całe szczęście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie nie wiem po co mi te testy :P Tylko, że ten pierwszy to prędzej czy później będę musiała zrobić... ten drugi mam nadzieję nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chciałam jedynie pochwalić, że pisemnie to już mam wszystkie rozdziały pracy inżynierskiej, teraz kończę wstęp i podsumowanie i streszczenie i będzie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to biorę się za streszczenie... jestem tylko ciekawa opinii promotora na temat tej wesołej twórczości teraz tylko muszę uporać się z mapą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne i ja też
w górę słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moje Kobietki :) Tt - gratuluję, bystra z Ciebie dziewczyna ;) A ty Żono rozkojażona testy ćwiczych? hmmm? :) Ja dzisaj wyjeżdżam :) ale nie wiem czy się cieszę czy nie :o Jade w nasze góry napawac się świstem halnego za oknem :P A co mi tam :) Buziale dla wszyskich 👄 kalambaka - a ty gdzieś nie z tych górzystych terenów jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, stokrotka, stokrotka, Ty pewnie gdzieś tu koło mnie teraz piwo pijesz, a nic się nie przyznałaś wcześniej, takaś Ty :D A ja na nic nie mam czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oddałam wreszcie pracę inżynierską :) no to teraz egzamin i obrona, i koniec pozdrawiam i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza jak zawsze... ja byłam w domu, a teraz siedzę i się uczę do egzaminu, a tak bardzo bardzo mi się nie chce:/ miłego wieczorku :* P.S. i kombinuje jak dać do zrozumienia pewnemu natrętowi, że mam go dość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony Kapturek hihihihihi :D:D A wilka jakiegoś w tych górach spotkałaś :D:D:D Tylko_tu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki za tę obronę :D a na razie wypiję kufelek tyskiego lub naparsteczek brzozówki :D w intecji obrony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :P ja właśnie zastanawiam się co robić:/ po 1 nic mi się nie chce po 2 jestem zła po 3 nie wiem czy się uczyć czy obejrzeć kolejny film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki juz los pijaka :( ale narazie pijmy bo się ściemnia :D i za wcześnie wytrzeźwiejemy:D i to dopiero będzie przejebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdaedek
Pfff:p a ja abstynent:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×