Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

weź zaopatrzenie w torebkę :D:D i wychodź do łazienki upudrować nosek :D:D:D:D myślę i myślę co ja mam za plany na sobotę i już wiem!! dostałam zaproszenie na urodziny, ale nie idę... dlatego zapomniałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze nie wiem co będę robiła w sobotę... bo jak pojadę do domu to się może wszystko szybko zmienić więc nic nigdy nie planuję... no poza zakupami w sobotę rano:) może pojadę odwiedzić bratanicę, bo już jej tak dawno nie widziałam :/ ale to tylko gdybanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak się po tym pudrowaniu noska zrobię za bardzo wesolutka, to mogę nie pasować do reszty towarzystwa, bo to wiesz, takie historyczne towarzystwo będzie... Żeby nie powiedzieć - antyczne... Jak to mój synuś określił: - Babcia, a na tych Twoich imieninach znowu będzie muzeum??? :D:D:D Muzeum - komplet starych ciotek w garsonkach wiecie jakich, popatrujących zza okularów i z brodawkami w okolicach nosa... Niektóre wymawiają "r" po francusku, jeśli wiecie, o co mi chodzi... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze, że u mnie nie ma takich zlotów :) chociaż czasem takie muzea to bardziej odwalają niż młodzi, wystarczy popatrzeć na to co się dzieje w sanatoriach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Tu - ja nie wiem, jak te moje ciotki zachowują się w sanatoriach, natomiast doskonale wiem, jak zachowują się na rodzinnych imprezkach - dlatego zawsze na ochotnika myję na tych imprezkach garnki, obojętnie u kogo :D Ale bardzo prawdopodobne jest, że w uzdrowiskowym klimacie ciotki się robią bardziej nowożytne... :D:D:D NOWOWYŻYTNE??? Tak mi się chciało napisać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam spać, bo jutro ciężki dzień :/ a tym bardziej, że ma być tak samo paskudnie jak dziś :/ słodkich snów Wam życzę, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, Tylkotusiu i kolorowych snów o tematyce bajkowej życzę ;) Ja też chyba pójdę. Nie mogę już patrzeć na ten monitor, od rana na niego patrzę i żadnych widocznych efektów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tylko na chwilę powiedzieć, że jakoś funkcjonuję.... angina ropna, przypadek świetnie nadający się do pokazywania studentom medycyny :P no i dostałam szlaban od lekarza, bo w moim przypadku może to się skończyć powikłaniami sercowymi i pobytem w szpitalu :/ a teraz wracam do łóżeczka miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRANŻOWY PLAN KONT 1. Cnota - kapitał 2. Pierwszy mężczyzna w życiu kobiety - bilans otwarcia, 3. Pierwsza kobieta w życiu mężczyzny - miejsce powstawania kosztów, 4. Romans z przyjaciółką - udział w innym przedsiębiorstwie, 5. Zaręczyny - zobowiązanie krótkoterminowe, 6. Małżeństwo - zobowiązanie długoterminowe, 7. Mąż - środki trwałe, 8. Żona - podatek od wzbogacenia, 9. Noc poślubna - przelew kapitału na inwestycje, 10. Posag - dochody planowe, 11. Dzieci - wyrób własnej produkcji, 12. Dzieci pozamałżeńskie - dostawy niefakturowane, 13. Przyjaciółka w ciąży - inwestycja rozpoczęta w innym terminie, 14. Alimenty - nakłady bezplanowe, 15. Przyjaciel żony - świadczenia dobrowolne, 16. Żona na wczasach - materiał w przerobie, 17. Prezent dla przyjaciółki - wydatki na obiekty dzierżawne, 18. Utrzymanie przyjaciółki - czynsz dzierżawny, 19. Rozwód - czysty zysk, 20. Trumna - opodatkowanie bezzwrotne. musiałam dodać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAmarkoAA - nie obrażaj się, poza forum też mamy jakieś życie :) A tu znowu nikogo, nikogusieńko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na zajęciach.... o 13 przemieszczałam się z budynku 37 do 23, czyli musiałam przejść strasznie daleko, ale się udało... a jutro w teren, "mierzyć' stawy, w czwartek spacer w parku, może się czegoś ciekawego dowiem... a weekend w lesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nic nie wiem i nic nie planuje... miałam jechać prawie nad morze... przesunęli nam zajęcia na koniec listopada... miałam zostać w wawie (dziś zakupy, jutro lenistwo, w niedziele kino) znów się zmieniło i jadę do domu będę nianią Anią :D już widzę jak mnie to dziecko zamęczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka__śniegu
Nie skasuja... Cicho tutaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja RozkojaŻona wieczorową porą :D Tak szybciutko napiszę co u mnie. Po tygodniu nerwówki okazało się, że jednak nie będę znów mamusią :D kamień z serca :) mąż oczywiście zawiedziony, a ja wręcz przeciwnie. Kurcze on już wózek chciał kupować :D Moja wychuchana jedynaczka coś mi podupada na zdrowiu. :( Cierpi na straszne migrenowe bóle głowy. Zarejestrowałam ją do neurologa i mam nadzieję, że skończy się tylko na tabletkach. A jutro przywożę do siebie na weekend swojego bratanka, tak więc będę malować, rysować, robić samoloty z papieru, oglądać bajki i jak pogoda dopisze grać w piłkę :D Czekam na jakieś wieści od was 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka__śniegu
Piję i pić będę. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkA__śniegu
Rodzinnych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka......
Puk, puk? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piję i pić będe
Puk, puk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały czas stokrotka
Cześć Tutusia :) Chociaz Ty zyjesz ;) Tak sobie początki poczytałam i sie wzruszyłam :) Wszystko u Ciebie dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×