Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Sandra - o zabytkach to ja sobie mogę poczytać:) bo ja tak bardziej i tak wzrokowcem jestem, jak do mnie ktoś gada, to dużo nie zapamiętam:) tak że żaden problem:) ale ja po prostu wybrałabym się na odstresowywującą wycieczkę, ja bardzo lubię i bardzo mi brakowało tego przez ostatnie lata...:) muszę zobaczyć, jak ten Ondraszek jeździ, bo to chyba on jest... DArth VEjder - do tego nie trzeba rozumu ;) chyba...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - weź, opowiedz DArthowi o tym, bo faktycznie, jak macie mieć dzieci, to on chyba powinien wiedzieć...;) sandra - raczej byłaby to niedziela:) chociaż może sobota:) ale na pewno po przyszłym tygodniu, bo w przyszły piątek mam sprawę rozwodową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajniusio się rozmawia ale od rana mam mnóstwo zajęć, Życzę dobrej nocy :) a Ty Doradco nie zastanawiaj się tak bo spać nie będziesz mógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie będę z Tobą rozmawiać o kontaktach Tylko tu z innymi mężczyznami:D nie jestem upoważniona:D to sprawa między Wami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka, powtarzam się ale jesteś niemożliwa :P jakie tam kontakty, widziałam go raz :P może sobie już inną znalazł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - :D:D:D:D no co Ty? to głupi jakiś by był, to faktycznie - olać:D DArth - ja też mam tu sporo, bo wydawało mi się, że umawiałeś się ze mną na piątek, to się przygotowałam... ale zapomniałam, że Ty facet jesteś... i do tego typowy...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darth, a to sobie też już inną znalazłeś?? eh zwariuje przez tych facetów :( jak to mówią co za dużo to niezdrowo... widocznie 1,9 tylko bajerował we wtorek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - a DArth bajeruje w piątki :) mam tu też jednego, co bajeruje w soboty... to jeszcze tylko pięciu na każdy inny dzień tygodnia i będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×