Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

:) A co dziewczyna nie może byc informatykiem, jestem prawie po szkole informatycznej bo na pół roku przed końcem olałam szkołę bo się nudziłam w niej :) . A to że byłam serwisantem podzespołów komputerowych też nie powinno zaistnieć? :) Tylko tu - jak dobrze że ja już nie muszę się uczyć jak Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale też już mi niewiele zostało... chyba, że mi się zachce podyplomowe potem robić, albo doktorat z nauk leśnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - a mnie z fizyki to zawsze mówili - oj, jakbyś chociaż trochę tego przeczytała, co trzeba, to by z ciebie drugi Einstein wyrósł :D nigdy nie czytałam:) nie ma mowy:) jak chciałam przeczytać o zjawisku comptonowskim czy coś takiego, to mało się nie rozchorowałam:) a prąd elektryczny to w ogóle uwielbiam :D zwłaszcza że miałam okazję przez 15 lat przebywać w towarzystwie elektryka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - a mnie się właśnie przypomniało, jak po andrzejkach do 6 rano wpadłam z rozwianym włosem na egzamin z elementów prawa... ale było fajnie... dostałam 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, jesteś dla mnei coś jak bratnia dusza :) A Co mamy wspólnego jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to tak czasem bywa :D oj żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... no i żebym się lepiej czuła, bo mnie dziś przewiało na przystanku i się kiepsko czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - z tą szkołą np... też się nudziłam:) a wcześniej też już coś tam chyba znalazłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk wcześniej też jakoś wychodziło że mamy podobne podejście do wielu rzeczy. :) Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - bo w szkole tylko tamte można :) nie wiedziałeś? chociaż na wycieczkach bywało różnie :) ale z tego, co się orientuję, to i tak zostałeś przy takich szkolnych procentach itp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - no właśnie :) kiedyś musimy się na jakichś procentach spotkać na żywo, to jeszcze sprawdzimy, czy nie jesteśmy jakimiś zaginionymi siostrami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak, mija siostra wogóle nie jest podobna do mnei więc może ją podmieniono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza. Szkoda ze tak daleko mieszkasz to byśmy się przekonały i uczciły to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ja też mam. Korzystam, jak potrzebuję :D ale ja lubię - że się tak wyrażę - wciskać pedał gazu i gnać :D taksiarze nie chcą, a poza tym na siedzeniu pasażera to już nie to :) wtedy mam ochotę wcisnąć pedał hamulca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. Mam wadę wzroku. Słabo widzę i nie chcą mi wydać prawa jazdy. Miałem zresztą kiedyś. i miałem taką akcję ze gościa zawadziłem lusterkiem. Czujecie? Pare centymetrów i moze bym typa zabił. Dlatego przestałem kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem jak śmieszą mnie ogłoszenia typu sprzedam auto i dodatek " Kobieta jeżdziła samochodem" i niby to ma skusić potencjalnego nabywcę na zakup no bo kobiety jezdza ostrożnie, a jak patrze na siebie to śmiać mi się chce bo jeżdzę ostrzej niż nie jeden facet na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×