Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

sandra - mnie też to zachwyca u facetów, z tymi częściami:) jak na razie, to tylko jeden po prostu mi o jakichś częściach opowiedział, przyjmując założenie, że ja wiem, o czym on mówi, i bardzo mi się podobało to jego podejście :) a ja zrobiłam prawo jazdy od razu, jak miałam 17 lat:) i od razu też na motocykle:) w środku zimy:) za pierwszym podejściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na motor miałam zrobić jak do policji drogówki się dostawałam ale zrezygnowałam bo stwierdziłam że widoku krwi i ciał w wypadkach nie zniosę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siebie nie proponuję, bo wawy aż tak dobrze to nie znam ;-) kalambka, 1,9 się nie odzywa, oleje go jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście super:) ja już myślałam kiedyś, żeby się wybrać z mamą, która jeździła tam na delegacje, ale potem okazało się, że ona to gdzieś w innym miejscu zupełnie - a poza tym - tak samej łazić i oglądać, to też nie atrakcja... teraz nawet bym pojechała, ale mama przestała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Doradco mów za siebie, chyba że Ty lub Ciebie chcą bzykać :) Ja znam tę lepszą część wawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - nie musisz tak od razu całkiem, ale tak wiesz...;) DArth VEjder - nie wszystko musisz wiedzieć;) to, że chcesz mieć dzieci z Tylko tu nie upoważnia Cię do zainteresowania 1,9;) sandra, DArth VEjder - dzięki Wam śliczne, ja naprawdę bardzo chętnie - i uprzedzam - nie chodzi mi o opowiadania o zabytkach w typie przewodnika - tylko o zobaczenie:) bo ja bardzo lubię zobaczać różne miejsca:) a Warszawa naprawdę kojarzy mi się tylko i wyłącznie z moją złamaną nogą, wracałam wtedy z kolonii w ZSRR i podpierałam się gitarą, bo wszyscy wtedy kupowali tam gitary, to ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalambaka - pamietasz gościa od basenu :) właśnie zaproponował mi spotkanie jutro wieczór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - a kto tam bzyka? bo wiesz, jeśli to jakieś przystojniaki... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak byłam przywieźć papiery na uczelnie to z wrażenia PKiNu nie widziałam ;-) hmm niech spróbuje dopiero jutro napisać, to może wieczorem minutkę dla niego znajdę :] niech ma za swoje a co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - to ja nie wiem, czy Ty w takim razie znajdziesz czas kiedyś dla mnie:) jakbym miała nie pamiętać, no wiesz co... :) bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o zabytkach nic nie powiem mogę pokazać ale nic nie opowiem wiesz z polskiego nie byłam najlepsza i historii , no chyba że historii Egiptu ale to nie to Pańastwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko dasz znać że pzryjeżdzasz to jesteś na pierwszym miejscu w planie moich spotkań, a faceci niech czekają :) To nie pępki świata, my nimi jesteśmy Kalambaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×