Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

ooo i jednego mężczyznę mamy :) 👄 ja zawsze czytałam horoskop w "metrze" ale teraz już nie ma, to nie ma tej frajdy... nieraz bywało tak, że był piątek a horoskop był na środę :D w sumie to czasem lepsza jest kobieca intuicja niż horoskopy i wróżki, chociaż może ja w intuicję wierzę, bo mi się wiele rzeczy sprawdza...może odziedziczyłam jakieś moce nadprzyrodzone po prababci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ale my tak sobie tylko teoretycznie rozmawiamy... pewnie wolałbyś, żebyśmy rozmawiały na poprzedni temat;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten o wróżkach też moze być:) Nie każda rozmowa musi sie kręcić wokół damskich cycków:) Z czasem człowiek uczy się też doceniać inne wartości niż tylko te:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka, nie możesz być taka okropna ;-) a smsa dostaniesz.... takie mam przeczucie :) tylko musisz cierpliwie poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okropna??? Pewnie macie rację... ja sama siebie dzisiaj nie lubię, a do tego mnie od rana mój już-prawie-ex drażni... I ten telefon mnie drażni... bo milczy... Przepraszam. Postaram się poprawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeden facet mnie nie obchodzi, tylko mnie denerwuje, bo chce ode mnie pieniądze, o których wie, że mu dam dopiero, jak się sprawa zakończy. A drugi - no, jak mam tą kontrolę przejąć, no...przecież nie napiszę pierwsza...:( bo jakby nie odpisał, to już bym się całkiem załamała:( Cholera, znowu ich dwóch jest:D to jak ja mam nie być okropna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darth ma rację potem on sobie poczeka... czasem mam wrażenie, że my to jednak same nie wiemy czego chcemy :D bynajmniej ze mną tak jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - ja generalnie wiem, czego chcę. Tylko czasem się wkurzam i mówię, że mam to głęboko...;) Jakby on usłyszał, co mi się tu o nim czasem myśli, to mogłabym spokojnie zapomnieć o jakimkolwiek smsie:D Ale wiecie co? Ja tu dzisiaj przylazłam, żeby sobie odwrócić uwagę, a tu moje smsy zrobiły się tematem przewodnim... To ja Wam kawał opowiem: Co wspólnego mają mężczyźni i chmury? - Gdy znikają za horyzontem, nastaje piękny dzień... DArth VEjder - nie bierz tego do siebie:D nie chcę, żebyś myślał, że naprawdę jestem taka okropna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie:) nie jest ze mną tak źle:) po prostu nie mozna skupiać się tylko na facetach, czy też babkach:) to ważny temat, ale trzeba mieć też inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka świetny dowcip, szkoda, że nie zmieści się na opis na gg;-) testosteronu nie oglądałam... miałam już ze 3 podejścia, ale po 20 minutach mnie nudził, ale lejdis widziałam :D hmm możemy porozmawiać o wpływie oczyszczalni ścieków i składowisk odpadów na środowisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo duże zaległości w oglądaniu filmów... :) Teraz dopiero ostatnio dwa razy wyrwałam się do kina, raz z dziećmi, a raz z kolegą, a przedtem to nie byłam 10 lat chyba... a na kompie nie bardzo lubię oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo, DArth VEjder , to są bliskie mi zawodowo tematy: Rozmawiają dwaj bankowcy: - Wiesz, przez ten kryzys, to nie mogę spać, wiercę się całą noc, ale z nerwów nie daję rady zasnąć. - A ja śpię jak niemowlę... - No co Ty, naprawdę?! Jak to, jak niemowlę?! - No po prostu, całą noc ryczę, a nad ranem sram w gacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w kinie z koleżankami, oj się wtedy uśmiałyśmy :D z chęcią obejrzałabym jeszcze raz... o kryzysie finansowym wiem niewiele... brak tv oddziałuje na to znacząco... a na czytanie w necie nie mam za bardzo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×