Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

to chociaż poczekaj do tej imprezy!!! plosie, robie takie oczka jak kotek ze shreka ;-) jak to leciało w radio to mi się z Tobą skojarzyło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy... przecież ten sms w końcu przyjdzie:) miłych snów, Tylko tu...👄 wierzę w Twoją intuicję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Ja tylko tak na chwilkę, muszę się z Wami podzielić radosną nowiną - sms przyszedł o 17.48:D:D:D Tylko tu - dzięki za piosenkę:D i intuicję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Cześć dziewczynki :) DArth VEjder 👄 Widzę, że nie próżniujecie :) Dobrze, dobrze :) Ja wieczorami jakas taka jestem po całym dniu wykonczona, że aż nic się nie chce :( Ale za to \"okradając swojego pracodawcę z cennego czasu pracy\" wchodze na kafe, zeby się z Wami przywitać ;) RozkojaŻona - tak cichutko, nic Ciebie nie widać... 🌻 Buziale 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth WEjder
Cześć stokrotka:) A mnie się dzisiaj pracować nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to musi być warte zobaczenia :) Ja ostatnio byłam na "Upiór w operze", piękne, wzruszające, mam teraz manię słuchania piosenki przewodniej... :) Byłeś już czy dopiero się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Miło Was widzieć:) ale dzisiaj muszę już troszeczkę popracować;) a też mi się nie chce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dostałam, ale ja byłam chyba w czerwcu. Gorąco polecam - fantastyczne :) Płakałam jak bóbr :o Zaraz sobie wrzuce na google tą Rewię. Jak idziesz do Romy to nie polecam Balkonów i drugiego na nich rzędu, jak siądzie przed Tobą z afro to nic nie zobaczysz ;) kalambaka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalambka nawet nie wiesz jak się cieszę, że się na mnie już nie gniewasz.... ja mam dziś super dobry humor :D lazłam jak głupia w deszczu i się śmiałam, mam nadzieję, że ten entuzjazm mi tak szybko nie przejdzie, mam coś do pracy inżynierskiej!!!!! i tak się cieszę z tego powodu, jeszcze tylko do nadleśnictwa pojadę jutro albo w piątek i będzie super fajnie, jak oni mnie jeszcze w tym głupim pomyśle podbudują, jak ten Pan dzisiaj pomijając fakt, że wczoraj jechałam godzinę dłużej do domu, bo pociąg musiał na COŚ poczekać? a nie wiem na co :/ do exa nie wrócę i tej wersji się trzymam :D ze zdrowiem tak średnio, mam nadzieję, że się ogarnę :P a co do imprezy to się przesuwa... ale za to na % się umówiłam z koleżanką ;-) jak coś to przygarniemy ją do naszej grupy odwykowej? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - ja się wcale nie gniewałam:) A intuicję masz, kobieto, zarąbistą, też bym taką chciała. Tylko przeważnie to, co ja biorę za intuicję, to moje pobożne życzenia...:) A piosenka - wiesz - jakby dla mnie napisana... Dlatego mnie wtedy tak wzięło... ale już ok:D i też mam dzisiaj super dobry humor:D Dawaj koleżankę, odzwyczaimy ją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to jej nie dam, bo nie będę miała z kim pić :D ja zmykam porobić coś pożytecznego :D miłego dnia 👄 może wpadnę do Was jeszcze wieczorkiem na chwilkę, bo jutro oddaje kompa do formatowania i będzie pewnie z tym problem, żeby do Was zajrzeć :/ kalambka będzie dobrze mówie Ci to ja :D 🌻 hmm moja intuicja to mnie zawodzi jak chodzi o moje sprawy sercowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka >dziękuję :-) ja właśnie dostałam smsa od pana, u którego dziś byłam po materiały do pracy inż... taki trochę mało oficjalny ;-) chociaż pojawiła się nazwa \"szlak rowerowy\" ;-) ale na temat zupełnie inny... nawet zlukał mój profil na naszej-klasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 👄 Widze, ze tu ruch niesamowity, a ja niestety musze was opuscic :( Od jutra znow będę przykładną żoną. Cieszę, sie ogromnie, że WAS wszystkich poznalam. Będzie mi WAS brakować i będę tęsknic za WAMI strasznie, strasznie. stokrotka_śniegu , DArth VEjder , kalambaka, Tylko_tu_ , marzenna 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×