Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Mąż stoi nago przed lustrem i mówi do żony Dwa centymetry więcej i byłbym królem na to żona dwa centymetry mniej i byłbyś królową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - muszę Ci powiedzieć, że całkiem skutecznie odwracasz moją uwagę od mojego telefonu:D ale może nie zaśmiecajmy topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, może faktycznie masz rację:) a ja tak siedzę sobie i czytam inne topiki w międzyczasie... i tak sobie myślę, że ja to mam problem, naprawdę, z tym smsem, zwariowałam chyba, żeby taką głupotą sobie głowę zawracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, tylko albo coś czytam, albo net mi nie działa :D zostawiam Was na chwilkę i zmykam pod prysznic, może mi pomoże, bo kiepsko się czuję :( a musze jeszcze przebrnąć przez notatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, tak, masz rację, w ogóle jestem fantastyczna:D 👄 dla Ciebie a niech mnie, masz jeszcze raz 👄 w razie gdyby ten sms naprawdę nie przyszedł. to zabezpieczę sobie tyły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz - ja to wiem. Nie wiem, skąd wiem, ale wiem. Ale ja taka jestem, że mi się zawsze spieszy... A on po prostu czasem nie ma czasu i w ogóle ma taki charakter, że... jemu się nie spieszy. A dlaczego podoba mu się to, że ja się zawsze spieszę? Nie mam pojęcia:) Obym się nie myliła...:) Bo się pospieszę i zrobię jakieś głupstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka jesteś w gorącej wodzie kąpana... musisz być bardziej cierpliwa... hmm zaraz wezmę apap to mi troche ulży, mam nadzieję, że nie skończy się tak jak zawsze anginą... bo za tydzień ma być kicz party segmentowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, ja dopiero w tej chwili sobie pomyślałam, że przecież ten sms przyjdzie... ale skąd ja to wiem? :( taka nagła pewność mnie ogarnęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - co to znaczy kicz party segmentowe? Bo nie jestem w temacie:) Ja wiem, że ja w gorącej wodzie kąpana. Zawsze taka byłam. I nie zamierzam tego zmieniać. Ale... Poczekam sobie na tego smsa... Zaakceptuję to, że nie wszyscy tacy są:) Obym się nie myliła... bo nie wiem, skąd mi się wzięło takie zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - uważasz, że nie mam na co czekać?:) w nosie to mam, i tak sobie poczekam:) a młodzieńczy optymizm - hm, to jest coś, co najbardziej przeszkadzało mojemu ex... bo powinno się myśleć, ile potrzeba pieniędzy, np. ile będzie potrzeba za rok, dwa, jak dzieci pójdą na studia itp... ja wiem, że o tym trzeba myśleć. Ale nie cały czas, do cholery... i cieszę się, że tego we mnie nie zabił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sąsiadem zza ściany organizujemy imprezę, gdzie każdy ma być przebrany :D już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×