Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TOYOTA YARIS 98

ILE NAJWIECEJ RAZY ZDAWALISCIE EGZAMIN N PRAWO JAZDY?????

Polecane posty

Gość TOYOTA YARIS 98

Mam pytanko,ile najwiecej razy zdawaliscie ten cholerny egzamin i za ktorym zdaliscie?chodzi mi o wieksza liczbe egzaminow,ja jutro zdaje 6 raz i jestem totalnie zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdawalam 3 razy, raz nie wyjechalam z luku 😠 drugi raz nie wyjechalam z luku 😠 a za trzecim jak już wyjechalam z tego cholernego luku wreszcie zdalam :D ze mna byla dziewczyna która zdawala wtedy 5 raz i wiem że nie zdala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ja 6 razy zdawalam
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce........
za drugim razem zdalam . tez na wujezdzie z luku pierwszy raz mnie udupil egzaminator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tyle razy ze obciach
no ale po wielu trudach co j mówię bardzooooooooooooo wielu zdałam :))) Cholerka zdałam egzamin w kwietniu 2008r a teraz nie mam czym jeździć nie mam samochodu. Weszłam na ten topik bo własnie marzy mi sie Toyota Yaris:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_dupka
Ja zdaje dopiero teraz prawo jazdy... Plac to pestka. Jak to zrobić żeby miasto zaliczyć?:( Znam osobiście osobę która zdawała 14 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo baby nie umiom jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdawalam 6 razy ostatni raz rok temu w lutym-wynik NEGATYWNY i teraz mam przerwe-brak kasy bo w czerwcu slub ale po slubie pojde z powrotem kto zdawal w poznaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOYOTA YARIS 98
to ile to razy ze obciach?mi sie wydaje ze ja nigdy nie zdam,ja potrafie jezdzic,znam przepisy i wogole ale na egzaminie dopada mnie jakies nie wiadomo co,ostatnio oblalam na luku ktory robie idealnie. A moze ktos mnie dla odmiany pocieszy,ze nie jest tak zle ze sie jednak uda,przeciez sa i tacy ktorzy zdali za 12 razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem babą
w dodatku blondynką a zdałam za pierwszym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem babą
pociesze Cię ,za 13 razem nie muszisz płacić podobno heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOYOTA YARIS 98
a jezdzi z was ktos moze bez prawka?tak mi zalezy na tym zeby zdac,to chyba przez to mi nie wychodzi,przyznam ze bardziej boje sie placu niz miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem babą
no dobra zdalam bo possalam gosciowi palke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem babą
KIEPSKI PODSZYW ! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora 123
zdałam za 3 razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOYOTA YARIS 98
oj ale zartujecie...bardzo bym chciala zdac juz wkoncu,ostatnio krzyczalam na egzaminatora ze przez niego bede zmuszona do jazdy hbez prawka,troche go to rozsmieszylo:}no tak za 13 podobno darmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłapouch niuch niuch
a jak wam szło na jazdach? jak myślicie dlaczego nie zdajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
ja tez zdalam za 3 razem. za 1 oblalam... opis swiatel:p nie wiedzialam co jest gdzie hahha za 2 wymusilam pierwszenstwo i kompletnie nie wiedzialam co robic na rondzie. za 3 razem pojechalam super, rondo mialam w malym palcu a swiatla wyspiewalam z pamieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłapouch niuch niuch
prawiczek jak zmienisz nastawienie to w końcu zdasz poczytaj sobie książke pt"sekret" i uwierz w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłapouch niuch niuch
a i powiedzcie jeszcze ile godzin wyjeździliście przed egzaminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
ja 30 ale wyjezdzilam je z przerwa roczna po 12 lekcji . wiec potem 18 + 4 dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Wcale nie uwazam ze jak ktoś nie zda 6 razy to znaczy że się nie nadaje. Wręcz przeciwnie - taka osoba zazwyczaj za każdym razem bierze lekcje dodatkowe i czesto o wiele lepiej jezdzi i zna przepisy niż ktoś komu przyfarciło za pierwszym razem. Jak zdajecie w Warszawie to ja polecam przeniesc sie do osrodka egzaminacyjnego na Radarowej - zupełnie inna atmosfera, egzaminatorzy usmiechnieci i łaskawsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOYOTA YARIS 98
ja przez ten cholerny luk nie moge zdac,a za 3 razem egzaminator ciagal mnie godzine i 10 minut po miescie i gdy wrocilismy do word stwierdzil ze nie moze mnie puscic bo robilam za male odstepy przy omijaniu samochodow,no coz wyglada na to ze facet mial linijke w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
o to samo mi powiedzial egzaminator przy 1 oblaniu: ze nie dosc ze nie znam swiatel to jeszcze prawie poobcieeralam auta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOYOTA YARIS 98
ejbisi dziekuje za slowa otuchy i jedno jest pewne NIGDY SIE NIE PODDAM bede zdawac dotad az zdam a potem to juz tylko zapomniec o tym.Ja mam wyjezdzonych 47 godzin,a jak jutro mi nie pojdzie to bede musiala dokupic kolejne 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłapouch niuch niuch
toyota będzie dobrze:) ja dopiero zaczełam jazdy i jak na razie zaliczam często krawężniki albo co trochu mi gasnie ale i tak strasznie mi sie podoba prowadzenie autka i jestem dobrej myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłapouch niuch niuch
prawiczek tak, masz szanse jak to ludzie sobie lubia życie utrudniać:O wmawiają sobie takie kiety że pała mała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×