Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nike Fission

Ile macie oszczędności?

Polecane posty

Gość czytoduzoniewiem
około 40 tys - zbieram na mieszkanie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytoduzoniewiem
ja odkładam hm..1rok i 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BumaBalonowa
kase to mam jakies 150 tys plus nieruchomosci to 3 dzialki i niedawno kupione mieszkanie.i strasznie sie boje podjac jakiegokolwiek kroku zeby tego nie stracic wiec ostrozna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytoduzoniewiem
BumaBalonowa taaaa, jasne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BumaBalonowa
jak sie pracuje to sie ma.ja przez 2 lata prawie nie spalam tylko caly czas pracowalam wiec kupilam dzialki w dobrym momencie kiedy nie byly takie drogie a mieszkanie jakis niecaly rok temu. teraz tez pracuje wiec co jest jednoznaczne z tym ze moje konto sie powieksza.chce miec spokojna starosc.wiec jest mozliwe zarobienie duzej kasy w polsce tylko trzeba myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytoduzoniewiem
Super - fajnie żemyslisz o starosci, potem na pewno kasa się przyda. I jesteś zaradna. Oby więcej takich ludzi. Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanamawi
---> zmk - czekam na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oszczędzam
ejhfsahdh - ja dokładnie tak samo! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie NICo
rany co wy robicie? ja nie jestem oszczędna mam około 3 tysiecy kurwa mac nooooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie NICo
jedynie co mam to dom swój i dziąłkę która sprzedam w przyszłym roku. chiałabym ze 150 000 z tej działki może dac na lokate? nie mam pojęcia cos musze sie poradzić zeby procenty jakies sie nabijały :O:O:O:O reszte kaski wsadze w domek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 tysięcy
Uzbieraliśmy z mężem te 6 tys. sami. Reszta to kasa ze ślubu. Zarabiamy razem ok. 4 tys. miesięcznie. Tysiąc udaje nam się odłożyć od pół roku co miesiąc, bo wzrosła moja pensja. Wcześniej nic. Mieszkania nie mamy :( To jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie NICo
26 tysięcy to i tak zescie sporo kasy uzbierali ze slubu 20 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmeretq
aktualnie235 frankow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 tysięcy
tam jeszcze były pieniądze ze sprzedaży domu rodzinnego - takiej rudery, kasa nieduża i do podziału między całą rodzinę. I razem to dało te 20 tys. Sami dopiero teraz jesteśmy w stanie coś odkładać, a ja żyję w strachu że stracę tę pracę. Mam taki zawód, że jak stracę, to przyjdzie mi iść do pracy za 1000 zł. Wtedy już w ogóle pożegnamy się z wizją mieszkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie NICo
a gdzie pracujesz 26 tysięcy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie NICo
a juz myślałam ze jestem najbiedniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajterka mała
najlepiej nie poprzestawac na jednym interesie,na początku pracowac za dwóch i się mordowac a potem jak się wszystko rozkręci to można odpoczywac.Można normalnie miec prace,trochę zarobic i to zainwestowac w jakąś dzialałnośc która nie jest kosztowna -np. własno robione ciuchy i sprzedawane na allegro-a przynosi w miare wysokie zyski,zarobisz więcej i rozwijasz ową działalnośc,np. kupujesz lokal,na początku nic nie odkładasz albo tylko nie wiele i wszystko inwestujesz w tą działalnośc.I masz sposób na zarobienie,rozkręcisz coś a potem odkładasz.;p Tylko potrzeba trochę wkładu dobrego pomysłu i zaradności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bagno
no weszłam w bagno bo niby dom na własność z mężem mamy ale kredyty do spłacenia na jakieś 2 tyś co miesiąc jeszcze 2 lata, póki się tego nie spłaci to ma się wrażenie że się nic nie ma tylko długi, to dobijające ...a i nic odłożone bo się już nie da żyjemy z dnia na dzień i modlimy się o zdrowie żeby tego grzyba się pozbyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś ja nie na czarno
ja z mężem mamy 30 tys. odłożone na koncie. niby dużo, ale jak bardzo mało, gdy chce się kupić mieszkanie.... odłożyliśmy to w półtora roku, gdy znalazł dobrą pracę. w tempie odkładania 20 tys. na rok jakoś doczłapiemy do tego naszego mieszkania.. w końcu musi sie udać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja etz nie na czarno
ja mam 40 000, lat niecale 26.. odlozone w rok.. W sumie mysle ze moglabym miec 50 000, ale nie chcialam sobie ciagle wszystkiego odmawiac.. troche podrozowania, nie latam tanimi liniami i nie jem parowek z lidla jak niektorzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malomamabozarazbedzizero
160tys we wrzesniu wydaj mna interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona pomarańcza
na moim koncie oszczędnościowym jest 0,97zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×