Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

U mnie w rodzinnym domu wszyscy popalali, a teraz jest nas, palących coraz mniej. A u Ł. w domu nie pali nikt, więc jak mam ochote zapalić, to wychodze na zewnątrz, nie mam wyjścia i tak na mnie krzyczą :) W domu tak w ogóle, przez to, ze musze wychodzić na zewnątrz, pale bardzo mało, dwa, góra trzy papierosy na dzień (w domu), bo mi się nie chce schodzić na dół, zakładać kurtke, buty i wyłazic, a potem sie rozbierać itp itd. Lwenistwo bierze górę i przez to mniej palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam fajny spacerek miałam bo się słoneczko wynurzyło, poza tym w sklepie dorwałam gazete astrologiczna`Gwiazdy mowia' a tam horoskop pasuje do mnie jak nie wiem tzn do mojej sytuacji i pisze ze ryby urodzone miedzy 6-13 marca (ja sie łapie) dostana w tym tygodniu wiele ciekawych propozycji i wybiore taką, która pomoże mi zrealizowac wcześniejsze plany :D może moze - nastawiam sie optymistycznie hahaha glupol ze mnie wiem wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Środa u mnie w domu tylko Tomek pali, fakt faktem wychodzi na dwór mieszkamy na parterze ale on jest taki leniwiec ze potrafi wyjsc w krotkim rekawku aby tylko zapalic nawet jak jest zimnooooo a pozniej ze ma katar,,,,,,,,,,,,zabic to za mało\"\"\"\"\"\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka ja nie raz też czytam horoskopy i wierzę co tam piszą ja jestem skorpion i ostatnio gdzieś wyczytałam odnosnie miłości::: że czerwiec będzie dla mnie bardzo udanym miesiącu i spełnią się moje marzenia"" no to od razu pakazałam Tomkowi a on mi na to::: no spełnią się twoje marzenia. rozstaniemy się'''''''''''''' no myślałam ze go udusze i oczywiscie sie obraziłam a on zaraz ze przeprasza i ze mnie kocha i dla niego to tez bedzie wazne i wogole.... dureń i łoś!!!!! a może faktycznie dostaniesz jakąś ciekawą propzycję głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak, nie wierze w horoskopy zawarte w gazetach tv np ale w tej ktorą zakupiłam był też horoskop na lwa - i naprawdę nie jest za dobry a Mój M. nie ma teraz rewelacji w pracy bo awansował i sam musi zwlaniac ludzi i wykazac sie na stanowisku zeby pokazać że zasłużyl na nie więc naprawdę coś w tym jest.... poza tym moja ciocia jest związana bardzo z astrologią i rozpisała mi kiedyś horoskop na życie w oparciu o układy planet w momencie urodzenia mojego i wiecie co powiedziała mojej babci że nade mną jest tzw. łud szczęścia..... Babcia powiedziała mi o tym duzo poźniej jak już byłam dorosła i faktycznie coś w tym jest. ta utrata pracy to drugie rozczarowanie w moim życiu - pierwszym bylo niedostanie sie na studuia prawnicze..... ale z perspektywy czasu widzę, że to akurat było dobre... Podobnie z 6 letnim związkiem - rozpadł się ale wiem że dla mnie stworzony jest M. mój aktualny Przyszly Mąż... :) więc ufam w to że będzie dobrze. Jestem zdrowa, młoda wykształcona, mam bogate jak na swój wiek CV więc na pewno pracę znajdę wcześniej lub później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście:)Ja musiałam popracować;)Ale jestem juz:) Co do tego księcia to są chwile gdy uważam Go za nawiększą porażkę w swoim życiu...ale na szczęście chwil takich jest mniej niż tak w których potrafię w patrywać się w Niego rozmarzonym wzrokiem i myślę,że nie umiałabym żyć bez Niego...z dnia na dzień uświadamiam sobie,że czeka mnie dużo pracy nad naszym związkiem:) Słoneczko,ja również jestem skorpionem,więc wychodzi na to,że i ja będę miała udany czerwiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistki górą!!!! Tak trzymać. Ja od miesiąca szukam pracy, bo juz nie chce pracowac tu gdzie pracuję. W zasadzie mam umowę do końca czerwca i mogłabym sie wstrzymać ze zmianę do po slubie, ale męczę sie tu przeokrutnie dlatego tak wysyłam te CV i wysyłam, gdzie sie tylko da. Do wszystkich firm w powiecie ;) Będzie dobrze! Musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też pali, co jakiś czas chce rzucać, ale jak na razie średnio mu to idzie:) my dekoracji sali weselnej nie robimy bo to restauracja zapewnia, i widzialam jest bardzo ładna, kościół sama ozdobie, słyszałam że można nawet u nas w kościele czerwony dywan rozwinąć, tylko ciekawe ile to rozwinięcie kosztuje hehe a no i zamówiłam suknie ślubną:)w końcu znalazłam taka co mi się podoba:) w ogóle to fatalnie się czuje, chora, dobrze że dzisiaj wolny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem WAGA. U mnie w horoskopie, w tym, który ostatnio czytałam było duzo na temat finasów, że będzie bardzo dobrze, na razie sie nie sprawdza, ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisafrank, daj link do sukni albo prześlij zdjęcia na maila, please!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze..ale mi sie nie chce pracowac:(I jeszcze jak pomysle o tych jutrzejszych targach..to juz wogole...tak bardzo nie chce mi sie tam jechac...jakby jechacl moj M to co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja cały tydzień będę tyrać po 10 godzin, tak więc rozumiem co to znaczy jak się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa jak wróci M i zainstaluje mi orpgoramowanie do mojego skanera, bo po wczorajszym formacie trzeba na nowo a ja nie wiem gdzie płyta to zeskanuje Ci horoskop Wagi - jest tam ważne ostatnie zdanie : "nie wszystko co nowe jest lepsze od nowego" :) hehehe lisa frank pokaż suknie !!!!!!!!!!!! :):):):) ciekawa jestem bardzo ajjjj Dziewczyny niedobre - jak Wy wszystkie popalacie, ja mam szczescie bo moj M. jest przeciwnikiem, ja tez juz nie popalam bo nie moge autentycznie nie moge....odrzuca mnie. Nasze rodziny nie pala i wiekszosc znajomych tez nie, az trudno w to uwierzyć.... Palila tylko żona brata M. ale ze jest w 6 m-cu to mamy spokoj od pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa frank - piekna!!!! :) a najlepsze jest to ze ogladajac inne znalazlam fryzurke jaka bym chciala miec do slubu!!!!!!!!!!!! dzieki 🌻 kolekcja classic nr 17 - ta z grzywka i kwiatem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja palilam przez ladnych pare lat,ale tak naprawde nigdy nie musialam,potrafilam palic mieszkajac na studiach z palaczka i potem na imprezach...a teraz pale jak mi sie zachce-na imprezach zakrapianch albo jak wkurze sie na M...ale zrobilam tak raz,ze kupilam paczke chcąc Mu zrobic na zlosc...i skonczylo sie na paru wypalonych a On reszte podarowal swojej bratowej:) A moj M palil ponad 10 lat....i kiedys Jego brat rzucil i wtedy On powiedzial sobie-On rzucil a ja nie?I rzucil z dnia na dzien:)Ja wiele razy obiecuje sobie,ze wiecej nie tkne...i na imprezie czekam tylko zeby On sie gdzies oddalil...bo chyba udusiłby mnie jkaby widzial mnie z fajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracajac do glownego tematu naszego forum:)Wiem,ze juz poruszlaysmy ten temat,ale chce wrocic do niego....zamierzacie miec welon?A jak nie to co w zamian...bo ja chcialam miec welon,ale jak cos to wpinany od dolu jakiegos koczka czy czegos...ale nie wiem juz sama...a rekawiczki bedziecie mialy?Ja jak kupie te suknie o ktorej mysle to rekawiczki odpadja,bo sa dlugie rekawy w bolerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisafrank, suknia jest PIĘKNA!!!! Po prostu piękna, olśniewająca, przesliczna!!! Gratuluje wyboru!!!! Jest niesamowita!!! Bardzo, bardzo,bardzo , bardzo mi się podoba, maszświetny gust. Broneczka25, no to ładnie się kończy mój horoskop, kurcze, może jednak poczekać z tą zmianą pracy... Ale czekam na maila, chętnie sobie poczytam. Mój Ł. też jest przeciwnikiem papierosów, nienawidzi, ale chyba kocha mnie aż tak bardzo, że nic już, podkreslam JUŻ nie mówi. ale tak jak napisałam, przygotowuje sie dorzucenia tego świństwa w końcu, teraz ograniczam, a po slubie rzuce i już. Jakies plastry, jakieś gumy i jazda. Będę pachnąca i w ogóle ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja mam juz teraz dwa welony :D:D:D jeden 2,5 m a drugi przyszedl do mnie z allegro - taki do polowy plecow - ten dokladnie : http://www.allegro.pl/item514675781_welon_do_sukni_la_sposa_sala_albo_do_podobnej.html ale nie wiem czy ktorys zaloze - ten dlugi na bank nie do kosciola tylko na sesje na plazy sobie zostawiam, a jak do kosciola to ewentualnie ten krotki ale nie wiem jeszcze... ale wiem ze podoba mi sie kilka fryzur z tym ze nie wszystkie beda pasowaly do moich wlosow, a i aktualnie zapuscilam grzywke ale ciachnac ja nie bedzie problemem . :D:D:D sie obaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, fryzurka fajna. BędzieCi do twarzy ;) Aga, jesli chodzi o mnie, to najprawdopodobniej będę miała kapelusz, przymierzałam i wyglądam BOSKO (skromność) Rękawiczki odpadja, dla mnie to kicz, wyglądją strasznie, nie podoba mi się, jak panna młoda ma rekawiczki, ale to jest moje zdanie i nie chcę nikogo obrażać. Tak czy inaczej, welonu nie będę miała na 100 %, może kapelusz, a jak spanikuje z kapeluszem, to jakis stroik ładny we włosy albo jakiś kwiat, np. kalie, tak jak w bukiecie... Zobaczymy. lisa, piekan ta suknia, naprawdę.!!!! Gratuluję jeszcze raz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:)do niej jest jeszcze bolerko, ale nie mam zdjęcia, i też ciągle sie zastanawiam nad welonem a jeszcze jedno: czym będziecie rzucać na weselu? podwiązką, welonem czy bukietem?albo czyms innym? ja bym chciała bukietem, ale musiałby być lekki żeby dziewczynom krzywdy nie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo, ja też chcę mieć bukiecik z kalii...i teraz jak wiem,ze suknie będę miała ecru to kwiaty tez chcę ecru i przystrojone tylko tasiemką najlepiej w kolorze zaproszen-czy winietek:)A wiec złotawo-brązowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo, ja też chcę mieć bukiecik z kalii...i teraz jak wiem,ze suknie będę miała ecru to kwiaty tez chcę ecru i przystrojone tylko tasiemką najlepiej w kolorze zaproszen-czy winietek:)A wiec złotawo-brązowym:)Chociaz jak moja mama wczorahj uslyszala o tym to mowi , "nieee , kalie sa pogrzebowe" na co ja odpowiedzialam,ze kiedys tak sie kojarzyly a dzis nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jak wrociłyśmy do tematow ślubnych to powiedzcie szczerze suknie wiecie jaka mam, fotki sa na blogu ale ... chcialam do niej dodac guziczki - z tym ze ten pomysl już raczej na 100% odpadł, ale chce do niej dodac kokardke taka jak w tej sukience ponizej o : http://www.madonna.pl/pl/sanpatrick.php?s=7.baile ona ma tez guziczki ale w moje one gorzej chyba wygladaja... ktora chetna do pomocy w wyborze? posle e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalie są najpiekniejsze na bukiet, jak dla mnie. lisa, ja na bank bee rzucac bukietem, z tym ze świadkowej, bo mojego mi będzie szkoda. A dziewczyna,która złapie bukiet, będzie go mogła zatrzymać, na pamiątkę, swojego bym nie oddała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole wracajac do welonow,to ja nie chcialabym aby welon przykrywal fryzure,dlatego chcialabym miec go wpietego od dolu...ale nie widze jakis fajnych fryzur nadajacych sie do tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisafrank suknia po prostu cudna!!!!!!!!!! masz podobny gust do mojego bo ja też mam kilka upatrzonych ale nie mogę sie zdecydować. zawsze chciałam mieć taką z kwiatkiem, wczoraj była u mnie ciocia jej córka ma ślub 2 tygodnie po mnie i oglądaliśmy katalogi z sukniami i ciotka skomentowala ze suknie na kole, z kwiatkami,święcace sa takie brzydkie okropne i blleeee. ja się juz nic nie odzywałam bo własnie taką będzie miala choć mój T widzial ze mine mam nie zabardzo i ze juz sie wkurzam, ja mowie do ciotki ze kazdy ma swoj gust a T ze wazne ze mi sie bedzie podobac a nie innym bo to bedzie moja sukienka, a moja kuzynka wybrała sobie taka z rozcieciem i jakimis piórami i ten moj okreslil: jak prostytutka ale po czesci jej pasuje bo prowadziła taki tryb zycia.... :P :P :P :P :P ja chialam miec we włoskach kwiatka zamiast welonu, ale zobaczymy bo mi krawcowa mowila ze jedne nie chca a pozniej i tak biora, jedne maja kapelusze, a rekawiczki to nie wiem najpierw musze siebie zobaczyc w sukni a dopiero pozniej bede myslec o dodatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×