Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Broneczka, Tweoje znam,. Dzięki naszej klasie. Rzeczywiście śmieszne. dobra dam Wam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa ale które śmieszne? te co mam czy te co bedzie??? hehe :P chyba te co bedzie raczej ;) poszło na e-mail. ja też idę pozmywać - zobaczymy ktora pierwsza !!!! co do kolorów... ciężko powiedziec zależy od firmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, będziesz miała świetne nazwisko, śmieszne, ale naprawde fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nowe smieszne, ale fajne, a panienskie takie niespotykane w moich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa tylko problem w tym ze zawsze chciałam mieć corkę Zuzanke ale teraz nie ma mozliwości :D:D:D bedzie wiec Tosia heh zaraz bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha :D :D Środa myślałam że padnę ze śmiechu torty super tylko ciekawe co by goście powiedzieli jak by to zobaczyli, wyobrażam sobie to jest ciemno, wjeżdża tort światło sie zapala a tam....... chciałabym zobaczyć minę T, rodziców, gości..... a moje nazwisko będzie raczej normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będziecie zmywać? No wiecie co... Zostawiacie mnie samą... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście by chyba padli, jakby zobaczykli któryś z tych tortów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie uciekaj sloneczko, ja do 16.30 moge sobie tu z Wami posiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie tabelke,która robiłysmy. Nie moge jej znaleźć na tych 75 stronach, jak któraś znajdzie, niech wklei. Jest ona juz nieaktualna, ale co tam, poprawi sie i będzie dobrze. Wszystkie chociażby rocznikiem jestesmy starsze i to trzeba poprawić.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wysłałam Wam mailae, czekam na odpwoedzi, tylko Broneczka napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz ja się domyslam co to za torty pewnie jakies takie świntuszki hehe ;) dzis kumpela na winko do mnie wpada, jak M. na trening pojedzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko to chyba raczej Pancia będziesz ;) mów mu będę Twoja Pancia i bedziesz mnie musiał słuchać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj spedzę wieczór przed komputerem z moim lubym ,ach jakie to romantyczne.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa przepraszam jak nie dostałaś meila to zaraz wyśle pogubiłam się chyba i nie wiem komu powysyłałam a komu nie 🌻 Środa spoko zostane ja jeszcze w wyrku leżę :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka a jakie tam świntuszki (torty) takie normalne ale robią wrażenie... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczkoT, Ty pewnie po nocce, co? Współczuję, chociaz jak sama pracowałam na trzy zmiany, to lubiłam noce, luz blues w pracy, rano spac, wstałam o 15.00 i mo,zna było odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torty, jak napisała sloneczko T, robia po prostu wrażenie i na pewno ci się spodobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko, doszlo. Niezłe historie. Pająki rzeczywiście najlepiej jest potraktować laczkiem hahahahaha, z tego się usmiałam jak nie wiem, co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×