Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Hej teoria, nie poszło ci źle ;) Ja nie mam nic, ani butów ani sukni ani nawet planów, tak więc luzik, nie jestes sama :( :):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam suknie :) i ... dupa! dupa! dupa! dupa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ide w samych gaciach do oltarza i koniec!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielko, proszę cię. Uśmiałam się, ale to nie było złośliwe, rozbawiłas mnie po prostu. Jestes niesamowita. do ślubu zostało ile? Pięc miesięcy, mamy czas, wychodze z założenia, że na pewno cos się znajdzie. Przyjedź do Warszawy w piatek, przenocujesz u mnie, a w sobotę pojedziemy w miasto szukać szukać wymarzonych sukien, co Ty na to? ;););););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrwiesz się. :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Dzwoniłaś do tego salonu? Umówiłas się na przyszły tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piernicze ich! laske mi robia ze w piatek moge przyjechac! w bialych gatkach pojde do oltarza :) 😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W następny piątek? To rzeczywiście przepierd....!!!! Proszę, dopiero zaczynasz poszukiwania, nie dołuj się takim głupstwem, zobaczysz, pojedziesz do jakiegos salonu, wejdziesz, zobaczysz suknię, przymierzysz i powiesz TO TA!!!!! I juz bęzie po problemie. Dopiero zaczynsz,nie zrażaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłaś? to ja nic na temat nie wiedziałam. I co? Napisz, bo ja nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam, byłam babcia mieszka z nami:)) pożniej idę na kawkę jak Pancio przyjedzie z pracy a teraz nie mogę jej przeszkadzać. Spanielka będzie dobrze. znajdziesz swoją wymarzoną sukienkę tylko twoją!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no wiem, juz mi nerw przeszedl... ociupinke ;) no ale sie wkurzam bo jak gdzies dzwonie to slysze "o! juz czas najwyzszy! bo jeszcze troche i moze pani nie kupic sukni bo nikt tak poznego zamowienia sie nie podejmie" was by szlag nie trafil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, a mi baeczka kazała przyjechać na początku marca, bo trzy miesiące to w sam raz. Więc na początku marca pojechałabym, wybrałaybysmy model., zmierzyły mnie itp itd i dopiero kobity by wzięły sie za szycie, pod koniec kwietnia pierwsza przymiarka, na samym początku czerwca odbiór. Pojechałam do tej babki na początku stycznia, to mnie wysmiała... Trzy miesiące, to naprawde dużo!!! Te baby do których dzwonisz, zwyczajnie przesadzają.... A Ty sie nimi nie masz co przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, spiptalam, bo mam jeszcze troszeczke roboty i do domu za godzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuje Spanielke : \" piernicze ich! laske mi robia ze w piatek moge przyjechac! w bialych gatkach pojde do oltarza\" na poczatku nie skminiłam że miałaś pewnie na myśli \"łaskę\" i wzięłam dosłownie to co napisalaś i się zaczełąm śmiać :D:D:D a potem zaczęłam się śmiać z samej siebie :D:D:D HAHAHAHA!!!!!! Spanielko jak sie nie otwiera??? Dziewczynom się otwiera.... www.zaslubiny.blog.onet.pl spróbuj stąd wejść 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie ładnie podsumowałaś..... aż mi się policzki zaczerwieniły :P hehe napisz potem co myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeja, jak ktos ma figurke to tak, ladna :) ja bym sie nie nadawala w nia ale bardzooo ladna :):):):):) ale zaraz! nie skojarzylam ze ja ja oladalam wczesniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę do domu, jestem głodna i zmeczona nic nie robieniem :( Jeszcze tylko 15 minuti adios!!! Nie rozpisujcie sie za bardzo do jutra, bo kuźwa będę musiała nadrabiac. Cuiekawe, co dzisiaj teściowa na obiadek wymyśli.... A na kolacje, zaszaleję i zorbię sobie tosty, takie pyszniutkie z wędlinka i serem. JA NAPRAWDĘ CHCĘ JUŻ DO DOMU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę do domu, jestem głodna i zmeczona nic nie robieniem :( Jeszcze tylko 15 minuti adios!!! Nie rozpisujcie sie za bardzo do jutra, bo kuźwa będę musiała nadrabiac. Cuiekawe, co dzisiaj teściowa na obiadek wymyśli.... A na kolacje, zaszaleję i zorbię sobie tosty, takie pyszniutkie z wędlinka i serem. JA NAPRAWDĘ CHCĘ JUŻ DO DOMU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, uciekam. Udanego wieczoru. spanielko, Ty może napij sie winka z lubym, troche sie odprężysz, a może niech ci masaż zrobi. Będzie dobrze, zobaczysz! Pa pa pa pa pa 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, masaz tak? nastepna ma mysli kosmate ;) moj luby niestety nie tyka alkoholu chyba ze od wielkieeeeeeeej okazji, tylko raz zrobil sobie w domu drinka i nic pozatym, nawet szampana na sylwka takze winko cale dla mnie, a wlasciwie dopije moje dorato ;) z wami dziewczyny nie moze byc inaczej niz dobrze ;) 🌼 dla Broneczki 🌼 dla Środy 🌼 dla reszty Czerwcowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×