Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Chyba laski wzięły sie do pracy i to akurat w dniu kiedy ja najbardziej sie nudze. LIPA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, żekomuś humor dopisuje. Hej sloneczko T 🖐️ A ja sie tu nudze.... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje, dopisuje!!!! wczoraj mialam nerwa w pracy przez sukę brygadzistkę i dzi s ide z 2 kumpelami do kierownika a co!!!!! i własnie wczoraj dzwonie ok 19 do T i mu mowie ze jestem wku****ona, i jak wrocilam to otworzylismy butelke wodki i razem z bratem wypilismy w 3 ale przynajmniej mielismy wesolo i humor jeszce mam. wczoraj bylam tez u krawcowej, bo mialam sie zorientowac w cenie koronki na sukienke i na 1 przymiarke ide po dniu kobiet. teraz jestem glodna i chce mi sie strasznie pic 😠 a ten moj ma we wtorek urodziny wiec dostanie prezent i torcik na okazje {urodziny, 11.02- 23miesiące i na walentynki} ha ha ha ha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!Was zostawic na troche...i juz klika stron naskrobiecie:)Ja dzis siedze z Szefostwem..wiec same rozumiecie..teraz na chwile jestem sama to wpadam:) Środo i Spanielko..jesteście niemożliwe-uśmiałam się zajebiscie czytając Wasze opowiesci ..:) A wogole chce Wam sie pochwalic,ze zrobilam pierwsze winietki-wiec dla paru osob mam komplet-zaproszenie + winietki...moj M jak je zobaczyl (bo nie bylo Go gdy je robilam) powiedzial \"to najladniejsze winietki jakie widzialem\":)Dodam,ze nie widzial ich za duzo-bo tylko na 2 czy 3 weselach byly..ale tak czy inaczej milo,ze docenia...i od razu powiedzial,ze dzis zrobimy pozostale:)..i przyznaje ze byly proste-papier ecru i wypisane nazwiska na czarno...a moje..jak chcecie zobaczyc to wysle Wam na maila..bo specjalnie dla Was wzielam zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko t, Ty mała pijaczko :) Ja próbuję się umówić z kumpela na jakies winko pyszniutkie, ale kuźwa, jak ona przyjedzie do mnie, to nie wypijemy, jak ja pojadę do niej, to też nie wypijemy. I tak od tygodnia nie możemy sie dogadać. :( ale co się odwlecze, to nie uciecze :):):):) Nudzę się!!!!! 😠 😡😠 😡😠 😡😠 😡😠 😡😠 😡😠 😡😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, przecież wiesz. Dawaj szybciutko maila do mnie. już czekam!!! Miło, że ci ze spanielka poprawiłysmy humor. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chciałam zauwazyc, że Broneczka nas opuściał chyba na dobre, chyba juz nas nie lubi... :( Broneczko, odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez to zauwazylam...ale mam nadzieje,ze po prostu ma problem z netem..albo nie ma czasu..nie widze tego inaczej:) Sprawdz poczte Środo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyyyy :) Mnie wczoraj nie było bo miałam zajety dzień Moj M. miał wolne, jutro i w piatek też ma, kryzys i fabryka ma postojowe, gdyby nie jego awans w grudniu to by miał ponad 2 tyg przestojowego a tak to tylko 3 dni wyszły alleluja!!!!! Wczoraj zawieźliśmy dokumenty moje do Zus w Gdańsku, zrobilismy sobie spacerek po Starówce Gdanska. Potem pojechali/smy do Gdyni do mojego bylego biura po reszte rzeczy, potem do sądu, potem do salonu plusa, potem na pizze do Da grasso i na konoec na kręgle :classic_cool: po tym dniu byłam zjebana jak kon po westernie :D teoria - ja jestem na zoltym tle Aga- czekam na fotki Środa - 🌻 napisz na e-mail albo daj linka jak tam sie potoczyla ta sytuacja z Łosiem... bo nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam suknie slubne na allegro i niektore sa takie straszne, że normalnie szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I NIE OPUSZCZAM WAS TYLKO JESTEM WSTRĘTNYM OKROPNYM ŚPIOCHEM DOPOŁUDNIOWYM PRAWIE ŻE :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_80, swietne te winietki i szczerze to podobaja mi sie one bardziej niż same zaproszenia. Ładniejszych chyba nie widziałam. Są naprawde super. Masz talent, podziwiam i gratuluję. Winietki pierwsza klasa. Boneczko witaj!!!!!! Myslałam, że zaginęłaś w akcji :P Zaraz Ci skrobnę maila. Czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz sie czego wstydzić, bo naprawdę wykonałas kawał świetnej roboty, gdybyśmy mieli winietki u nas na weselu, skopiowałabym Twoje i zaniosła do drukarni, żeby takie wydrukowal;i. POWAŻNIE!!!! Jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zrobic podobne do zaproszen-i takie sa-tekst na ecru a okladka zlota tyle aplikacja w postaci serduszek jest w ecru a nie w zlotym (jak w zaproszeniach) :) Ale strasssssssssznie sie ciesze ze Ci sie podobaja...bo mnie nieskromnie powiem,ze tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga bardzo ale to bardzo ładne, eleganckie i z klasą !!! brawo!!!!!! :D Środa - odpisałam :) i całe szczęście że wsio już wyjaśnione :D ajjjj cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem sa ładniejsze od zaproszen, ale to tylko moje zdanie i się nim nie sugeruj. :) Winietki są BOSKUE!!! Ale starczy ci tych komplementów, bo wpadniesz w samozachwyt :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja włąśnie wczoraj sie wzięłam za zaproszenia pełną parą :D jutro drukowanko, tylko się zastanawiam czy na kopertach drukowac nazwiska czy nie drukowac nic, czy pisać ręcznie......... jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka 🌼 Mail jeszcze jeden poszedł do Ciebie :) Aga 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz urosłam od tych komplementów;)A poważnie to cieszę sie i już:)I juz koniec tematu:) A wogole to dzieki temu,ze mam te winietki mysle teraz ze dekoracje bede chciala wlasnie w zlocie:)No i jak wreszcie wybiore sie do dekoratorki...... A teraz musze zjesc cos...bo padam z glodu...a wogole o 2 dni za pozno dostalam dzis rano@ i umieralam z bolu...teraz juz ok...ale jak znow zacznie sie to nie wiem co tu zrobie w biurze:( A powiem wam,ze juz zastanawialam sie co bedzie jak nie dostane...i wiecie jakby bylo blizej do wesela np tak z 2-3 m-ce to umarlabym ze szczescia...zreszta MY Broneckzo tez bedziemy sie starac jak najszybciej-wiec po slubie zaczynamy temat Starania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja drukowałam na kopertach nazwiska jesli zauwazylas...ale to dlatego,ze ja okropnie pisze i zepsulabym efekt:) A poza tym moim skromnym zdaniem zawsze drukowany teks wyglada lepiej niz reczny....ale Ty pewnie Broneckzo piszesz ladnie i Twoje pismo nie zepsuje zaproszen jak moje by zepsulo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka z tymi kopertami to rzecz gustu. Ja bym chciała mieć nazwiska wydrukowane na kopertach, ale niesety nie ma kto mi tego zrobić :9 A szkoda mi kasiorki na to, żeby w drukarni drukowali za jedna kopertę 0,75 zł... masakra Jak sama czegoś nie wymysl, tzn. nie znajdę kogoś, kto by mi wydrukował, to będę musiala ręcznie wypisac... :(:(:( Nie podoba mnie się to... :(:(:(:( I jestem 😠, bardzo, bardzo, bardzo z tego powodu... :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, w złocie powiadasz... Ja od początku mówiłam ZŁOTO i ECRU... :):):):):):) I tak chyba zostanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×