Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

yhm tyle ze nasze od zwyklego ale dobrego jubilera,nie firmowka zadna,ale firme ma juz 15lat i sie sprawdzaja obraczki,naczytalam sie. mamy grawer od srodka,imiona i date slubu.nasmieszniejsze,ze jedna obraczka wchodzi w druga czyli moja w Jego haha :) idealnie wchodza :) hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślij :) ja nie wiem wciąż jak udekorować autko a sama miałam zrobić dekorację i mam kilka opcji.... a czasu coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooszly :):) dekoracje zrobimy sami auta, kupimy gozdziki biale lub piwonie mzoe czerwone i dostroimy klamki z tiulem. przod tez w kwiatkach jakas forme ulozymy,gorzej ze nie mam pomyslu jak te paczki kwiatow przykleic..zeby sie trzymalo?? macie jakis pomysl? tasma dwustronnie przylepna? no bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńńńńńńńńńńń doobbbbbbbbbryyyyyyyyyyy. Magdusiarose82 butki są bardzo ładne, dokładnie takich ja szukam proste bez żadnych pierdółek, zwykłe białe butki. jak gdzieś znajdę w swojej okolicy to takie same kupuję, pomału już muszę bo niedługo ostateczna przymiarka. tablice też są fajne, ja muszę napisać do naszego kolego-kierowcy, bo wiem że on jakieś ma, no własnie jakieś i nie wiem jakie a ja chciałabym aby były z naszymi imionkami Broneczka obrączki śliczne, bardzo ładne i oryginalne, cały czas sie zastanawiałam co to są za \"linie\" i w szoku byłam jak przeczytałam tu na cafe że to są linie papilarne. masakra, w życiu bym na to nie wpadła. Gratuluję pomysłowości!!!!!!!!! Kurczę dziś może się zbiorę i w końcu wyślę wam foto naszych i gang T, miałam go poprosić aby ubrał ale w długi weekend nie było na to czasu bo ciągle w trasie także wyślę wam sam garnitur, bo co niektóre to mojego widziały na nk :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P a teraz mój duperelek jest w wawce na delegacji Środo pamiętasz jak pisałam o dziewczynie T brata, no więc wczoraj dostałam od niej na nk \"bardzo miłą wiadomość\" normalnie w szoku byłam jak przeczytałam to co ona napisała, ale odpisałam jej krótko\" że w trosce o bezpieczeństwo dziecka nie będe tego komentować\" proste!!!!! dobra ja uciekam po strasznie chce mi się 😴 !!!!!!!!!!!!!!! jak dobrze że dziś ostatnia nocka i weekend aż do wtorku :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ;);););););) dobrannnocccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak się obudzę to się zamelduję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, obrączki piekne!!! Z resztą sama wiesz, że my tez chcieliśmy obrączki od Bielaka i że nam się jego obrączki najbardziej ze wszystkich podobały. Sa naprawdę bardzo ładne, najbardziej podoba mi się w nich to, że to motto nie jest tak \"zwyczajnie\" wygrawerowane, ale jakby napisane, to jest po prostu super!!!!! Cieszę się razem z Tobą, że je już macie :):):) My nasze jutro, o ile kaska na nie będzie. wczoraj wzieliśmy od kumpla kartę rabatową na obrączki, 10% taniej dzięki temu będziemy mieli :) Kuźwa, już się doczekać nie mogę. magdusiarose, tablice bardzo fajne, takie napisane \"przez dziecko\", w sensie, że nie tam jakaś spacjalna czcionka, tylko taka prosta, bardzo ładne tablice, wspominałas coś, że motyw przewodni macie obrączki i na tablicach też są, więctymbardziej mi się podobają. Ty jako jedyna chyba nie widzialas naszych zakupionych \"towarów\", więc już ci maila wysyłam, a co! słoneczko T, nie wiem, czy chcę wiedzieć, co ta \"dziewczyna\" Ci napisała, ale korci mnie, żeby to zopbaczyć, a odpisałaś sie po mistrziowsku, po prostu po mistrzowsku!!!! Gratuluję ciętej riposty ;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witamy panią, pani Spanielko !!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, ale dzisiaj piździ, niby ładna pogoda, ale zimno, ja piernicze, masakra! Mam otwarte okno w pokoju, bo klienci wchodza i pułują, że im duzszno i nie mam wyjścia, musze marznąć. Ej, dziewczyny, nie wiecie co z teorią??? Nie było jej tu już ho ho, ciekawe, czy wszystko ok. Mogłaby tu zjarzeć i napisać cokolwiek, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje wieje, ale jak wczoraj jechalam za lubawa, to tak lalo ze samochody sie zatrzymywaly na poboczach bo nic widac nie bylo a wycierczki chodzily najszybciej jak potrafily :D w ogole bylam wczoraj przymierzyc suknie, ostatnie poprawki itd. odbieram ja 4 czerwca juz, i tak jakos ... no niewiem jest niby ladna o te panie tak twierdza ze takiej sukni nie szyly bo niby jest szalenie prosta bez udziwnien dodatkow a dzieki kwiatom z materialow bogata sama w sobie ze nic jej nie trzeba ... ale jakies mieszane mam uczucia ... dziwnie sie czulam w niej ... stres mnie dopadl...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, nie masz co panikowac, teraz, na miesiąć przed słubem, nie myslisz tak jak myslałaś, kiedy zamawiałaś suknię. Moja wymarzona suknia wyglądała też zupełnie inaczej w moich myslach, a mam zupełnie inną. Nie stresuj się, zobaczysz, jak już przyjdzie co do czego, to ucieszysz się z wyboru, a Twój mąż padnie na "ryj", jak Cie zobaczy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki..ja dzis padam...poszlam spac o 1-bo jakis durny film ogladalam-jak zwykle moj M uparl sie,ze bedzie ogladal (i ja z Nim oczywiscie) poczym zasnal...a ja ogladalam sama do konca...i balam sie jak cholera,wiec co troche zamykalam oczy,albo wtulalam sie w M:D A dzis chodze na rzesach:( Aha,zdjecia obraczek Wam nie przynioslam-probowalam wczoraj zrobic zdjecie ale nie ladnie wychodzilo a nie mialam czasu pokombinowac...moze dzis sprobuje:) A wogole wczoraj po przyjsciu do domu zainteresowalam sie,ze moj Shaggy drapie sie bardzo-a przedwczoraj kapalam go...no wiec zaczelam go ogladac,czy nie ma pchel...i co znalazlam?Kleszcza😡 a ja sie tego brzydze boje czy sama nie wiem co jeszcze:(Probowalismy sami zajac sie tym-bezskutecznie-bo Shaggy wyczul,ze cos chcemy robic i nie dal nams ie dotknac....potem znalazlam drugiego malutkiego kleszcza nad okiem:(Myslalam,ze sie zaplacze ...wiec zjedlismy szybko obiad i w auto i do weterynarza...tam okazlao sie,ze pracuje tam narzeczona naszego kumpla...no wiec cala \"operacja\" zajela jej moze z 3 minuty:D O rany...chce do domku,do lozeczka:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko....obrączki cuuuuuuuuudne...zresztą jak wszystko co wybierasz:) Magdusiarose-zajebiste tablice:)My jeszcze nie wiemy czy chcemy tablice...a wogole narazie nie mamy czym jechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, tulę 😍 Trzymam kciuki, żeby bardzo , bardzo, bardzo,bardzo,bardzo,bardzo,bardzo, bardzo szybklo minął ci dzień. Co do kleszczy, to my wiemy co to znaczy, nasz Robal kiedyś non stop przynosił, w końcu pojechaliśmy do weterynarza i kupilismy mu preparat na zabijanie tego dziadostwa, który kosztował bardzo duzo, ale opłaciło się, od prawie miesiąca jest spokój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! milo,ze sie podobaja nasze tablice ;) w koncu sami projektowalismy hahaha :):):) ale obraczki to akurat wszedzie mamy jako znak,wiec fajnie ze i tu byl do wyboru :) Sroda-dzieki za fotosy,szczegolne wrazenie zrobily na mnie te kieliszki pary mlodej i takie szklaneczki ubrane :) strasznie fajne :) poza tym widac ze wszystko z klasa, przybranie auta-my chcemy kwiatki ale same glowki dokleic na maske,jak sie nei uda,to pod sama przednia szyba ulozymy,tez tak widzialam jedna dekoracje,fajnie wyglada. wy macie serducho i tez dobrze! a co! :) tablice fajne, ale my juz zostajemy tylko przy swoich ;) poza tym fajnie,ze juz nasze przygotowania obraly taki etap ostatni prawie..bo jakos sie ruszylo i fajnie wymieniac spostrzezenia :) aha napisali do mnie wczoraj ci co byli w kwiaciarni w sprawie dekoracji kosciola,skladamy sie 4 pary na 1 dzien, ale chca kwiaty co 2 lawke,tzn taka wstazke z kwiatem,a juz i ja i inna para myslimy ze to bedzie za malo i za skromnie bo nasz kosciol jest duzy pusty i bedzie tak bidnie..jakby mlodzi oszczedzali na maxa..takie mam wrazenie,a jak damy 200zl za dekoracje od pary to nie jest duzo,wiec wole zeby byly na kazdej lawce.eh zobaczymy ale wiele do gadania nie mam,w koncu jest nas 8sztuk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka Sroda ma racje co do kiecki,ja bede przezywac to samo z moja przy przymiarce,bo mam juz jej obraz w glowce a jak zaloze na siebie okaze sie inaczej calkiem....ehhh wiec sie nie nastawiam,a Ty zmien nastawienie,skoro wybieralas i zamawialas to na pewno jest piekna!!! w koncu pierwsze wrazeniesie liczy najbardziej.. takiego jestem zdania :) w koncu na cos trzeba zdecydowac,tak samo jest z naszymi facetami,w koncu na nich padlo ;) mimo wszystkich wad i kilku zalet ;););););) wiec tak jest i z suknia na 1 dzien w zyciu. a ja stwierdzilam wiecie,ze chyba zamowie jeszcze lancuszek z krysztalem do moich kolczykow,bo kurcze tak se mysle,ze jak sie okaze ze do kiecki trzeba naszyjnik,bo bedzie za golo to juz w ciagu tygodnia nie zdaze go dostac jak zamowie! a wymyslilam,ze jak mam kolczyki na urodziny od Mojego to na imieniny Magdaleny 29maja moge dostac naszyjnik do kompletu :):):) od Mojego,wiec na tym stanelo a ja bede spokojna :):):) albo zaloze do kosciola a potem zdejme,ale przynajmniej bedzie do dyspozycji. ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko-butki kupilam za 145zl w salonie La Sposa w Szczecinie. jak szukalam po kilku sklepach obuwniczych raz to nic nie moglam znalezc..a tu od razu upatrzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczynki mija dzien:)? U mnie juz prawie półmetek:D Tak bym chciala aby byl juz piatek:) Tak jakos nie mogę doczekać się tego wyjazdu do Piotrkowa:) A poza tym w piątek to juz tylko krok do soboty...i ZAKUPÓW:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A wogole to wiecie od kilku dni zbieram sie i zebrac sie nie moge do policzenia ile papieru potrzebuje na te zawieszki...tak mysle,ze zrobie zawieszki nie na wszystkie butelki bo po 1-na wodke na ewentualne bramy czy konkursy niepotrzeba chyba no i pewnie cos zostanie wiec te pozostale tez tymbardziej niepotrzeba:) Mysle,ze jak mamy 300 butelek to zawieszek potrzebujemy ok 250:) O wlasnie...mzoe teraz policze,od razu zamowie ten papier i juz:)Skoro w domu nie mam czasu..bo jak nie mam urwania glowy ze sprzataniem,praniem czy gotowaniem to musze pograc na kompie:DA to wciąga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to obliczaj ;);) my chcemy na czesc tylko,ile wystarczy papieru tyle zrobimy,bo papier zostal. wypogadza sie troche, u Was tez? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam ze i mnie zostal papier..a niestety nie zostal...i nie robilabym tych zawieszek juz ale tak mi sie ten pomysl spodobal ze juz musze zrobic:) U nas ladnie swieci sloneczko..rano straaaaaaaaasznie wiało...i pewnia nadal wieje,....dowiem sie o 16:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob zawieszki Aga,bo masz bardzo ladne!!! mowilam Ci juz zreszta, szkoda byloby ich nie zrobic! ja nie wiem jakie u nas beda,tata poprawia projekt ;) wiec czekam. slonce wychodzi i jest troche razniej ;) fajnie ze jutro juz piatek,prawie weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslalas o podziekowaniach dla rodzicow-kiedys juz ten temat poruszalysmy ale ja wciaz zastanawiam sie-tzn wiem,ze na 100% bedziemy dziekowac rodzicom na weselu ale co Im dac-tradycyjnie kwiaty czy lepiej cos trwalego-cos co zachowaja? Mysle,mysle i wymyslic nie mogę:) A wogole to teraz tez mysle nad sukienka na 2 dzien-ciekawe czy uda mi sie kupic w Ptaku? Duzo znajomych tam jezdzi i twierdzi,ze jest duzy wybor..ale ja nie wiem, moje doswiadczenie z tym centrum jest inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga my zostalismy przy tym co wymyslilam na poczatku :):) tzn dwa doniczkowe storczyki dla kazdej z mam-ok 70zl sztuka.. i jak kasy starczy to chcialabym jakies mega dobre wino kupic tacie,bo lubi. i do tego ulozylam juz podziekowanie,ktore sama wydrukuje na papierze ozdobnym w domu i dolaczymy rodzicom. napisalam na pol poetycko,ale skumaja o co biega ;) mysle ze wystarczy.damy w kopercie,zeby mieli,bo potem beda mowic ze nie dostali..jak to rodzice,symbolicznie. co do kiecki-wysle wieczorem moje od krawcwoej,juz mam w domu,wyszly fajne,zielona mam a wsumie morska na sniadanie po weselu,bo my nie robimy poprawin. czerwona na wesele kolegi we wrzesniu.kazda inny styl. do tego kupilam juz buty zielone,ale chyba nie ten odcien zieleni..bo suknia wpada w niebieski,moerski,a buty mam jasno zielone-trawiaste heh wiec chyba nie ten kolor ale sie zastanawiam czy mam nad czym panikowac,bo to i tak tylko na sniadanie,a maja dwa paseczki i sa odkryte cale.co myslicie? bo szkoda mi nowych kupwoac.wysle foto wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np ja nie jestem za tym zeby dostawali bukiety cietych kwaitow,bo padna po paru dnaich,a stroczyk,jak sie dba to stoi i stoi.wiec jest praktyczniejszy.w ogole to mysle,ze cokolwiek dostana to sie uciesza,ze ich docenimy. ta generacja tak ma,rozczula sie i bedzie mega plakanie z radosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie czytalam uwaznie wczesniej,bo nie pamietam o twoim pomysle ze storczykami-ale straaaaaaaaasznie mi sie spodobal:)I oczywiscie duzo praktyczniejszy niz ciete kwiaty:)Dodam do listy pomyslow:)Tylko co dla taty M i mojego ojczyma...bo Oni win nie piją...to może dobra wódke-np jakas dębową w ladnym pudelczu czy czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) suknie mierzyłam, śliczna, trzeba tylko skrócić http://www.voila.pl/223/4r6dp/?1 ona ma jeszcze kwiatka w okolicach bioder tu byl zdjęty:) obrączek jeszcze nie mamy, ale na pewno będą:) my dajemy prezent rodzicom, kwiaty sobie darujemy, na podziekowanie, pisałyscie albo bedziecie jakies przemówienie czy tak na żywca?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-chyba pisalam ale jakos na poczatku,w lutym ;) dla mnie to dobry pomysl. Lisafrank-tekst napisalam z glowy,nie szukam po necie,ma byc moj ;);) suknia-cudo!!! naprawde bajkowo wygladasz! jak piszesz,chyba nie ma tego kwiataka? bo tak nie bardzo mi wyglada..? bolerko sliczne,w ogole podobna do jednej sukni pronovias,jaka to marka? pronovias ma taka pdoobna bardzoo. sliczna wygladasz malowniczo ;) w ogole pierwszy raz Cie na oczy widze :) widze ze tez blondynka to milo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przemowienia na weselu..chyba krotko i na zywca,nie lubie sie rozgadywac,tym bardziej przy setce ludzi..bez sensu :) powiemy krotko albo ja tylko powiem w naszym imieniu,zeby Moj czegos nie palnal ;) i bedzie git :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×